Jump to content

Σχέσεις


Θα προτιμούσατε η σχέση σας να ασχολείται με την Τέχνη;  

39 members have voted

  1. 1. ?? ???????????? ? ????? ??? ?? ?????????? ?? ??? ?????;

    • ?????????? ???.
      3
    • ???????? ???.
      6
    • ???, ???? ?? ????? ???????? ??? ????.
      2
    • ?? ???? ??? ????? ?????????.
      9
    • ???.
      4
    • ??? ?? ?????? ????.
      1
    • ???? ? "????????"/? "???????", ???? ?????? ???? ?????? ??? ????? ???????.
      1
    • ????/???? ????? ??? ??? "???????"/??? "??????? ????? ???/??? ?????? ??? ?????? ?????.
      0
    • ????/??? ??? ?????/???? ???? ??? ????? ?????? (???????? ?? ????? ? "????????")
      0
    • ??? ???? ????? ?? ????? ??? ??? ????????.
      11
    • ????? ?? ???????? ??? ??? ????????.
      2


Recommended Posts

Θυμήθηκα κάτι που μου είπε παλιότερα ένας φίλος ο οποίος ασχολιόταν με το "σπορ".

 

"Μεγάλε, όχι γκόμενα που να ασχολείται με αυτά"

 

κι αντιλαμβάνομαι πολύ καλά τη θέση του, δεδομένου πως η σχέση με μια κοπελιά άσχετη με το άθλημα θα είναι σίγουρα πιο ξένοιαστη (και άρα καλύτερη). Από το περίπλοκο, π.χ. να ψάχνεις το φαγητό που σου έφτιαξε για υπολλείματα από μαντζούνια, μέχρι το καθημερινό, π.χ. να μη σου κάθεται για τελετουργικούς λόγους.

 

Οι υπόλοιποι τι λέτε επ' αυτού;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Φυσικά δεν αποτελεί κριτήριο αλλά... Και να έχει μια μικρή εξεικίωση (όπως & η ψήφος μου) δε θα με χάλαγε, με την έννοια του ότι είναι ένας τομέας όπου υπάρχει πολυυυυύ πράμα να συζητήσεις και θα ήθελα να έχει μια γνώμη γι'αυτό...συγγνώμη ρε παιδιά, μετά το "φίκιφίκι" κάποια στιγμή θες να πεις και μια κουβέντα, & ο σύντροφος πρέπει να είναι σε θέση να συζητήσει, όχι μόνο για μόδα ή για αθλητικά...

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον johnny σε γενικές γραμμές, αλλά όχι απόλυτα.

Προσωπικά είμαι υπερ του: να μπορείς να συζητήσεις, σκέτο (εκεί είναι και η μικρή μου ένσταση στον Johnny :smilewink: ).

Το αν έχει εξοικείωση ή όχι μου είναι αδιάφορο. Το να ενδιαφέρεται όμως να συζητήσει, να είναι ανοιχτός σε νέες ιδέες κι απόψεις και να μπορεί να σκεφτεί «έξω από το κουτί», είναι το παν για μένα.

Γι αυτό και ψήφισα «καλό παιδί νά ΄ναι», γιατί αν είναι καλό παιδί, όλα τ? άλλα βρίσκονται :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΥΥ 666 ΟΥυυυυ 666!!! :evilbl:

 

 

ΛοΛ έχουμε γίνει cosmopolitan εδώ μέσα παει και τελείωσε.. Τι μας απασχολεί ρε παιδάκι μου όμως ε? Άμα θα ξέρει ή όχι !! Ελέισον + ήμαρτον ΛοΛ...

 

Χωρίς πλάκα θα κάνει πάταγο αυτό το θέμα εδώ μέσα το υπογράφω..

 

Γιατί δεν έβαλες επιλογή: Κι άμα εμείς ξέρουμε λίγα να ξέρει περισσότερα για να μας μάθει κιολας; Δεν παίζει αυτό; Είναι outsider; Δίκιο δεν έχω; :smilewink: :smilewink:

:blblbl:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έβαλες επιλογή: Κι άμα εμείς ξέρουμε λίγα να ξέρει περισσότερα για να μας μάθει κιολας; Δεν παίζει αυτό; Είναι outsider; Δίκιο δεν έχω;  :smilewink:  :smilewink:

:blblbl:

 

Σωστός ο συνάδελφος!! :clapping:

 

Απορία: ποιός είναι ο ρηχός τύπος που ψήφισε "αρκεί να βλέπεται" ???

