Jump to content

Το ψευδώνυμο σας ??????


Recommended Posts

Guest falmarin

Το δικό μου nick είναι ''falmarin'' και σημαίνει νύμφη στην γλώσσα των ξωτικών. Η νύμφη ειναι ενα απ'τα αρχαιότερα αερικά και απ'τα πιο όμορφα. Απ'τα παλιότερα χρόνια οι νύμφες μάγευαν ανύμπορους και όμορφους άνδρες και τους έκαναν δικούς τους..... :witch:

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου απλά μου άρεσε,

γιατί μου αρέσει να δημιουργώ ψευδαισθήσεις.

Τσεκάρετε και την photo στο προφίλ μου.

Use your illusion... before you lose it!!!

(Φταίει το ότι είμαι και fan των Guns n' Roses :whistling: )

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου απλά μου άρεσε,

γιατί μου αρέσει να δημιουργώ ψευδαισθήσεις.

Τσεκάρετε και την photo στο προφίλ μου.

Use your illusion... before you lose it!!!

(Φταίει το ότι είμαι και fan των Guns n' Roses  :whistling: )

11306[/snapback]

 

Καλά, φίλε, τρομερή η εικόνα που έχεις στο profil σου!!! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, φίλε, τρομερή η εικόνα που έχεις στο profil σου!!! :clapping:

11311[/snapback]

Thanks! Για να αποφύγουμε παρεξηγήσεις,

οι φωτογραφίες δεν είναι δικές μου, απλά

έχω κάνει τη σύνθεση.

Link to comment
Share on other sites

viole : συντομογράφία του ΒΙΟΛΕΤΑ την οποί α κ μου έδωσε καθηγητής μου.. κ επειδή εχω ψώνιο με το όνομά μου :clapping: .. το χρησιμοποιώ (για να μην αναφέρω το γεγονος ότι όλοι viole με φωνάζουν)....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το ψευδώνυμό μου - Revontulet - σημαίνει "Βόρειο Σέλας" στα φινλανδικά..

Το επέλεξα από τη μια επειδή λατερύω τις ξένες γλώσσες (ιδιαίτερα τις Νορδικές), και απ'την άλλη επειδή ένα μεγάλο όνειρό μου είναι να δω τα "Φώτα του Βορρά" από κοντά μια μέρα..με μαγεύουν τόσο! Είμαι σίγουρη πως θα μπορούσα να τα κοιτώ για πάντα...(..πάνω στην πλάτη ενός αλόγου, εξ'ού και η φωτό μου :018bleh: - τους έχω μεγάλη αδυναμία!)

Link to comment
Share on other sites

Μυώ, ναι είναι απλά ένα ρήμα... Πάντως δεν είμαι μύστης εκτός από την σχολή της φαντασίας. Μισώ το δαίμονα που μας κάνει να βλέπουμε τα πράγματα όπως ακριβώς είναι.

το τέσσερα μ' αρέσει γιατί είναι αριθμός ολοκλήρωσης:

1+2+3+4: δέκα (τετράκτυς για Πυθαγόρειους;)

Link to comment
Share on other sites

well για να προσπαθήσουμε να ψυχαναλήσουμε τον δόκτορα μέσα από το nick του. Τι μπορεί να θέλει να βροντοφωνάξει το υποσεινήδητό του μέσα από το φαινομενικά αθώο jimjim??

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

(Tι λέω το άτομο πάλι!!!)

Link to comment
Share on other sites

well για να προσπαθήσουμε να ψυχαναλήσουμε τον δόκτορα μέσα από το nick του. Τι μπορεί να θέλει να βροντοφωνάξει το υποσεινήδητό του μέσα από το φαινομενικά αθώο jimjim??

:wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko: 

(Tι λέω το άτομο πάλι!!!)

 

Λοιπόν, εγώ πιστεύω ότι η διπλή χρήση του ονόματος jim μας παραπέμπει αυτόματα σε περίπτωση διχασμένης προσωπικότητας, λαμβάνοντας βέβαια υπ' όψιν μας την πλουραλιστική ιδεολογία του Σίγκμουντ Μαρξ. Όλα αυτά βέβαια θα πρέπει να συμπληρωθούν και από τη θεωρία της ασχετοσύνης των Αϊνστάιν-Γιούνγκ-Νίτσε, η οποία σαφώς θα μας πληροφορούσε πως το εν λόγω άτομο πάσχει από χρόνια περίπτωση επιληπτικής αυτόματης γραφής, μέσα από την οποία θα μπορέσουμε να κατανοήσουμε το βαθύτερο Υπερεγώ που προσπαθεί να προβάλλει μέσα από το avatar του, το οποίο εκ πρώτης όψεως μας αποδεικνύει ότι το άτομο έχει και πολλές γαστριμαργικές διαστροφές. Φαντάζομαι δε διαφωνεί κανείς... :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η διάγνωσή σου είναι σε καλό δρόμο αν και παρέλειψες να αναφέρεις την προφανέστατη καλπάζουσα τερηδόνα κάτο από το δεξί προγομφίο

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η διάγνωσή σου είναι σε καλό δρόμο αν και παρέλειψες να αναφέρεις την προφανέστατη καλπάζουσα τερηδόνα κάτο από το δεξί προγομφίο
:063laugh: Αγαπητέ συνάδελφε Phevo, ήμουν έτοιμος να το αναφέρω και αυτό, πριν αποφασίσετε να μου κλέψετε τη δόξα, όπως θυμάστε ότι είχατε κάνει στο προηγούμενο Συνέδριο Ζαρζαβατικής Ψυχολογίας! :063laugh:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...