Jump to content

Καλό μήνα


Speedy
 Share

Recommended Posts

Kαλημέρα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!

 

Πείτε στους εργοδότες σας πώς κερδίσατε το λαχείο και αναρωτιέστε πώς να επενδύσετε τα κέρδη :drooling2: Φαντάζεστε τι θα πάθουν :shocked: ;! Μετά το πρώτο σοκ να 'στε σίγουροι πώς η "δική τους επιχείρηση θα είναι η επικερδέστερη"!

 

Καλό μήνααααααααααα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω την εκανα ηδη την σκανδαλια μου...μουαχαχαχα :gleam:

 

Για πες μας τι έκανες βρε τερατάκι! :lol:

5912[/snapback]

 

^_^ Ο μπαμπας ηταν το θυμα.

Μ εχει αδυναμια και τον χτυπησα στο αδυνατο σημειο του :lol:

Τον πηρα τηλ και του λεω "μπαμπα ποναω απιστευτα!Νομιζω οτι εσκασε ο σκωλικοειδιτης μου!!!προσπαθησα να κανω υπομονη για να μην μπω στο χειρουργειο και μαλλον εσκασε!!!Τρεξε μπαμπα δεν ειμαι καλα!!!".Ο μπαμπας αρχισε να χοροπηδαει!!! :063laugh: Οταν εφτασε τον αφησα να με παει μεχρι το νοσοκομειο,και εκει που επαιζα την διπλωμενη στα δυο απο πονο,ξαφνικα σηκωθηκα.τιναξα το μαλλι,εβαλα lip-gloss ενω με κοιταζε ετσι :shocked: και του λεω "τι?Ετσι να με δει ο γιατρος?" και το καταλαβε οτι ηταν πρωταπριλιατικο αστειο..λιγο βαρυ αστειο.. :monkey:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:

Έλα ρε συ... πολύ χοντρή πλάκα!

 

Ο πατέρας σου πως το πήρε;

5916[/snapback]

 

Δεν μου μιλουσε για μια ολοκληρη μερα! :blink: Αλλα μου την εκανε και αυτος..

Επειδη φοβαμαι τα σκαθαρια εκει που καθομουν αρχισε να μου λεει ησυχα "μεινε ακινητη..μη φοβασαι..απλα μην κουνιεσαι" εγω αρχισα να τρελαινομαι! και μου λεει "ενα σκαθαρι ανεβαινει στα μαλλια σου". Η αντιδραση μου δεν περιγραφεται.. :headb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...