Jump to content

Tι ζούδιο είστε


Phevos
 Share

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Το συνηθησμένο: Παρθένος με ωροσκόπο Σκορπιό

Κινέζικο: Τίγρης

Αιγυπτιακό: Δεν θυμάμαι γαμώτο, πρέπει να το ξαναβρώ!

Κέλτικο: Άμπελος

Δέντρο: Φλαμουριά

 

 

Τίποτ'άλλο?! :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ας πεταχτεί και η σπαστικιά στη μέση...(---> εγώ!)

Χμ. Με τι ακριβώς ασχολείστε και δίνετε εντελώς προσωπικά στοιχεία σας, που σας χαρακτηρίζουν ελαφρώς, κάτι σαν αποτύπωμα να πούμε, δημόσια, σε ένα σωρό κόσμο που δεν ξέρετε, κι ανάμεσα του μπορεί να είναι αφενός τα καλύτερα παιδιά, αφετέρου ψυχάκηδες?

Αν έχετε ενδυναμώσει τόσο την αύρα και τις προστασίες σας, ε μπράβο... χλωμό το βρίσκω όμως. Μήπως να το ξανασκεφτόσασταν?

Αν πχ εγώ είμαι μισότρελη, ή και τελείως σαλεμένη, παίρνω τα λεπτομερέστατα στοιχεία της Αστάρτης, και "παίζω"... Έτσι, γιατί δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω.

(παράδειγμα ήταν Αστάρτη, οκ, δεν είμαι τρελή-όχι τέτοιου είδους τουλάχιστο :rolleyes: -...)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εγώ είμαι σαλιγκάρι με ωροσκόπο κοάλα στο γεωργιανό ωροσκόπιο σύμφωνα με μετρήσεις ιουρασικής περιόδου όμως, να με σχωρνάτε...

στο Σουαχίλι ωροσκόπιο όπως έγκυρα κατέγραψε η κυρία Λίτσα Πατέρα είμαι πιπεριά τσίλι σε κακάκια Εσκιμώου και σε international μετρήσεις είμαι ταρίφας σε ώρα αιχμής...

ΥΓ μήπως θέλει κανείς να μάθει μέρα και ώρα????

Νόμιζα!

:zipped:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εγώ είμαι σαλιγκάρι με ωροσκόπο κοάλα στο γεωργιανό ωροσκόπιο σύμφωνα με μετρήσεις ιουρασικής περιόδου όμως, να με σχωρνάτε...

στο Σουαχίλι ωροσκόπιο όπως έγκυρα κατέγραψε η κυρία Λίτσα Πατέρα είμαι πιπεριά τσίλι σε κακάκια Εσκιμώου και σε international μετρήσεις είμαι ταρίφας σε ώρα αιχμής...

ΥΓ μήπως θέλει κανείς να μάθει μέρα και ώρα????

Νόμιζα!

:zipped:

για πες ωρα κ μερα

 

οσο για μενα ενας τυπικος (?) αιγοκερος ειμαι

το ωροσκοπιο πως βγαινει?

κινεζικο...βοδι αν θυμαμαι...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Ζώδιο το φοβερότερο:ΤΑΥΡΟΣ

Ωροσκόπος από τους καλύτερους:ΚΑΡΚΙΝΟΣ

Φοβερός συνδιασμός ετσι????? :evilbl:

Κινέζικο:ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...ή και τελείως σαλεμένη, παίρνω τα λεπτομερέστατα στοιχεία της Αστάρτης, και "παίζω"... Έτσι, γιατί δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω. ...

 

 

Βασισμένη σ' αυτό θέλω να σου κάνω 3.000 ερωτήσεις αλλά κάτι μου λέει πως δεν θα λάβω απάντηση. Ετσι δεν είναι;!

 

B)

Link to comment
Share on other sites

...ή και τελείως σαλεμένη, παίρνω τα λεπτομερέστατα στοιχεία της Αστάρτης, και "παίζω"... Έτσι, γιατί δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω. ...

Βασισμένη σ' αυτό θέλω να σου κάνω 3.000 ερωτήσεις αλλά κάτι μου λέει πως δεν θα λάβω απάντηση. Ετσι δεν είναι;!

B)

Αλήθεια, πως ακριβώς μπορείς να "παίξεις" άμα ξέρεις αυτά τα στοιχεία;

Link to comment
Share on other sites

...ή και τελείως σαλεμένη, παίρνω τα λεπτομερέστατα στοιχεία της Αστάρτης, και "παίζω"... Έτσι, γιατί δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω. ...

