Jump to content

Το ψευδώνυμο σας ??????


Recommended Posts

Ωραία όλα αυτά και δεν έχω πρόβλημα να συνεχίσω να σε φωνάζω Άκη απλά θα ήθελα να μου λύσεις μια απορία: πως από το Κλεόβουλος βγαίνει το Άκης; :blink:

Κλεόβουλος - Κλεοβουλάκης - Άκης!

Βγαίνει! :018bleh:

 

Μια χαρά όνομα είναι βρε Άκη! :)

 

 

Πες τα βρε κοπέλα μου....αλλα ο Άκης δεν το πιστευει οτι εχει μια χαρα όνομα... :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά και δεν έχω πρόβλημα να συνεχίσω να σε φωνάζω Άκη απλά θα ήθελα να μου λύσεις μια απορία: πως από το Κλεόβουλος βγαίνει το Άκης; :blink:

Κλεόβουλος - Κλεοβουλάκης - Άκης!

Βγαίνει! :018bleh:

 

Μια χαρά όνομα είναι βρε Άκη! :)

 

:019blush: Ευχαριστώ βρέ που με υποστηρίζεις γιατί κάποιοι :hm: συντονιστάδες εδώ μέσα.......

 

το έχουν ρίξει στη πλάκα....(βρούτοι ε βρούτοι) :isaygrrr:

 

Εντάξει δέν είναι και άσχημο αρχαίο όνομα είναι απλά εμένα δεν μου αρέσει!!! :headb: :headb:

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ότι μπορεί να σε είχανε βγάλει Ναβουχοδονόσωρα! Δεν αισθάνεσαι καλύτερα τώρα; :cheerful:

 

:headb: :headb: :headb: :headb:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Σκέψου ότι μπορεί να σε είχανε βγάλει Ναβουχοδονόσωρα! Δεν αισθάνεσαι καλύτερα τώρα; :cheerful:

Ναβουχοδονοσωρ; γιατι;ωραιο ακουγεται!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάλι το ψευδώνυμο είναι μία μίξη από δύο άλλα?

Από μικρό όλοι με φώναζαν αγγελάκι. Αργότερα άρχιζαν να με αποκαλούν gothic(ή Goth), και εγώ απλά τα ένωσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Το δικό μού πάντως είναι από έναν μάγο που διακρίνονταν για την πρακτικότητα του στα μαγικά αντικείμενα που έφτιαχνε, αλλά και γιατί πάντα μου θυμίζει το κρύσταλλο από όπου όταν περνάει το φως διασπάται σε πολλές ακτίνες πολύχρωμες:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι διαλεξα το Prince=πριγκιπας γιατι με εκφραζει (εμενα και τις προτημησεις μου). ^_^

 

ΠΩΣ;

 

Απλα εχω ολα τα προνομια (οπως ο βασηλιας) αλλα καμια ευθηνη (σε αντιθεσει με τον βασιλια).

 

ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΟΥ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΙΣ ΕΥΘΗΝΕΣ, ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΟΣ ΤΙΠΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Anor...

 

Σε ενα εικονικό κόσμο, όπως είναι εδώ , τι πιο ταιριαστό ενα όνομα μαγικής κάστας απο ενα παραμυθένιο κόσμο που δημιουργήθηκε εξ ολοκλήρου απο τον Τolkjen για το LOTR.

 

Ναι ...δηλώνω , φανατικός αναγνώστης του συγκεκριμένου λογοτεχνήματος. Όπως και βιβλιων και συγγραμάτων , σχετικά με αυτό.

 

Σε αναμονή για την ταινία , "Hobbit" που λένε οτι ετοιμάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...