Jump to content

Ο Γιαννης Αγγελακας


Aislinn
 Share

Recommended Posts

Το παρακατω ειναι ενα μερος της συνεντευξης που εδωσε ο Γιαννης Αγγελακας (απο συγκροτημα "Τρυπες") στην εφημεριδα "Schooligans".

 

Τη Eurovision την ειδες?

Ναι.την ειδα.Δε μ'ενοχλει η Παπαριζου μια χαρα το ειπε το τραγουδακι.Μ' ενοχλει που γιορταζουμε και καμαρωνουμε σαν γυφτικα σκεπαρνια για μια εκδηλωση για την οποια παθιαζονται οι υποαναπτυκτες χωρες που μπηκαν τελευταια στην Ευρωπη.Γιναμε οι αρχοντες της τριτοκοσμικης Ευρωπης.Οπου μπορουμε να τη βγουμε,τη βγαινουμε.Δηλαδη και σε διαγωνισμο...χεσιματος να παιρναμε την πρωτια, θα βγαιναμε με σημαιες και θα πανηγυριζαμε.

 

Τα σκανδαλα στην εκκλησια σε σοκαραν?

Οχι.Με σοκαρε που ο κοσμος περιμενε την τηλεοραση να του πει γι' αυτα τα σκανδαλα.Δηλαδη πριν δεν τα εβλεπε?Δεν ξερω...Κατι περιεργο συμβαινει με την Ελλαδα.Σαν να τρωει ο λαος καποιο χαλασμενο παραισθησιογονο,σαν καποιοι να τον τροφοδοτουν με ληγμενα ναρκωτικα.

 

Ο Χριστοδουλος πως σου φαινεται?

Γελοιος και επικινδυνος.Βγηκε και ειπε οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κουσουρι και μετα απο λιγο καιρο αποκαλυφθηκε οτι η εκκλησια-τουλαχιστον τα ιερατεια τα υψηλα-ειναι αντρο κουσουρληδων.Βγαινει και τα βαζει με την Δομνα Σαμιου που τραγουδαει παραδοσιακα τραγουδια.Δεν θελει την παραδοση ελευθερη.Θελει να την ευνουχησει ,να την πακεταρει και να μας την προσφερει ετσι οπως τον βολευει.

 

Με τι σκοπο?

Να μη σηκωνουμε το κεφαλι.Να ζουμε συνεχως με το φοβο του σεξ,του θανατου και του διαφορετικου.Εγω πιστευω οτι ανθρωποι σαν τον Χριστοδουλο με την εμπαθεια και τον τροπο που δουλευουν,ετοιμαζουν συνειδητα ή ασυνειδητα,ενα ολοκαυτωμα στο ονομα του οποιουδηποτε εθνους.Ο Μπους θα χαιροταν παρα πολυ να εχει απο εναν Χριστοδουλο-συμμαχο ή εχθρο σε καθε χωρα του πλανητη.

 

 

:zipped: Αγγελακας!!!!!!Πες τα!!! :worthy:

Link to comment
Share on other sites

:worthy:

 

Αν και κάθε φορά που γίνεται κάτι, τρέχουν όλοι να πουν τη γνώμη τους...σαν διαγωνισμός εξυπνότερης γνώμης ένα πράμα! Απλά μην ασχολείστε άμα σας χαλάει.. :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Αφού αναφέρθηκε στη eurovision.... γιατί δεν αναφέρθηκε ευθαίως και στην εθνική ομάδα vodaf....εεεεεεε.....ποδοσφαίρου? Anyway, καλά τα είπε, αν και δεν τα λέει μόνο αυτός...

Link to comment
Share on other sites

:worthy:

 

Αν και κάθε φορά που γίνεται κάτι, τρέχουν όλοι να πουν τη γνώμη τους...σαν διαγωνισμός εξυπνότερης γνώμης ένα πράμα!

