Jump to content

CONSTANTINE


Sabrina
 Share

Recommended Posts

ναι πολυ ωραια τενεια αυτο πρεπει να το παραδεκτοω εχει πολυ ωραια ατμοσφαιρα το εργω και προτοτυπο σεναριο :clapping::clapping:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ναι πολυ ωραια τενεια αυτο πρεπει να το παραδεκτοω εχει πολυ ωραια ατμοσφαιρα το εργω και προτοτυπο σεναριο :clapping:  :clapping:

5832[/snapback]

 

Και εκτός αυτού.. σε όποια ταινία και να παίξει ο Johnny θα την κάνει υπέροχη με την παρουσία του και μόνο...!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

ααααααα sabrina1984 δεν μας τα πες αυτα :018bleh::018bleh::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Και εκτός αυτού.. σε όποια ταινία και να παίξει ο Johnny θα την κάνει υπέροχη με την παρουσία του και μόνο...!! :wub:

5845[/snapback]

 

Θα συμφωνησω απολυτα! :004inlove:

Link to comment
Share on other sites

ρε κορητσια μασ κανετε και ζηλευουμε τορα και εμεις? :crying::crying::crying:

Link to comment
Share on other sites

Και εκτός αυτού.. σε όποια ταινία και να παίξει ο Johnny θα την κάνει υπέροχη με την παρουσία του και μόνο...!!

Ε, αυτό να λέγεται!! :drooling2:

 

 

ρε κορητσια μασ κανετε και ζηλευουμε τορα και εμεις? :crying:  :crying:  :crying:

Καλέ τι παθαίνετε όλοι οι άνδρες όταν ακούτε για τον Johnny? Τι σας τρομάζει τόσο στο παλικάρι; :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest punisher

μμμ..guys and girls ο Γαβριηλ ειναι εκπτωτος στο κομικ hellblazer που ειναι βασισμενο o Constantine.

Link to comment
Share on other sites

μμμ..guys and girls ο Γαβριηλ ειναι εκπτωτος στο κομικ hellblazer που ειναι βασισμενο o Constantine.

5990[/snapback]

 

Άρα στέκει στο στόρυ της ταινίας...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

πολύ καλή ταινία...μόνο που ο μόνος που δεν θα μπορούσε να είναι προδότης είναι ο Γαβριήλ και δεύτερον...μου την σπάει που πάντα αυτόν έχουν 'κακό' στις ταινίες...

 

Άσε που είναι γυναίκα... :angel:

Link to comment
Share on other sites

μου την σπάει που πάντα αυτόν έχουν 'κακό' στις ταινίες...

Άσε που είναι γυναίκα... :angel:

 

Για να καταλάβω:

σου την σπάει που έχουν πάντα αυτόν για κακό ή το ότι είναι γυναίκα??

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Άσε που είναι γυναίκα... :angel:

6645[/snapback]

 

Δεν είναι γυναίκα, αυτή την απορία την είχα κι εγώ μετά την ταινία. Οι άγγελοι δεν είχαν φύλο και γι'αυτό παρουσιάζεται έτσι στην ταινία (γιατί αν προσέξεις δεν έχει στήθος). Μου μοιάζει περισσότερο με άνδρα θυληπρεπή...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για να μην κανω νεο topic μονο γι αυτο, θα το γραψω εδω :angel:

 

Ανακοινωση!

 

Την Τεταρτη 25 Μαιου στον ΑΝΤ1 στις 9:00 το βραδυ

εχει μια φοβερη ταινια "Just visiting".Πολυ γελιο ομως!!!

 

Το story εχει να κανει με τον Θιβαλδο τον 6ο που μαζι με τον υπηρετη του αναγκαζονται να συμβουλευτουν εναν μαγο για να τους στειλει στο παρελθον να διορθωσουν ενα λαθος που εκανε ο Θιβαλδος.Ο μαγος ομως εκανε λαθος και ξεχασε να ριξει στο μαγικο φιλτρο ενα ακομη σημαντικο συστατικο.Ειναι πολυ αργα ομως...ο Θιβαλδος και ο υπηρετης του εχουν πιει ηδη το μαγικο φιλτρο με αποτελεσμα να τους στειλει στο 2000!!!! :063laugh: Ξυπνανε σε ενα μουσειο και απο κει και περα αρχιζει το..γλεντι.. :063laugh:

 

Το εχω δει απειρες φορες αλλα ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ!!! :drooling2:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι νομίζω ότι είναι μόνο ένας και μετά δημιουργήθικαν οι λεγεώνες και τα λοιπά...

5673[/snapback]

 

 

εγω παλι νομιζω οτι ο σαμαηλ επεσε μαζι με το ταγμα του...

 

στην ταινια ο γαβριηλ δεν θεωρειται εκπτωτος...γινεται μεσα στο σεναριο το οποιο αναφερεται στην εποχη μας οποτε δεν ειναι "λαθος" του σεναριου απλα φαντασια μια ιστορια που θελει τον αρχαγγελο να προσπαθει να φερει στον κοσμο μας τον γιο του lucifer...

 

darknight Πιστευω οτι ζηλευεις τον constantin επειδη ηταν ο μονος στην γη που ο ιδιος ο luci θα ερχοταν να τον παραλαβει..... :lol: πλακα κανω :angel:

παντως η φιλη σου :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι γυναίκα, αυτή την απορία την είχα κι εγώ μετά την ταινία. Οι άγγελοι δεν είχαν φύλο και γι'αυτό παρουσιάζεται έτσι στην ταινία (γιατί αν προσέξεις δεν έχει στήθος). Μου μοιάζει περισσότερο με άνδρα θυληπρεπή...

6815[/snapback]

 

 

θα παραθεσω νεο topic με τιτλο angels που θα γραψω κατι που βρηκα απο ενα βιβλιαρακι για τους αγγελους(στο παραξενες ιστοριες μαλλον...θα δω)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Την ειδα με το σκεπτικο οτι ειναι μεταφορα απο κομικς και μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλη... ισως βεβαια να φταιει και αυτη η συμπαθεια που εχω στον Keanu... :blink:

Τελος παντων αν την δεις με αυτο το σκεπτικο καλη ειναι... αλλιως θα πεις οτι ειναι κατι μεταξυ εξορκιστη και van helsing..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...