Jump to content

Το ψευδώνυμο σας ??????


Recommended Posts

Alcoholic -> AlcO

 

Ήταν το πρώτο μου nick , από τότε που μπήκα στον κόσμο του internet. Και το χρησιμοποιούσα περισότερο στα online παιχνίδια.

 

Με τον καιρό, το nick έμεινε , αλλά ο άνθρωπος άλλαξε.

Είμαι (αλκολικός) μεθισμένος πλέον από τους ήχους , τις γεύσεις , τα χρώματα και τα αρώματα της ζωής.

 

YΓ: Πολλοί με μπερδεύουν με την ALCO την εταιρια δημοσκοπίσεων , και την ALCO GR που είναι εταιρια αλλουμινενιων κουφομάτων. Ουδεμία σχέση :]

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΑΥΓΕΣ ΚΑΙ ΨΙΘΥΡΟΙ/ ΑΓΡΙΕΣ ΦΡΑΟΥΛΕΣ/ ΠΕΡΣΟΝΑ/ ΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ/ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΝΥΚΤΟΣ/ ΦΑΝΥ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΟΥ ΦΙΔΙΟΥ και πολλές άλλες υπέροχες ταινίες:α-ρ-ι-σ-τ-ο-υ-ρ-γ-η-μ-α-τ-α!!! Με απαράμιλες φώτο και ερμηνείες cheerful_h4h.gif

 

Υποκλίνομαι....

Φίλε ingmar είσαι από τους λίγους που γνωρίζουν τον μεγάλο σκηνοθέτη.....(οι περισσότεροι μόνο ως τον πόλεμο των άστρων έχουν "φτάσει")

Οι ταινίες του όντως αριστουργήματα!!!!

Προσωπικά είναι από τους αγαπημένους μου!!!!

Να προσθέσω στα έργα του και το κορυφαίο "Η έβδομη σφραγίδα" η οποία είναι και το σήμα κατατεθέν του!!

 

Υποκλίνομαι και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

[...]Να προσθέσω στα έργα του και το κορυφαίο "Η έβδομη σφραγίδα" η οποία είναι και το σήμα κατατεθέν του!!

[...]

Τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει??

sealchess.jpgsealdance.jpg

και ενα παλιο Avatar ...

Edited by Sucore
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ανελε=Έλενα....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ειναι απο ενα cd των lacuna coil που λεγετε comalies κ βασικα ειναι coma= , και lies εγω ειπα να βγαλω το es! xixi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χμμ..Είναι λίγο μεγάλη η ιστορία πίσω απ'το ψευδώνυμό μου γι'αυτό θα πω λίγα πράγματα.

 

Ας ξεκινήσω απ'το Poet.

Η Ποίηση είναι ο λόγος ύπαρξής μου.Ζω για τη Ποίηση και από τη Ποίηση.

 

Όσον αφορά το Dead,είναι επειδή η μελαγχολία και η νεκρολατρεία μου είναι σε υπέρτατα επίπεδα.

 

Σαν σύνολο το Dead Poet είναι η απόλυτη περιγραφή μου.

Αλλα τα λόγια μερικές φορές είναι τόσα λίγα που τελικά δεν λες αυτό που θέλεις..

Link to comment
Share on other sites

To ψευδώνυμο μου είναι Kailor.

Δεν ξέρω τι σημαίνει αλλά είναι πολύ μεγάλη ιστορία και δεν έχω όρεξη να κάτσω να γράφω τώρα. Ίσως στο μέλλον να την γράψω.

Link to comment
Share on other sites

TO GIOULY ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΔΗΛ.ΓΙΟΥΛΗ.ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΛΕΙΨΗ ΦΑΝΑΤΑΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΠΡΟΘΥΜΙΑ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι δεν είμαι σίγουρος απο πού προέρχεται. έτσι φωνάζω το φύλακα πνεύμα μου χωρίς όμως να είναι το πραγματικό του όνομα(για να μην μπαίνουν κακιές ιδέες σε μερικούς) :018bleh: . άγνωστο πως και δεν είμαι σίγουρος. το raven είναι ακόμα το όνομα που χρησιμοποιώ πάρα πολύ αλλά ήταν κατειλημένο στο forum...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω μεγαλο και δεμενο σο'ι' στο οποιο απο τα αγορια ενα μεγαλο ποσοστο μας λενε Γιωργο,οποτε ειχε ενα παρατσουκλι ο καθενας. Ειναι ποιο μεγαλο κανονικα αλλα προτιμο να μην το γραψω :019blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ??????????????? Το δικό μου ψευδώνυμο είναι Τερψιχόρη και το επίλεξα επειδή έχει την αγαπημένη μου μούσα.. ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ? :smilewink:

 

Λοιπον,,,

1: εγω το δικο μου το επελεξα γιατι ειναι συμφωνο με τον αριθμο μου

2: Γιατι μ αρεσει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...