Jump to content

Μη σκοτώνετε τα κουνούπια!


Aislinn
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Πάντως, δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει, αλλά τα κουνούπια πλέον κυκλοφορούν από το απόγευμα μέχρι και το πρωί της άλλης μέρας! :blink:

 

Κάτι περίεργο συμβαίνει!

Link to comment
Share on other sites

Καλά σπιτι μου και κανενα να μην ειναι, αν ειμαι εγώ μέσα, θα μπουν να με τσιμπήσουν.... :crying: Δεν τα αντέχω! Ασε που οταν κοιμαμαι και ερχονται και μου κανουν αυτον τον εκνευριστικο ηχο μου σπανε τα νευρα και με αναγκαζουν να σηκωθω απ'το κρεβάτι και να τα σκοτωσω...Το ρεκορ μου ειναι 8 σε 3 ωρες μεσα στη νυχτα....Αφου σπιτι μου εχει γινει ανεκδοτο πλεον! Εχω και νταν στο "Βαράτε κουνούπια" :D

Τι σπάσιμο.... :015annoyed:

Link to comment
Share on other sites

Ixwp, νομίζω ότι πρέπει να ξανακάνεις ένα από τα πάρτυ σου για τα κουνούπια, γιατί τώρα τελευταία ξέφυγαν πάλι και είναι παντού!!! :lololol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Πάντως, δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει, αλλά τα κουνούπια πλέον κυκλοφορούν από το απόγευμα μέχρι και το πρωί της άλλης μέρας! :blink:

 

Κάτι περίεργο συμβαίνει!

 

με τοσα που εχουμε κανει στη φυση, ακομα και τα κουνουπια εχουν μεταλαχθει γενετικα και παρατειρουμε κουνουπια ακομα και με χιονια. εχουν γινει ανθεκτικα στα παντα

Link to comment
Share on other sites

:yuk:

 

Εγώ τουλάχιστον προτιμάω να τα λιώνω πάνω σε τοίχους, ή γενικά σε επιφάνεις... B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Μην σκοτώνετε τα κουνούπια,άλλοι σας πίνουν το αίμα..

 

 

Σωστοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςς........................

 

:063laugh::063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

Link to comment
Share on other sites

μονο τα θηλυκα που κυοφορούν έχουν ανάγκη απο αιμα..... τις αλλές φορές τρέφονται οπως και τα αρσενικα με νέκταρ

 

αυτο που κάνει ενοχλητικά τα κουνούπια είναι οχι το οτι μας πίνούν το αιμα :cheerful: αλλα η ουσία που αφήνουν μόλις τελειώσουν το "ροφημά" τους....αυτη η ουσία ειναι η αιτια κνησμού και πρηξίματος του δέρματος

Link to comment
Share on other sites

:063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

 

Οφείλω να πώ ότι γέλασα πολύ με όλους σας!!!!

Και δυστυχώς έχω να σας πώ κάτι που θα με μισήσετε...

Δεν με έχει τσιμπήσει ποτέ ΟΥΤΕ ένα!!!!!

Sorry guys.....

 

:whistling::whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...