Jump to content

Γειααα....


 Share

Recommended Posts

Γειά σε όλους

 

Παρά το γεγονός οτι βρίσκω τέτοιες....''συστάσεις'' κάπως αμήχανες,καλώς σας βρήκα. :019blush:

 

Ώπως τους περρισότερους πιστεύω,έτσι κ' εμένα με έφερε εδω η τύχη,η περιέργεια και αυτή η παιδική ..πώς να το πω...λαχτάρα για ανακαλύψη του μυστήριου και της μαγείας του κόσμου..(ελπίζω τέτοιες...ποιητικές ''εξάρσεις'' να είναι συνήθης εδω...)

 

Οι άνθρωποι αλλάζουν και καθώς....μισό να ελέγξω...ναι,είμαι άνθρωπος,δέν μπορώ να μιλήσω για τα ονειρα μου κ.τ.λ...γιατί μετά απο κάθε βδομάδα θα πρέπει να το αλλάζω...Ελπίζω πάντως να γνωρίσω όσους περρισότερους απο εσάς γίνεται (και αυτή η ελπίδα δεν νομίζω να αλλάξει ποτέ, οπότε..)

 

Θέλω όμως να ρωτήσω και κάτι...

 

Πώς ακριβώς χρησιμοποιείς το ''ΤΣΙΡΙΧΤΗΡΙ'',γιατί με όλες τις προσπάθειες που έκανα,για εμένα επαλήθευσε το όνομά του...

Επίσης,πώς ανεβαίνεις απο την βαθμίδα του ''βαπτισμένου''..Υποθέτω η απάντηση να είναι ''με post''μα ας το σιγουρευσουμε

 

και όπως λένε και εις την βαρβαρικήν...''looking forward to ''meet'' you'', αναγνώστη/τρια  :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :welcomeani:

 

 

Πώς ακριβώς χρησιμοποιείς το ''ΤΣΙΡΙΧΤΗΡΙ'',γιατί με όλες τις προσπάθειες που έκανα,για εμένα επαλήθευσε το όνομά του...

 

Γράφεις δίπλα στο shout αυτό που θέλεις, απλά! Μόνο να υπενθυμίσουμε ότι το τσιριχτήρι δεν είναι chat.

 

 

Επίσης,πώς ανεβαίνεις απο την βαθμίδα του ''βαπτισμένου''..Υποθέτω η απάντηση να είναι ''με post''μα ας το σιγουρευσουμε

Σωστά υποθέτεις!

 

Καλή διαμονή λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...