Jump to content

Κουιζ = Ποιά είναι η θρησκεία σας;


Recommended Posts

1. Neo-Pagan (100%)

2. New Age (87%)

3. Sikhism (84%)

4. Mahayana Buddhism (84%)

5. Unitarian Universalism (79%)

6. Liberal Quakers (78%)

7. Hinduism (77%)

8. Bahα'ν Faith (75%)

9. Jainism (72%)

10. Reform Judaism (71%)

11. Theravada Buddhism (64%)

12. Orthodox Judaism (63%)

13. New Thought (60%)

14. Mainline to Liberal Christian Protestants (53%)

15. Scientology (53%)

16. Islam (45%)

17. Taoism (43%)

18. Orthodox Quaker (43%)

19. Secular Humanism (38%)

20. Christian Science (Church of Christ, Scientist) (35%)

21. Church of Jesus Christ of Latter-Day Saints (Mormons) (29%)

22. Jehovah's Witness (29%)

23. Eastern Orthodox (25%)

24. Roman Catholic (25%)

25. Mainline to Conservative Christian/Protestant (23%)

26. Seventh Day Adventist (22%)

27. Nontheist (19%)

 

Μαααααλιστα! :018bleh::D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.  Neo-Pagan (100%) 

2.  New Age (97%) 

3.  Unitarian Universalism (92%) 

4.  Mahayana Buddhism (89%) 

5.  New Thought (79%) 

6.  Liberal Quakers (76%) 

7.  Scientology (75%) 

8.  Hinduism (74%) 

9.  Theravada Buddhism (70%) 

10.  Reform Judaism (67%) 

 

 

Χμ... Για δες...  :smilewink:

8348[/snapback]

 

 

 

Τι ωραία! Χτυπάμε μαζί την πρώτη τετράδα!

Να φτιάξουμε αίρεση που να την λέμε Νεοπαγανική και βουδιστική συμπαντική ένωση της νέας εποχής! Πως σου φαίνεται;

Link to comment
Share on other sites

1. Hinduism (100%)

2. Mainline to Liberal Christian Protestants (95%)

3. Unitarian Universalism (90%)

4. Liberal Quakers (88%)

5. Neo-Pagan (85%)

6. Mahayana Buddhism (83%)

7. Theravada Buddhism (79%)

8. New Age (78%)

9. Orthodox Quaker (76%)

10. Sikhism (72%)

11. New Thought (70%)

12. Seventh Day Adventist (68%)

13. Reform Judaism (67%)

14. Scientology (64%)

15. Mainline to Conservative Christian/Protestant (62%)

16. Eastern Orthodox (62%)

17. Roman Catholic (62%)

μάλιστα, πως ταιριάζουν τα 5 πρώτα μεταξύ τους? μου εξηγήται?

WOW!!!! τελικά ίσως να πρέπει να ρωτήσω τον παπά της ενορίας μου τι νομίζει γι'αυτό, λέτε να με αφορίσει? :001almostcry: :witch: :wizard: :angel: :evilbl: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Which Bible Hero Are You?

 

 

You scored 22, on a scale of 10 to 40. Here's how to interpret your score:

10 - 14

ADAM. You're creative, willing to live in the moment, and make the most of "found materials." You enjoy outdoor life and being in on the ground floor of things, though you tend to try to pass off responsibility.

15 - 24

PETER. You're a regular guy. Family oriented, steady job, yet willing to grow and change. If anything, you talk before you think, but you're willing to own up to your mistakes and move on.

25 - 34

JOSEPH (Jacob's son). Self-assured and proud of it, you're leadership material through and through. Hey, can you help it if other people think you know it all? You do!

35 - 40

JOHN THE BAPTIST. You have an unerring vision of who you are and what you believe. In fact, you're pretty sure about what others should believe, too. A minimalist when it comes to lifestyle, some may call you a control freak. But when you're right, you're right.

 

 

ενα άλλο τεστ της ίδιας σελίδας....χάλια σκορ ε?

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία! Χτυπάμε μαζί την πρώτη τετράδα!

