Jump to content

Είδα φως και μπήκα :)


 Share

Recommended Posts

Χαίρεται,

Για μένα τα πράγματα είναι απλά.

  • Ο λόγος που είμαι εδώ;
    Απλός. Δεν μπορώ την ΓΚΡΙΝΙΑ. Και την αποφεύγω πριν προκύψει.
  • Για ποιο πράγμα; 
    Δεν ξέρω.Τουλάχιστον όχι ακόμα.  Αλλά δεν ανησυχώ γιατί σίγουρα θα μάθω στον κατάλληλο τόπο και χρόνο. Πάντα έτσι συμβαίνει.
  • Ποιος γκρινιάζει;
    Η φιλενάδα μου, που πάντα ξέρει κάτι παραπάνω.  Λύσσαξε να περάσω να πω ένα γεια. Και πλέον πάντα την ακούω.Ε και να μαι.
    Και για να μην σας παιδεύω, τη φιλενάδα μου την λένε Διαίσθηση. Τσακωνόμασταν για χρόνια αλλά long story short έμαθα να την ακούω. Γιατί τίποτα δεν είναι τυχαίο. Και γιατί όντως έχει πάντα δίκιο.

Δεν το χω με τις αυτοσυστάσεις οπότε αν θέλετε κάτι να μάθετε.. ρωτήστε. 
Προς το παρόν καλώς σας βρήκα.
Αγάπη και Φως.

Με εκτίμηση,
Aabhar Nandita

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες Abhar! :welcomeani:

Η δική μου ερώτηση είναι: ποιά θέματα σ'ενδιαφέρουν περισσότερο να συζητάς; Εδώ έχουμε αρκετά μεγάλη ποικιλία για να διαλέξεις, οπότε ελπίζω να σε δούμε σύντομα στις συζητήσεις μας! Εναλλακτικά, μπορείς να ξεκινήσεις εσύ θέματα που σ'ενδιαφέρουν να συζητήσουμε :cheerful_h4h:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νεφέλη! :cheerful_h4h:

Νομίζω περισσότερο θέματα εσωτερισμού, ψυχολογίας, παραψυχολογίας, φιλοσοφίας..  Αλλά ως παρορμητικό ον, πάντα εξαρτάται από την διάθεση της στιγμής. 
Όπως και να χει, ανεξάρτητα με τον προορισμό-συζήτηση, κάτι μου λέει ότι σίγουρα θα είναι ένα ακόμα όμορφο ταξίδι! 

Link to comment
Share on other sites

Μπας και είσαι Διδυμάκι;! Διότι έτσι "ότι νά 'ναι" είμαι κι εγώ... ως γνήσια Δίδυμος :lol:

Αναμένω με ενδιαφέρον την συμμετοχή σου στις συζητήσεις μας :cheerful_h4h:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...