Jump to content

Το ψευδώνυμο σας ??????


Recommended Posts

Επίσης αναφέρεται και ως ο Άγγελος της Εκδίκησης και της Καταστροφής. πιστεύω πως αυτό το τελευταίο μου ταιριάζει απόλυτα.

Να σε φοβόμαστε δηλαδή; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σε φοβόμαστε δηλαδή;  :lol:

'Οχι αλλά μου λένε συχνά ό,τι είμαι εκδικητικός τύπος. Και πολλές φορές με πιάνει καταστροφική μανία....

 

Πλάκα κάνω... Αλλά μου αρέσει να κατασρέφω και να ξαναδημιουργώ μετά. 'Οσο για την εκδίκηση έιναι μια αρετή που μου στέρησε η Δημιουργός δύναμη. :angel:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ  ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΣΑΣ  ΚΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ??????????????? Το δικό μου ψευδώνυμο είναι Τερψιχόρη και το επίλεξα επειδή έχει την αγαπημένη μου μούσα.. ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ? :smilewink:

7638[/snapback]

Ειναι το ονομα μου και μου αρεσει πολυ. Ολυμπια για τους αρχαιους Ελληνες σημαινε θεϊκη, ουρανια, υπερκοσμια και ηταν το επιθετο που αποδιδοταν στους Θεους και κυριως στον Δια (Ολυμπιος Ζευς).

Ειναι δυνατον να μην το λατρευω; :)

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεεερμ... Αμφιτρίτη :)

Σύζυγος του θεου Ποσειδώνα η τύπισσα... χαρας το κουράγιο της :4_1_7v[1]:

Βασικά έχω μια τάση ν αλλάζω συνέχεια νικς.... :019blush:

Συνήθως είναι ανάλογα με τη διάθεση μου το νικ που επιλέγω.... :whistling:

Το συγκεκριμένο απλά μου έκατσε όταν έκανα λογκιν στο φόρουμ τούτο

 

:wow: :whistling: :4_1_72[1]:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έτσι με λένε αν και με βάφτησαν Μαρία Ελένη.

Μήπως σε ξέρω???? ΣΕ φωνάζουν και Μαριαλένα??

 

Μιχαηλ

:blink:

Μιχαήλ... μόνο εγώ ξέρω 3 άτομα με αυτό το όνομα (που βγαίνει από αυτά τα 2)!! :018bleh:

 

(....εκ των οποίων όμως η μια έβλεπε τα θέματα των εξετάσεων στον ύπνο της, όπως η Μαριλένα εδώ..... χμμμ... :unsure: )

Link to comment
Share on other sites

Καρβελας(λογω μιας ασπρης τουφας στο πισω μερος του κεφαλιου μου)

Δερας(απο το παι-), Κορκολης, (λογω καποιων παρεξηγησεων)

ΙΣ-ΜΠΕ(αναγραμματισμος του επιθετου μου), Ιγκορ

Ζακις, και πολλα πολλα αλλα!!!

 

και φυσικα ΛοςΤρε!! :063dizzy::insane::insane::insane::insane::insane::insane::insane::insane::insane::insane::insane:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι με λένε αν και με βάφτησαν Μαρία Ελένη.

Μήπως σε ξέρω???? ΣΕ φωνάζουν και Μαριαλένα??

 

Μιχαηλ

:blink:

Μιχαήλ... μόνο εγώ ξέρω 3 άτομα με αυτό το όνομα (που βγαίνει από αυτά τα 2)!! :018bleh:

 

(....εκ των οποίων όμως η μια έβλεπε τα θέματα των εξετάσεων στον ύπνο της, όπως η Μαριλένα εδώ..... χμμμ... :unsure: )

 

Είρωνα......... :blblbl:

Μην πάμε να πούμε καμία μ!@#@$#%κια να περάσει η ώρα...

αυτό με το Τζόκερ και τις εξετάσεις ενδιαφέρει και εμένα οπότε για το κονέ μέσα. Με .... το ... αζημίωτο... φυσικά. Όλοι έχουν την τιμή τους.

 

Μιχαηλ

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή, αυτό το nick είναι το όνομα ενός τραγουδιού(Stratosphere) απο τους Stratovarius,με τους οποίους κάποτε ήμουν κολλημένος.Εν συνεχεία,είναι και ένα απο τα στρώματα της ατμόσφαιρας,κατι που παραπέμπει στο διάστημα,με το οποίο είχα κ έχω ένα ψιλοκόλλημα.Τέλος το χρησημοποιώ εδώ και 5 χρόνια περίπου οποτε που να αλλάζω τώρα.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι με λένε αν και με βάφτησαν Μαρία Ελένη.

Μήπως σε ξέρω???? ΣΕ φωνάζουν και Μαριαλένα??

 

Μιχαηλ

:blink:

Μιχαήλ... μόνο εγώ ξέρω 3 άτομα με αυτό το όνομα (που βγαίνει από αυτά τα 2)!! :018bleh:

 

(....εκ των οποίων όμως η μια έβλεπε τα θέματα των εξετάσεων στον ύπνο της, όπως η Μαριλένα εδώ..... χμμμ... :unsure: )

 

Είρωνα......... :blblbl:

Μην πάμε να πούμε καμία μ!@#@$#%κια να περάσει η ώρα...

αυτό με το Τζόκερ και τις εξετάσεις ενδιαφέρει και εμένα οπότε για το κονέ μέσα. Με .... το ... αζημίωτο... φυσικά. Όλοι έχουν την τιμή τους.

 

Μιχαηλ

 

Και Μαριλένα και Μαριαλένα και Μαριλού κάποιες φορές.... Κόνε? Τι κονέ ρε παιδιά??

Link to comment
Share on other sites

Morgainne από την Morgan Le Fay.

Δεν νομίζω να χρειάζεται περισσότερη επεξήγηση...

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...