Βασισμένη σ' αυτό θέλω να σου κάνω 3.000 ερωτήσεις αλλά κάτι μου λέει πως δεν θα λάβω απάντηση. Ετσι δεν είναι;!

B)

Αλήθεια, πως ακριβώς μπορείς να "παίξεις" άμα ξέρεις αυτά τα στοιχεία;

Πώς μπορείς να παίξεις...Με τον ίδιο τρόπο, αν ξέρεις πχ όνομα και διεύθυνση. Τι μπορείς να κάνεις τότε? Να στείλεις λουλούδια, ΄δώρα, πίτσες, μια βόμβα, έναν ψυχοπαθή δολοφόνο... Κατανοητό? :whistling::witch:

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, πως ακριβώς μπορείς να "παίξεις" άμα ξέρεις αυτά τα στοιχεία;

Πώς μπορείς να παίξεις...Με τον ίδιο τρόπο, αν ξέρεις πχ όνομα και διεύθυνση. Τι μπορείς να κάνεις τότε? Να στείλεις λουλούδια, ΄δώρα, πίτσες, μια βόμβα, έναν ψυχοπαθή δολοφόνο... Κατανοητό? :whistling::witch:

αν ήταν έτσι....κατα πρώτον πιά η σχέση του ζωδίου ενός ατόμου με το όνομα και την διεύθυνση που χρειάζεσαι για να κάνεις αυτα που λές ή και χειρότερα?

 

προσωπικά είμαι ένα Τρελούτσικο τοξοτάκι με ωροσκόπο στον καρκίνο και σελλήνη στον ζυγό.

 

όσο για το κοινέζικο είμαι Πετεινός-Μέταλλο

 

τα λοιπά δεν τα θυμάμαι , και κάποια δεν τα έχω ψάξει....

 

τελως πάντων θεωρώ πως αν κάποιος θέλει να κάνει κακό σε κάποιον άλλο το κάνει χωρίς να χρειάζεται το ζωδιό του. :witch: :smilewink: :)

Link to comment
Share on other sites

τελως πάντων θεωρώ πως αν κάποιος θέλει να κάνει κακό σε κάποιον άλλο το κάνει χωρίς να χρειάζεται το ζωδιό του. :witch:  :smilewink:  :)

Αυτό, δυστυχώς, είναι μεγάλη αλήθεια!

Από την άλλη βέβαια, γιατί να τον/ην διευκολύνεις, δίνοντας προσωπικά στοιχεία;

 

Τέλος πάντων, όπως και νά 'χει, πιστεύω ότι με το ζώδιο μονάχα, πόσες πια πληροφορίες να συλλέξει ο επίδοξος εχθρός;

 

Οι πραγματικά επικίνδυνες πληροφορίες, που καλά θα κάνουμε όλοι μας να τις κρατάμε μονάχα για την μπάρτη μας, είναι οι φοβίες μας και οι αδυναμίες μας! (...και καλού-κακού, μην πολυμοιράζετε δεξιά κι αριστερά φωτογραφίες σας και προσωπικά σας αντικείμενα).

 

Α, και για να μη λέτε ότι δε σας παίζω: είμαι Δίδυμος με ωροσκόπο Λέων, Τίγρης στο Κινέζικο (καλέ δε μου φαίνεται; :lol: ), Ελάφι στο Σαμανικό και δε θυμάμαι τι στο Κέλτικο (δέντρο είναι πάντως! :lol: ) και στο Αιγυπτιακό.

 

(η πλάκα είναι, ότι ο καημενούλης ο Phevos μας ρώτησε μονάχα το ζώδιό μας, κι εμείς του απαντάμε με "σεντόνια" ! :063laugh: )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδία είμαι κριαράκι με ωροσκόπο παρθένο. Στο κινεζικό είμαι δρακός.

Αλλά δεν μου αρέσει που είμαι κριός γιατί οι περισσότεροι είναι εγωιστές, πεισματάρηδες και ένα σωρό αλλά χαρακτηριστικά. Χάθηκε ο κόσμος να με γεννήσει η μανά μου λίγες μέρες αργότερα; Αλλά όπως λέει ήμουν ανυπόμονη αχ ?

:018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... κι εγώ είμαι δίδυμος με ωροσκόπο ταύρο (παλιοεγωίστρια!!!!)

Στο κινέζικο ποντίκι

Στα άλλα δε ξέρω!! Και παρεπιπτόντως, που μπορώ να τα βρω;;μου κινήσατε την περιέργεια!!!και κατά προτίμηση στα ελληνικά;;(πολλά θέλω ε;; :019blush: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...