Jump to content

Καλώ Σας Βρήκα


Guest ellaida
 Share

Recommended Posts

Χαιρεται.Είμαι καινούρια στην παρέα σας.Το site το ανακάλυψα μέσω του αγοριού μου.Χαίρομαι πολύ που είστε Έλληνες γιατί από αγγλικά μηδέν.Είμαι αρκετά νεαρή ακόμα κ δεν έχω γνώση πάνω στο θέμα ούτε και άποψη προς το παρόν.Γι αυτό άλλωστε έγινα και μέλος.Πολύ πρόσφατα άρχισα να κάνω διαλογισμό αναζητώντας έναν τρόπο να καλμάρω τα τεντωμένα νεύρα μου, αλλα όταν είδα πρώτη φορά την αύρα μου άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες για το τι μπορεί να κάνει ο άνθρωπος και δεν το ξέρει.Βέβαια ήξερα ότι μπορείς να δεις τις αύρες με παραισθισιογόνα, αλλά έτσι απλά δεν το περίμενα.Χαίρομαι πολύ λοιπόν που σας βρήκα τώρα,γιατί βρίσκομαι στη φάση της ζωής μου που προσπαθώ να ανακαλύψω τον εαυτό μου και τον κόσμο γύρω μου.Νομίζω ότι είμαι ακόμα πολύ μικρή και αδύναμη για να ασχοληθώ με την τέχνη της μαγείας, αλλα χαίρομαι πολύ ανακαλύπτω έναν καινούριο πνευματικό κόσμο ,γιατί είχα θάψει την πίστη μου σε οτιδήποτε υπερφυσικό μέχρι τώρα εξαιτίας του φόβου μου.Είμαι σίγουρη ότι έχω πολλά να πάρω από την ομάδα σας και για αυτό σας ευχαριτώ εκ των προτέρων.:)

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες,

διαβάζοντας το μήνυμα,μου γεννήθηκαν κάποιες απορίες...

δεν ήξερα ότι είναι δυνατόν να γίνουν ορατές οι αύρες,

υποτίθεται δεν είναι υλικές και κατατάσσονται στη κατηγορία των πνευματικών λειτουργιών....

απ' την άλλη αναφέρεσαι σε χρήση παραισθησιογόνου,

οπότε θα μπορούσες να δεις το οτιδήποτε....

μπορώ να ρωτήσω ποιο είδος παραισθησιογόνου και το λόγο που το χρησιμοποίησες?

Edited by Emma
Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες welcomeani.gif

 

 

Και Emma , Ναι είναι εφικτό να δει ( νιώσει ) κάποιος την αύρα του (για περισσότερες πληροφορίες δες εδώ ! ) .

 

http://www.artofwise.../18-i-avra.html

 

Edited by panas o trismegistos
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω αν είναι αποδεκτή από το forum η αναφορά στη χρήση ναρκωτικών ουσιών αλλά εα΄ν είναι θα ήθελα να θέσω κάποιες ερωτήσεις στην ομάδα, γιατί πολλά σχετίζοται με το τρίτο μάτι, τα αστρικά ταξίδια και άλλα χρησημοποιούνταν σε θρησκείες-και μου έχουν γεννηθεί κι εμένα διάφορες απορίες..Περιμένω λοιπόν την έγκριση για να ανοίξω το θέμα

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς αναφέρομαι στο πολύ διαδεδομένο στις μέρες μας lsd.Να ξεκαθαρίσω ότι δεν το χρησημοποιώ.Μια φορά το δοκίμασα και το μετάνιωσα.Όχι βέβαια γιατί έφταιγε το ίδιο το ναρκωτικό αλλά γιατί εγώ δεν είμουν έτοιμη να το δεχτώ.Και γι αυτό το λόγο ούτε αύρες ήδα, ούτε τίποτα χαρούμενο.Αλλά το αναφέρω γιατί ξέρω πολλά άτομα που το χρησημοποιούν κ όλοι βλέπουν τις αύρες.Για μένα λοιπόν που δεν τις είχα δει ήταν μεγάλη η συγκίνηση όταν είδα τη αύρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς αναφέρομαι στο πολύ διαδεδομένο στις μέρες μας lsd.Να ξεκαθαρίσω ότι δεν το χρησημοποιώ.Μια φορά το δοκίμασα και το μετάνιωσα.Όχι βέβαια γιατί έφταιγε το ίδιο το ναρκωτικό αλλά γιατί εγώ δεν είμουν έτοιμη να το δεχτώ.Και γι αυτό το λόγο ούτε αύρες ήδα, ούτε τίποτα χαρούμενο.Αλλά το αναφέρω γιατί ξέρω πολλά άτομα που το χρησημοποιούν κ όλοι βλέπουν τις αύρες.Για μένα λοιπόν που δεν τις είχα δει ήταν μεγάλη η συγκίνηση όταν είδα τη αύρα μου.

 

Καλώς ήρθες ellaida !

Καλό πιστευω θα ηταν αν ήθελες να αναπτυξεισ αυτό το θέμα σε άλλο τομέα του forum !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...