Jump to content

Καλημερα!


Νικολας
 Share

Recommended Posts

Καλημερα ειμαι ο Nικολας προστοπαρον μεχρει να βρω ενα ωραιο μαγικο ονομα!Διαβαζω εδο στο σαιτ σας ενα χρονο περιπου παρολα αυτα ομως δεν εχω εχω κανει πρακτικι σχεδο σε τιποτα.Ελπιζω απο εδω και περα να εχω το θαρος την γνοση και τιν βοηθια αν χρειαστι.γιατι θελω

να αρχεισω να μπαινω στο ψητο!cheerful_h4h.gif

Edited by Νικολας
Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες Νικόλα, μα παρακαλώ πολύ να χρησιμοποιείς τον ορθογράφο.

Είμαστε κομμάτι ευαίσθητοι με το θέμα της ορθογραφίας smile.gif

Συγνωμη για τα ορθογραφικα μου λαθοι Νεφελη.... εχω δυσλεξια.....Θα προσπαθησω να τα μειωσω. Δεν ξερω πως να χρησιμοποιω τον ορθογραφο αν μπορεις στειλε μου ενα πμ για να μαθω πως να τον χρησιμοποιω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, Νικόλα! Ελπίζουμε ότι στο φόρουμ μας θα βρεις πολλές ενδιαφέρουσες συζητήσεις για να λύσεις όποιες απορίες σου δημιουργηθούν κι εννοείται ότι είμαστε πάντα εδώ να σε βοηθήσουμε.

 

Ένα εύκολος προσωρινός τρόπος για να περιορίσεις τα ορθογραφικά σου λάθη είναι να γράφεις το κείμενό σου στο word, το οποίο έχει διορθωτή κειμένου, και μετά να το αντιγράφεις εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, Νικόλα! Ελπίζουμε ότι στο φόρουμ μας θα βρεις πολλές ενδιαφέρουσες συζητήσεις για να λύσεις όποιες απορίες σου δημιουργηθούν κι εννοείται ότι είμαστε πάντα εδώ να σε βοηθήσουμε.

 

Ένα εύκολος προσωρινός τρόπος για να περιορίσεις τα ορθογραφικά σου λάθη είναι να γράφεις το κείμενό σου στο word, το οποίο έχει διορθωτή κειμένου, και μετά να το αντιγράφεις εδώ.

 

ευχαρισω Δαναηsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...