Jump to content

Νεος Συντονιστής


Speedy
 Share

Recommended Posts

Δείτε τώρα πως σπάμε το σύστημα από μέσα!!!

 

Αστειεύομαι, όπως πάντα :)

Ελπίζω πως δεν θα αλλάξει ο τρόπος που με βλέπατε πάντα. Θέλω να συνεχίσω να είμαι ο Ιχώρ που όλοι γνωρίζετε :)

 

Αλλά τα τανκς θα μπουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα .yeahright.gif

 

Ε τι λένε σε αυτές της περίπτωσης ;

 

Α ναι συγχαρητήρια άντε και εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι την ωραία ατμόσφαιρα στο φόρουμ με της πολύ ενδιαφέρον συζητήσεις και ας μην είναι πάντα για την μαγεία , παρόλα αυτά δεν τους λυπεί ποτέ οι <μαγεία> της ζωής ! angel_not.gif

Edited by panas o trismegistos
Link to comment
Share on other sites

:clapping::clapping::clapping::clapping:

 

Πολύ χαίρομαι!!!! Άντε και καλή σταδιοδρομία :whistling:

Link to comment
Share on other sites

μετά απο 7 χρόνια παρουσιάς με δύο χιλιάρικα ποστς,σιδεροκέφαλος ο νέος συντονιστής!!

ελπίζω βέβαια να είναι όχι μόνο ψυχή αλλά και σώματι παρόν να συντονίζει :whistling2:

Link to comment
Share on other sites

μετά απο 7 χρόνια παρουσιάς με δύο χιλιάρικα ποστς,σιδεροκέφαλος ο νέος συντονιστής!!

ελπίζω βέβαια να είναι όχι μόνο ψυχή αλλά και σώματι παρόν να συντονίζει :whistling2:

Είδες πόσο χρειάζεται για να γίνει κανείς συντονιστής;;; Ούτε καθηγητής να ήμουν!!

Μόνο εγώ ξέρω τι πέρασα...!! Ο Speedy κι η Νεφέλη με έβαλαν να υπογράψω πως από εδώ και πέρα θα πλένω τα τανκς, θα συντηρώ κάθε είδους μηχανισμό βασανιστηριών. Άστα, κι είναι και σκοτεινά εδώ στα μπουντρούμια...

 

Όχι μωρέ, πλάκα κάνω... Με παρακαλούσαν τόσα χρόνια, αλλά είχα να κατακτήσω τον κόσμο πρώτα... Τώρα, που τα κατάφερα, μπορώ να ασχοληθώ και με το artofwwise. B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...