Jump to content

Ταξίδι στον Χρόνο


 Share

Recommended Posts

Εάν σας δίνονταν η ευκαιρία να ταξιδέψετε πίσω στον χρόνο για να επισκεφτείτε μια εποχή και μια προσωπικότητα για να της κάνετε μια ερώτηση, τι θα επιλέγατε?

 

 

 

Σημείωση: η ερώτηση είναι για ανάλαφρη κουβεντούλα με μπόλικο χαβαλέ, κι όχι επιστημονικής αναζήτησης του εάν είναι αυτό εφικτό ή όχι, οκ? :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Θα πήγενα στην Λίλιθ και θα της έλεγα... "Είδες που δεν του κάθεσαι? Τι κατάλαβες τώρα?!"

 

:angel:

Link to comment
Share on other sites

μμ..Θα πηγαινα σε καποια Μαγισσας του Μεσαιωνα Να τις ζητησω να μου δωσει σπανιες συνταγες φιλτρων και να μοιραστει τις σπανιες γνωσεις της περι Μαγειας μαζι μου. :witch:

Link to comment
Share on other sites

μμ..Θα πηγαινα σε καποια Μαγισσας του Μεσαιωνα Να τις ζητησω να μου δωσει σπανιες συνταγες φιλτρων και να μοιραστει τις σπανιες γνωσεις της περι Μαγειας μαζι μου. :witch:

5328[/snapback]

 

Κουκλα μου είσαι off topic! η μαλλον off χαβαλε! :evilbl:

Link to comment
Share on other sites

μμ..Θα πηγαινα σε καποια Μαγισσα του Μεσαιωνα Να τις ζητησω να μου δωσει σπανιες συνταγες φιλτρων και να μοιραστει τις σπανιες γνωσεις της περι Μαγειας μαζι μου. :witch:

5328[/snapback]

 

Κουκλα μου είσαι off topic! η μαλλον off χαβαλε! :evilbl:

5337[/snapback]

 

Δεν το ειπα για χαβαλε βρε...κουκλε μου! Απλα ειναι μια μεγαλη επιθυμια μου το παραπανω! :lol:

 

Συνεχιστε εσεις βρε! :harp:

Link to comment
Share on other sites

Ρωμαικά όργια guys!!!

:clapping:  :clapping:  :clapping:

Ζήτω η παρακμή!!!

5370[/snapback]

 

Χαχαχαχαχα, αυτά είναι! Μ'αρέσει ο τρόπος που σκέπτεσαι! :worthy::worthy::worthy:

Link to comment
Share on other sites

Ρωμαικά όργια guys!!!

:clapping:  :clapping:  :clapping:

Ζήτω η παρακμή!!!

Χαχαχαχαχα, αυτά είναι! Μ'αρέσει ο τρόπος που σκέπτεσαι! :worthy::worthy::worthy:

 

 

...άντρες... :headb:

Link to comment
Share on other sites

και εσεις η γηνεκες δεν ειστε καλητερες!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στους πρωτόγονους να μάθω την διάλεκτό τους. Χρειάζεται σήμερα για πολλούς λόγους :lol:

Link to comment
Share on other sites

και εσεις η γηνεκες  δεν ειστε καλητερες!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Φιλαράκο, το μόνο που έχω να σου πω είναι: :blblbl:

 

 

 

Προσωπικά, θα πήγαινα στον Ιησού, θα του περιέγραφα το πως εξελίχθηκε η ιστορία μετά τον θάνατό του επί 2 χιλιετίες και στο τέλος θα τον ρωτούσα: "...μήπως λοιπόν να το ξανασκεφτείς και να κάτσεις στ' αυγουλάκια σου;"

Είμαι σίγουρη ότι θα πάθαινε τέτοιο σοκ, που θα τα παρατούσε όλα και θα επέστρεφε στην ταπεινή εργασία του μαραγκού... :headb:

Link to comment
Share on other sites

Σοστη η Nefelie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...