Jump to content

Chopin (Janusz Olejniczak, Yundi Li)


 Share

Recommended Posts

Για όποιον αγαπάει την κλασσική μουσική και ειδικά την περίοδο του ρομαντισμού επιβάλλεται να ακούσει τις εκτελέσεις σοπέν από τους δύο παραπάνω πιανίστες.Είναι από τους αγαπημένους μου γι' αυτό και περιμένω σχόλια:) Όποιος δυσκολεύεται να βρει στούντιο εκδόσεις από τους αυτούς μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, ίσως μπορέσω να τα ανεβάσω κάπου....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάρε κόσμε μουσική!!

http://www.4shared.com/rar/F8HQZ1hN/Chopin.html

Το παραπάνω είναι γενικά σοπέν και κυρίως αυτοί οι δυο πιανίστες, έχω και περισσότερα από αυτούς, όποιος ενδιαφέρεται μιλάει...

Μπορεί να χρειάζεται να φτιάξετε ένα μικρό λογαριασμό πριν το κατεβάσετε, όχι τιποτα το σημαντικό...Περιμένω σχόλια:)

Link to comment
Share on other sites

Στο παραπάνω σύνδεσμο που δημοσίευσα έχω ανεβάσει περίπου 250mb απο τις ηχογραφήσεις των δύο αυτών μουσικών, μιας και αποχωρώ από το φόρουμ θα κάνω και αφαίρεση του παραπάνω περιεχομένου, ζητώ συγνώμη γι' αυτό αλλά από την εμπειρία μου εδώ εκτιμάται περισσότερο ο καθωσπρεπισμός μιας ενέργειας παρά το περιεχόμενό και ο τελικός σκοπός της.

Αν κάποιος χρήστης έχει ήδη κατεβάσει τα παραπάνω είναι ελεύθερος από εμένα να τα ανεβάσει ξανά.Χαιρετώ λοιπόν!

Edited by Theonefromland
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...