Jump to content

Μια Νέα Σειρά Του Παραφυσικό . The Secret Circle .


 Share

Recommended Posts

Εντάξει, Speedy!

Το καταλάβαμε! Σου αρέσει το Game of thrones! Κι εμένα μου αρέσει! Ο Απρίλιος αργεί....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

χαχα Game of thrones!!!! Ετσι!!!!!!! αν και θα διαφωνισω για τους λανιστερ αλλα δεν ειναι το θεμα μας αυτο εδω...Το carnivale το εψαχνα κι εγω αλλα δεν το βρηκα και το cecret circle αντε να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Γεια :) , να΄μαι και γω :P !!

Ωραίο φαίνεται, εντάξει λίγο-πολύ οι ταινίες του είδους έχουν παρόμοια έναρξη, αλλά δε με χαλάει.

Τώρα θα πρέπει να αγκαζάρω τον αδελφό μου να μου κατεβάσει κανά επεισόδιο!! :lolol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δείτε και εδώ . Είναι ένα άρθρο που αναφέρεται στο κατά πόσο είναι αληθινή η μαγεία του Secret Circle . Σε γενικές γραμμές καλά τα λέει .

 

http://www.wetpaint....e-secret-circle

Edited by panas o trismegistos
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ο πρώτος κύκλος της σειράς τέλεωσε την προηγούμενη εβδομάδα, και απότι φαίνεται θα είναι και ο μοναδικός. Η σειρά διεκόπη, οι λόγοι άγνωστοι και οι αντιδράσεις πολλές!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι είναι , κρίμα ρε γαμοτο …. ohmy.gifglare.gifbye2.gifbye2.gifbye2.gifsmiley_aayp.gifsmiley_aapn.gif

 

Από τι κοίταξα είναι επίσημο το CW ακύρωσε την σειρά !

Οι λόγοι είναι αρκετοί δυστυχώς , κάτιπου δεν έκανε και την τόσο μεγάλη τηλεθέαση που το κανάλι περίμενε , κάτι που η ιστορία της σειράς δεν είχε μια σταθερή συνέχεια και ήταν όλο σκαμπανεβάσματα ….

Άσε που και αυτοί οι καλή(?) άνθρωποι οι χριστιανοί (στην Αμερική ) διαμαρτυρήθηκαν για τα σατανικά πράγματα που έδειχναν στα παιδία τους …wallbash.gif.

 

Το θετικά της σειράς ήταν ότι: οι ηθοποιοί έπαιζαν παρά πολύ καλά τους ρόλους τους! Αν και είχε βαρετές σκηνές και επεισόδια, είχε και πολλά ενδιαφέρον πράγματα που προέβαλε (όπως τα επεισόδια με το Βουντού!)

Άμα το έκανα πιο ρεαλιστικό το πράγμα , θα είχε πάει καλύτερα ….thumbsup.gif

 

 

Και επειδή ήδη συζητάμε στο τοπικ και για άλλες σειρές θα επεκταθώ !

 

Τελείωσε και 7 season του supernatural , και οι παλιό μ…… Ανακίνησαν ότι θα συνεχιστεί και για 8 season ! Ε εντάξει το έχουν ξεφτιλίσειτο θέμα … 018bleh.gif

Καλά εμένα με έχουν χάση από πελάτη από πέρυσι !

 

 

 

Και πάλι στο κανάλι CW , είναι μια άλλη σειρά το gossip girl . Όπου κανονικά τελειώνει φέτος με την season5 (Το είχαν ανακοινώσει αυτό από πριν μήνες ) , και τελευταία στιγμή οι παλιό μαλ…ες άλλαξαν γνώμη και θα το συνεχίσουν και για 6 season! Ε έλεος βάλθηκαν να μας κάνουν να σιχαθούμε όσες σειρές βλέπαμε παλιότερα …. wallbash.gif

 

 

Και όπως φαίνεται κόβουν της νέες σειρές , και συνεχίζουν της μαλακιές (Ε δεν άντεξα και το πα ! ) .

