Jump to content

Αναδρομες


lamed
 Share

Recommended Posts

Πολλα χρονια μετα και με αλλο ονομα , ειναι ωραιο να μπαινω και να ξαναβλεπω εναν χωρο που μου αφησε τοσες αναμνησεις. Καποτε φυσικα ημασταν πολλοι , οι συζητησεις καθημερινες και τολμω να πω πως ημασταν μια ατυπη παρεα. Ελπιζω να ειστε ολοι καλα στα μονοπατια που εχετε επιλεξει και θελω να πω ενα μεγαλο ανωνυμο ευχαριστω σε καθε χρηστη που μου κρατησε εστω και ακουσια παρεα για αρκετα δυσκολα χρονια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

+1 επεστρεψα μετα από κοντά δεκαετία να πω ενα γεια! υπάρχει κάποιο fb γκρουπ η κατι αντιστοιχο που να μεταφέρει το παλαιόν αβάπτιστο σε web2 μονοπάτια?

 

ωχ συνειδητοποιώ ότι αυτό το λογκιν δεν είναι το ορίτσιναλ, παλιά εδώ με λέγαν Phevos!

Edited by SpinachPope
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ωρέ! Που χάθηκες εσύ;

 

FB group και τα σχετικά... Βασικά η παλιά ομάδα, καθ'ότι κι αυτοί αρχίζουν γεροπαραξενεύουν σαν κι ελόγου μου δεν τα γουστάρουν κείνα τα μονοπάτια που λες. Προτιμάμε ρετρό και μεταξύ μας... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Μπορώ να πω ότι πνέει ένας αέρας επανασύνδεσης με τις ρίζες μας στο σίτε αυτό, καθότι και εγώ μετά από κοντά δέκα χρόνια αποφάσισα να ξαναμπώ στη μεγάλη παρέα που ήταν τότε (με άλλο όνομα(δε θυμάμαι καν ποιο email και κωδικό χρησιμοποιούσα στα νιάτα μου) αν και αυτό μου στοίχισε κομμάτι).

Με άλλα λόγια καλώς σας ξαναβρήκα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω ότι πνέει ένας αέρας επανασύνδεσης με τις ρίζες μας στο σίτε αυτό, καθότι και εγώ μετά από κοντά δέκα χρόνια αποφάσισα να ξαναμπώ στη μεγάλη παρέα που ήταν τότε (με άλλο όνομα(δε θυμάμαι καν ποιο email και κωδικό χρησιμοποιούσα στα νιάτα μου) αν και αυτό μου στοίχισε κομμάτι).

Με άλλα λόγια καλώς σας ξαναβρήκα παιδιά.

Καλωσήλθες; Που "κινείσαι" αυτές τις μέρες;

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήλθες; Που "κινείσαι" αυτές τις μέρες;

Λόγω έντονου μετεωρολογικού φαινομένου θα με τοποθετούσα μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας  :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μακάρι να ξαναγινουμε active γιατί αυτο το φόρουμ ήταν πραγματικά πολύτιμο για μένα καθώς μεγάλωνα. Βλέπετε σαν "αγριο νιατο" αγνοησα τους κανονες καποτε με αποτελεσμα να είμαι εδώ απο τα 13 μου. Συνδεομαι ακόμα συχνα ελπίζοντας να βρω κάτι νέο. Θα ηταν υπέροχο αν γυρνουσαμε στα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ξαναγινουμε active γιατί αυτο το φόρουμ ήταν πραγματικά πολύτιμο για μένα καθώς μεγάλωνα. Βλέπετε σαν "αγριο νιατο" αγνοησα τους κανονες καποτε με αποτελεσμα να είμαι εδώ απο τα 13 μου. Συνδεομαι ακόμα συχνα ελπίζοντας να βρω κάτι νέο. Θα ηταν υπέροχο αν γυρνουσαμε στα παλιά.

Είναι απλούστατο αν κάνεις κουβέντα θα κινηθεί...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...