Jump to content

Γεια Σας!


Guest Follow*The*Rabbit
 Share

Recommended Posts

Guest Follow*The*Rabbit

καλησπερα!! ή καλημερα τετοια ωρα... :)

Λοιπον ειμαστε καινουργιο αιμα σε αυτο το φορουμ και μιας που σας ανακαλυψαμε ειπαμε να γραφτουμε στην παρεα σας, μιας που ειναι και πολυ ενδιαφερουσα.

οσον αφορα εμενα, δεν ειμαι καινουργιο αιμα στην "τεχνη", αν και δεν το εξασκω κι ολας, οχι τουλαχιστον οπως οι περισσοτεροι.

Οσον αφορα το Γιαννη (angel_is) ειναι εντελως και τελειως καινουργιο αιματακι οποτε σιγουρα θα εχει πολλες αποριες :)

Καλως σας βρηκαμε λοιπον!

 

Εγω ειμαι η Χλόη!

Link to comment
Share on other sites

Guest angel_is

Καλησπερα παιδια !!! εγω ειμαι ο γιάννης ...όσο πιο αρχάριος γίνεται ! χαχα με ενδιαφέρει αρκετα το φόρουμ μιας και θέλω να ασχοληθώ με τις τέχνες αυτές . μαγεία είναι κάτι το ασύληπτο κατι το οποίο δεν σε τρομάζει αλλά σε κάνει να δείς τα πράγματα απο μία άλλη οπτική μεριά . Ολοι θέλουνε να μάθουν τι θα γίνει στο μέλλον τους. είναι φυσικό...η άγνοια αυτη μας κάνει να τρέμουμε την επόμενη μερα .Το θέμα είναι πάν μέτρον άριστον ...θα μου άρεσε να κουβεντιάσω με έναν έναν ξεχωριστά να μου πείτε τις απόψεις σας , βιωματά σας και φυσικά να μου δώσετε γνώσεις σας !!!!!

Edited by angel_is
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε και από εμένα :)

Πρώτη φορά τυχαίνει να μας έρθουν μέλη "πακέτο". Όμορφο και πρωτότυπο!

Καλή περιήγηση σας εύχομαι και θα τα πούμε άμεσα :welcomeani:

Link to comment
Share on other sites

Guest Follow*The*Rabbit

ευχαριστουμε για το γουελκομ!! χαχα!

ε ειπαμε να μπουμε στο πνευμα της κρισης, με ενα μελος ενα ακομα δωρεαν cheerful_h4h.gif

Θα τα πουμε συντομα λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε!

 

...θα μου άρεσε να κουβεντιάσω με έναν έναν ξεχωριστά να μου πείτε τις απόψεις σας , βιωματά σας και φυσικά να μου δώσετε γνώσεις σας !!!!!

Με 3500 μέλη περίπου, θα χρειαστείς... μερικές δεκαετίες και μπόλικο καφέ! :018bleh:

Όπως και να 'χει, η διάθεση μετράει. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest angel_is

ΧΑΧΑ !!! Εχεις δίκιο μου φαίνεται ..σε ευχαριστώ πολύ ....thanks.gif οπότε δε μένει κάτι άλλο από το να ξεκινήσω το διάβασμα !!!!! : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...