9155[/snapback]

 

Αν εννοεις οτι ο Αγγελακας τρεχει σαν αυτους κανεις τραγικο λαθος Ασταρη μου.Οι αλλοι τρεχουν να παρουν κουβεντα απο τον Αγγελακα οχι ο ιδιος απο αυτους. ^_^

 

Τον ειχαμε πετυχει να κανει βολτα μονος του περσι το καλοκαιρι ,μια χαρα ανθρωπος και απλος.. πολυ απλος.Θα θαυμαζα ΕΓΩ ανθρωπο αν ηταν ιδιος με ολα τ' αλλα αποβρασματα? :nono:

Link to comment
Share on other sites

Αφού αναφέρθηκε στη eurovision.... γιατί δεν αναφέρθηκε ευθαίως και στην εθνική ομάδα vodaf....εεεεεεε.....ποδοσφαίρου? Anyway, καλά τα είπε, αν και δεν τα λέει μόνο αυτός...

9160[/snapback]

 

Johnny ειπε κατι παρομοιο!Ειχαν προτεινει τα Goody's στις "Τρυπες" μυθικο ποσο

για να διαφημισουν τις μπιτατες πατατες με το καινουργιο(τοτε) τραγουδι τους "Δεν χωρας πουθενα" ομως δεν δεχτηκαν..Δεν ηθελαν να πουληθουν για να διαφημιζουν ..πατατες.. οπως καποιοι καποιοι...αν και θα ελυναν καθε προβλημα με το ποσο που τους προσφεραν..

 

Οσο για την εθνικη,ας μαθουν πρωτα να παιζουν μπαλα (γιατι και την ισοπαλια και ολα με το στανιο τα φερνουν)..και μετα οι διαφημισεις.. και επιτελους!Αυτον τον Χαριστεα(που εγω τον λεω "λαμα")ας τον πεταξει ο κολλημενος ο Ρεχαγκελ..τιποτα δεν κανει πια!

 

ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ= :censored:

 

 

:zipped:

Link to comment
Share on other sites

:worthy:

 

Αν και κάθε φορά που γίνεται κάτι, τρέχουν όλοι να πουν τη γνώμη τους...σαν διαγωνισμός εξυπνότερης γνώμης ένα πράμα!

9155[/snapback]

 

Αν εννοεις οτι ο Αγγελακας τρεχει σαν αυτους κανεις τραγικο λαθος Ασταρη μου.Οι αλλοι τρεχουν να παρουν κουβεντα απο τον Αγγελακα οχι ο ιδιος απο αυτους. ^_^

9197[/snapback]

 

 

Άλλο εννοούσα, αλλά τέλοσπάντων... :rolleyes:

 

 

Εγώ θα σας πάω κάτι χρόνια πριν, στην παρθενική εμφάνιση του Big Brother-τρέχω να ξεπλύνω το στόμα μου-, όταν είχαν ρωτηθεί οι (γνωστοί σε όλους πιστεύω!) Κανάκης-Καλυβάτσης για τη γνώμη τους πάνω στο θέμα από την Έλλη Στάη, αυτοί έδωσαν την μεγαλειώδη απάντηση....

 

"Ας προτωτυπήσουμε με το να είμαστε η πρώτη εκπομπή που δεν θα μιλήσει για αυτό το θέμα"...

 

 

:worthy::worthy::worthy:

Link to comment
Share on other sites

:worthy:

 

Αν και κάθε φορά που γίνεται κάτι, τρέχουν όλοι να πουν τη γνώμη τους...σαν διαγωνισμός εξυπνότερης γνώμης ένα πράμα!

9155[/snapback]

 

Αν εννοεις οτι ο Αγγελακας τρεχει σαν αυτους κανεις τραγικο λαθος Ασταρη μου.Οι αλλοι τρεχουν να παρουν κουβεντα απο τον Αγγελακα οχι ο ιδιος απο αυτους. ^_^

9197[/snapback]

 

 

 

 

 

Εγώ θα σας πάω κάτι χρόνια πριν, στην παρθενική εμφάνιση του Big Brother-τρέχω να ξεπλύνω το στόμα μου-, όταν είχαν ρωτηθεί οι (γνωστοί σε όλους πιστεύω!) Κανάκης-Καλυβάτσης για τη γνώμη τους πάνω στο θέμα από την Έλλη Στάη, αυτοί έδωσαν την μεγαλειώδη απάντηση....

 

"Ας προτωτυπήσουμε με το να είμαστε η πρώτη εκπομπή που δεν θα μιλήσει για αυτό το θέμα"...

 

 

:worthy::worthy::worthy:

9204[/snapback]

 

:clapping::worthy: Ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...