 

* Και για να μην ξεχνιόμαστε , ο αρχικός στόχος του CW ήταν να έχει μεγάλη επιτυχία το secret circle ώστε μετά την επόμενη χρονιά να αντικαταστήσει την παλιά τους επιτυχία το supernatural όπου θα το σταματούσαν ….whistling.gif

 

 

 

Είναι μια σειρά με μάγους ( μετά τα βαμπίρ ήρθε και η σειρά μας 018bleh.gif ) . Άραγε αυτή η νέα σειρά θα θύμηση την αίγλη της παλιάς σειράς με μάγισσες Charmed ή δεν θα πάει καλά και θα κοπεί . Ο χρόνος θα δείξει .

 

Και το είχα πει , το φοβόμουν ότι μπορεί να γίνει καμία στραβή … :(

Edited by panas o trismegistos
Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος κύκλος της σειράς τέλεωσε την προηγούμενη εβδομάδα, και απότι φαίνεται θα είναι και ο μοναδικός. Η σειρά διεκόπη, οι λόγοι άγνωστοι και οι αντιδράσεις πολλές!!!!!!!!!!

Με έβαλες να δω κάτι το οποίο τo κόψανε;; ;;; OMG!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε, αυτό δεν είναι κριτήριο για να δεις μια σειρά. Έχουν κόψει φοβερές και τρομερές σειρές λόγω τηλεθέασης, σειρές που είχαν 10 φορές μεγαλύτερη τηλεθέαση και 1000 φορές μεγαλύτερο νόημα από το secret circle...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε, αυτό δεν είναι κριτήριο για να δεις μια σειρά. Έχουν κόψει φοβερές και τρομερές σειρές λόγω τηλεθέασης, σειρές που είχαν 10 φορές μεγαλύτερη τηλεθέαση και 1000 φορές μεγαλύτερο νόημα από το secret circle...

ΚΑΨΟΝΙΑ!!!! :angel_not:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=6xdu8ThkS18

 

:015annoyed: :015annoyed: :015annoyed: :015annoyed:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.youtube.com/watch?v=LQoSCEMzJYE

 

 

καταφθανουν στη γη εξωγηινοι που το παιζουν καλοι αλλα εχουν κρυφη ατζεντα

και ειναι ερπετοειδεις!!! 018bleh.gif

 

 

το παιζει νομιζω καθε βραδυ στο σταρ κατα τη μια, το χω δει μερικες φορες και φαινεται καλουτσικο

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=LQoSCEMzJYE

 

 

καταφθανουν στη γη εξωγηινοι που το παιζουν καλοι αλλα εχουν κρυφη ατζεντα

και ειναι ερπετοειδεις!!! 018bleh.gif

 

 

το παιζει νομιζω καθε βραδυ στο σταρ κατα τη μια, το χω δει μερικες φορες και φαινεται καλουτσικο

 

 

Πραγματικά όμως καλούτσικο , τόσο που στο τέλος το έκοψαν πάνω στο καλύτερο ! ohmy.gif

 

Μου την δίνει όταν μου κόβουν της σειρές που βλέπω .wallbash.gif

Edited by panas o trismegistos
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά όμως καλούτσικο , τόσο που στο τέλος το έκοψαν πάνω στο καλύτερο ! ohmy.gif

 

Μου την δίνει όταν μου κόβουν της σειρές που βλέπω .wallbash.gif

 

ποτε την εκοψαν? παιζει στο σταρ στη 1:30

Link to comment
Share on other sites

Στην αμερική το ABC την σταμάτησε πέρυσι το Μάιο.

 

Το θέμα όμως είναι ότι και αυτό το V (όπως και το Battlestar) ήταν remake παλιότερης παραγωγής ( δύο miniseries του 1983 και 1984, και μιας full σειράς του 1984-1985). Κάτι που γεννά το ερώτημα, τόσο έχουν στερέψει πια από ιδέες οι σεναριογράφοι; Όλο μεταφορές βιβλίων και remakes βλέπουμε τα τελευταία χρόνια, από πρωτοτυπία τίποτα.

Edited by irenicus777
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...