Να φτιάξουμε αίρεση που να την λέμε Νεοπαγανική και βουδιστική συμπαντική ένωση της νέας εποχής! Πως σου φαίνεται;

Μέσα ! Μόλις καταλάβω τι σημαίνει ο τίτλος, θα κάτσω να σκεφτώ το καταστατικό μας! :headb:

 

Χμ... Ίσως για συντομία να πρέπει να λεγόμαστε ΝεΒοΝε. Τι λες?

 

Λοιπόν Νεβόνιε αδερφέ μου, έχει έρθει ο καιρός να σώσουμε αυτά τα χαμένα μαύρα πρόβατα που βρίσκονται στο "Αβάπτιστο".

 

Μόνο με 500 e έκαστος, μπορείτε να γίνετε μέλη και αν θέλετε να λάβετε την ύστατη φώτηση, δώστε μας άλλα 1000 ο καθένας για πρόσβαση στο ειδικό μαστουρο-μαγικο-μάτζουνο, που θα σας απαλλάξει από την θνητή σας μορφή.

 

Κοινώς θα αυτοκτονήσετε. Θα επιτρέψετε βέβαια στους ιδρυτές της θρησκείας να αυτοκτονήσουν τελυταίοι (και όχι να φύγουν στην Τζαμάικα :002thanku: ) για να βεβαιωθούν πως όλοι σας, ακολουθήσατε το μονοπάτι της σοφίας... :harp:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με 500 e έκαστος, μπορείτε να γίνετε μέλη και αν θέλετε να λάβετε την ύστατη φώτηση, δώστε μας άλλα 1000 ο καθένας

Εγώ θέλω ποσοστά! Ως Διαχειρίστρια του Αβάπτιστου, δικαιούμαι ποσοστά!!! :018bleh:

 

 

 

 

 

:063laugh: ...μα τι λέω πρωινιάτικο η σαλεμένη!! :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία! Χτυπάμε μαζί την πρώτη τετράδα!

Να φτιάξουμε αίρεση που να την λέμε Νεοπαγανική και βουδιστική συμπαντική ένωση της νέας εποχής! Πως σου φαίνεται;

Μέσα ! Μόλις καταλάβω τι σημαίνει ο τίτλος, θα κάτσω να σκεφτώ το καταστατικό μας! :headb:

Χμ... Ίσως για συντομία να πρέπει να λεγόμαστε ΝεΒοΝε. Τι λες?

Λοιπόν Νεβόνιε αδερφέ μου, έχει έρθει ο καιρός να σώσουμε αυτά τα χαμένα μαύρα πρόβατα που βρίσκονται στο "Αβάπτιστο".

Μόνο με 500 e έκαστος, μπορείτε να γίνετε μέλη και αν θέλετε να λάβετε την ύστατη φώτηση, δώστε μας άλλα 1000 ο καθένας για πρόσβαση στο ειδικό μαστουρο-μαγικο-μάτζουνο, που θα σας απαλλάξει από την θνητή σας μορφή.

Κοινώς θα αυτοκτονήσετε. Θα επιτρέψετε βέβαια στους ιδρυτές της θρησκείας να αυτοκτονήσουν τελυταίοι (και όχι να φύγουν στην Τζαμάικα :002thanku: ) για να βεβαιωθούν πως όλοι σας, ακολουθήσατε το μονοπάτι της σοφίας... :harp:

Και μην ξεχνάμε: γραφτείτε μαζί με ένα ακόμη άτομο και έχεται 10% έκπτωση έκαστος και δώρο ένα μενταγιόν με μια χαμογελαστή φατσούλα!!!

 

Υ.Γ.: Ισχύει για περιορισμένες έγραφες. Βιασθείτε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το μονο που δεν περιμενα ρε παιδια:Ινδουιστης!Και σαν να μην εφτανε αυτο για δευτερη επιλογη μου κοτσαρανε και ενα ορθοδοξος εβραιος που εγω καμια σχεση...Ητριτη μου επιλογη-νεοπαγανιστης κατι λεει.Αλλα ορθοδοξος εβραιος;Παραδοσιακος δηλαδη με τα καπαλακια και τις μπουκλιτσες;Κριμα τους Manowar :yeah: και τους Mercyful fate :shedevil: κτλ. :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...