Jump to content

Γεια Σε Όλους.


 Share

Recommended Posts

Είμαι νέος στο φόρουμ  και από τι κατάλαβα σε αυτή την θεματική ενότητα κάνουμε μια παρουσίαση του ποιος και τι είμαστε σαν να λέμε !



Από μικρός είχα μια έλξη προς το απόκρυφο και αυτά που για τους πολλούς είναι μυστήριο .
Μεγαλώνοντας το έψαξα το πράγμα και μέσω του διαδικτύου και άρχισα να βρίσκω μια άκρη στην θεματολογία του αποκρυφισμού.





Έχω 2 χρόνια που ασχολούμαι με τον αποκρυφισμό – μαγεία .
Κάνω διαλογισμό και κατά καιρούς διάφορες ασκήσεις όπως Yoga και qigong .


 

 


 

 


 

Εδώ και πολύ καιρό ήξερα την ιστοσελίδα τον σοφών και είπα να μπω και στο φόρουμ.

Έχω ακούσει από γνωστούς στο ΦΒ για το φόρουμ καλά και όχι και τόσο καλά πράγματα
για το φόρουμ.  :LolLolLolLol: 


Με τον καιρό θα έχω και εγώ την δική μου άποψη – εμπειρία …. 

Edited by Fire Lord Zuko
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον δεν το έλεγα μάλλον ανησυχητικό !


 

 


Μια κοπέλα ( Μάγισσα)  στο ΦΒ μου είπε ότι γίνονται κάτι περίεργα σε αυτό το φόρουμ . :glare: 



Ότι δηλαδή :  Αν είσαι φανατικός χριστιανός , μουσουλμάνος , εβραίος , μασόνος , κ.τ.λ.  και προσβάλλεις τους άλλους , πρήζοντας τους με της δίκες σου φανατικές ιδέες .

Τότε δεν τρέχει τίποτα !



Αλλά αν είσαι παγανιστής , Έλληνας πολυθεϊστής , wiccan , άλλο  και αναφέρεις της ιδέες σου χωρίς να προσβάλλεις τους άλλους τότε πέφτουν όλοι πάνω σου να σε φάνε  !






Φυσικά αυτές είναι φήμες , εγώ μπήκα εδώ και θα δω με τα μάτια μου κατά πόσο είναι αλήθεια ή όχι .



Γιατί αν ήταν να βασίζομαι σε φήμες δεν θα είχα ασχοληθεί εξ΄ αρχής με τον αποκρυφισμό .  :019blush: 

Edited by Fire Lord Zuko
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Fire Lord Zuko,

 

Καλωσήρθες. Παρακαλώ όπως ενημερωθείς για τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ άμεσα.

 

Λυπάμαι για τις φήμες που κυκλοφορούν, αλλά κάθε φόρουμ έχει και τις δικές του. Αν μη τι άλλο στον χώρο μας ανά τα χρόνια έχουν γίνει πολύ ενδιαφέρουσες συζητήσεις και υπάρχει πολύ υλικό αν έχει κάποιος τη διάθεση να ψάξει. 

 

Να ξεκαθαρίσω ότι παρόλο που τους προηγούμενους μήνες κάποιες συζητήσεις "ξέφυγαν", δε θα υπάρξει καμία ανοχή στην προσβολή και το ρατσισμό από εδώ και πέρα. Ο καθένας μπορεί να εκφράσει την άποψή του, αλλά η ελευθερία και το δικαίωμα κάποιου δεν μπορεί να επηρεάζει την ελευθερία και τα δικαιώματα κάποιου άλλου. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ  :021byeHappy: 



Τα θέματα που με ενδιαφέρουν θα τα ψάξω .



Πολύ ωραία χαίρομαι να το διαβάζω αυτό από έναν συντονιστή .
Οπότε αν δω κάπου να ξεφεύγουν τα πράγματα θα σας στείλω Πμ ή θα πατήσω αυτή την επιλογή που λέει “ Report “  . 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό μέλος,

 

Έχεις αποκλειστεί ήδη μια φορά σε αυτό το φόρουμ και θα ακολουθήσει και δεύτερη σύντομα. 

 

Εκ του Συντονισμού.

Link to comment
Share on other sites

,,,,

 

Ότι δηλαδή :  Αν είσαι φανατικός χριστιανός , μουσουλμάνος , εβραίος , μασόνος , κ.τ.λ.  και προσβάλλεις τους άλλους , πρήζοντας τους με της δίκες σου φανατικές ιδέες .

Τότε δεν τρέχει τίποτα !

 

 

 

Αλλά αν είσαι παγανιστής , Έλληνας πολυθεϊστής , wiccan , άλλο  και αναφέρεις της ιδέες σου χωρίς να προσβάλλεις τους άλλους τότε πέφτουν όλοι πάνω σου να σε φάνε  !

 

 

... 

Σόδομα και Γόμορα με δυο λόγια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...