 

...τς τς τς...

 

 

( :063laugh: )

Link to comment
Share on other sites

οχι εγο παντος

Link to comment
Share on other sites

Απορία: ποιός είναι ο ρηχός τύπος που ψήφισε "αρκεί να βλέπεται" ???

 

...τς τς τς...

 

Αλκιβιάδηηηηηηηηηηηη;;;;?? DAKKOOOOON??

Γιατι δε μιλατε ρε;;;

 

 

χααχαχαχα :-p

Link to comment
Share on other sites

Θυμήθηκα κάτι που μου είπε παλιότερα ένας φίλος ο οποίος ασχολιόταν με το "σπορ".

 

"Μεγάλε, όχι γκόμενα που να ασχολείται με αυτά"

 

κι αντιλαμβάνομαι πολύ καλά τη θέση του, δεδομένου πως η σχέση με μια κοπελιά άσχετη με το άθλημα θα είναι σίγουρα πιο ξένοιαστη (και άρα καλύτερη). Από το περίπλοκο, π.χ. να ψάχνεις το φαγητό που σου έφτιαξε για υπολλείματα από μαντζούνια, μέχρι το καθημερινό, π.χ. να μη σου κάθεται για τελετουργικούς λόγους.

 

Οι υπόλοιποι τι λέτε επ' αυτού;

7300[/snapback]

 

:063laugh::063laugh::063laugh: Που πας και τα βρήσκεις καμάρι μου;!

 

Προσωπικά, μ' αρέσει που έχει ανοιχτό μυαλό και μπορώ να συζητώ μαζί του, αλλά δεν με χαλάει καθόλου μα καθόλου που είναι χριστιανός και φοβάται το άθλημα! Μπορεί να συζητήσει, αλλά η θρησκεία του τον σκοντάφτει σε πολλά πράγματα! Σέβεται τις αντιλήψεις μου και με ξετρελλαίνει αυτό! (Το μόνο κακό είναι πώς "νηστέψαμε" παρέα την μεγάλη του εβδομάδα - εγώ τι φταίωωωωωω :001almostcry: )

 

Ρε Κερατάκι, "νηστεύουν" και οι μαγισσούλες για τελετουργικούς λόγους;! Να μην γκρινιάζω με τον χριστιανό που πήγα κ' έμπλεξα; Γιατί να "νηστεύουν" όμως; Ο έρωτας είναι η τελική ένωση δύο ανθρώπων. Που είναι το κακό;! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Απορία: ποιός είναι ο ρηχός τύπος που ψήφισε "αρκεί να βλέπεται" ???

 

...τς τς τς...

Αλκιβιάδηηηηηηηηηηηη;;;;?? DAKKOOOOON??

Γιατι δε μιλατε ρε;;;

 

χααχαχαχα :-p

Εγώ πάντως όχι. Μόλις είδα το θέμα και δεν έχω ψηφίσει ακόμα :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έβαλες επιλογή: Κι άμα εμείς ξέρουμε λίγα να ξέρει περισσότερα για να μας μάθει κιολας; Δεν παίζει αυτό; Είναι outsider; Δίκιο δεν έχω;  :smilewink:  :smilewink:

:blblbl:

7306[/snapback]

 

Διότι είμαι σίγουρος πως όλοι όσοι ασχολούνται με την τέχνη είναι λίγο ή πολύ ΨΩΝΑΑΑΑΑΡΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Διότι είμαι σίγουρος πως όλοι όσοι ασχολούνται με την τέχνη είναι λίγο ή πολύ ΨΩΝΑΑΑΑΑΡΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!

 

:063laugh: καλό το επιχείρημα!! :063laugh::clapping:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έβαλες επιλογή: Κι άμα εμείς ξέρουμε λίγα να ξέρει περισσότερα για να μας μάθει κιολας; Δεν παίζει αυτό; Είναι outsider; Δίκιο δεν έχω;  :smilewink:  :smilewink:

:blblbl:

7306[/snapback]

 

Διότι είμαι σίγουρος πως όλοι όσοι ασχολούνται με την τέχνη είναι λίγο ή πολύ ΨΩΝΑΑΑΑΑΡΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!

7366[/snapback]

 

Θα μου επιτρέξετε να διαφωνήσω με αυτό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...