Jump to content

Αυτοσυστήνομαι!!


Saginie
 Share

Recommended Posts

γεια σας λοιπόν :hello: ! αυτο ειναι το 1το μ μνμ και....εχω αγχος :crying::019blush:

Ολοι εσεις εδώ ασχολειστε καιρό με τη μαγεια ή υπάρχουν και αρκετοι "αρχάριοι"?

Να συστηθώ :gleam: : ειμαι αρχάρια στο ειδος και ενδιαφερομαι πολυ :) !! Ανυπομονώ να ξεκινησω την πρακτική μιας και ακολουθω τις συμβουλες της Νεφέλης και αυτο που κανω τωρα ειναι το διαβασμα βιβλιων, ιστιοσελιδων κτλ.

Εεεεεεε..........,αν εχετε καποια απορια ή καμια ερωτηση θα ημουν κατι παραπανω απο προθυμη να σας απαντησω αφου ακομα δεν εχω εναρμονιστει με το περιβαλλον...!

:063dizzy::unsure::unsure: :smilewink: :063dizzy:

 

 

 

λοιπόν??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Saginie, καλώς μας ήρθες! :welcome:

 

Η παρέα έχει απ' όλα: πάλιουρες, στραβάδια, βαθμοφόρους, στρατηγούς, άσχετους, εκτός θέματος, απ' άλλο ανέκδοτο... ότι θες κι ότι τραβάει η ψυχούλα σου! :lol: Και είμαστε πανευτυχής και πολύ περήφανοι για όλους! :cheerful: (ποικιλία παιδί μου! Ωραίο πράμα η ποικιλία! :cheerful: )

 

Διάβασε τις συζητήσεις μας, πες μας την άποψή σου, μούρλανέ μας σε ερωτήσεις... γερά με τσαμπουκά! (μη το πάρεις κυριολεκτικά αυτό το "τσαμπουκά" μόνο :blink: ). Μη ντρέπεσαι, όρμα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Saginie καλως μας ήρθες! :welcome:

Μας συγχωρείς για την ακαταστασία αλλά μόλις απολύσαμε την καθαρίστρια επειδή μας πείραζε τα καπέλα και τις μπέρτες! :angel:

Όπως είπε και η Νεφέλη όμως, "μην ντρέπεσαι, όρμα!" :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ βρε παιδια!!!!! Με κατι τετοια συγκινουμαι :001almostcry: ...!!!!!!!!!

Α! Τα σχόλιά μου μέχρι στιγμής είναι: φοβερό ελληνικό site, απίθανη η συζήτηση για τα κουνούπια(!!),ωραίο avatar Νεφέλη και εσύ johnny boy με τη φράση που έχεις γράψει με έκανες και γέλασα!!!!!! :groupwave:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου κι από εμένα! :bye: Ρε δεν είσαι η μόνη που είσαι λίγο εκτός ακόμα!!! Εγώ είμαι ένα απ' τα στραβάδια που αναφέρει η Νεφέλη :lol: ....(όχι σχόλια!!!)

Link to comment
Share on other sites

Α! οκ!! Τώρα νιώθω καλύτερα.... :D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει, δεν είμαι χαζός, αλλά ήθελα να πω ότι δεν ξέρω και πάρα πολλά πράγματα σε γενικό επίπεδο! Βλέπω κάποιους άλλους εδώ μέσα και ξέρουν πολλά για όλα τα θέματα! Μπορεί λίγο στην αρχή να ντέπεσαι για αυτά που γράφεις (εγώ πάντως στην αρχή ναι), αλλά μετά θα δεις ότι δεν έχει σημασία αν είσαι και ο πιο έξυπνος ή ο πιο χαζός, αλλά το μέσα είναι που μετράει... :lol: :wizard:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από εμένα.

 

Στραβάδι είμαι κι εγώ, αλλά ευελπιστώ σε μερικές δεκαετίες να δω κάτι.

Μην κολλάς...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοουσα τιποτα τετοιο zak! Παντως καταλαβαινω απολυτα την κατασταση που ησουν οταν 1τομπήκες... :)

Γειά σου ixwr!!!!! :witch:

Link to comment
Share on other sites

Στραβάδι είμαι κι εγώ, αλλά ευελπιστώ σε μερικές δεκαετίες να δω κάτι.

10354[/snapback]

:063laugh: Ixwr, έχεις την αμέριστη συμπαράστασή μου! :worthy:

Link to comment
Share on other sites

Στραβάδι είμαι κι εγώ, αλλά ευελπιστώ σε μερικές δεκαετίες να δω κάτι.

10354[/snapback]

:063laugh: Ixwr, έχεις την αμέριστη συμπαράστασή μου! :worthy:

10360[/snapback]

 

Βλέπεις... Πάντα συμπαραστεκόμαστε ο ένας στον άλλο και είμαστε αγαπημένοι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε αρχή και δύσκολη...

 

 

Καθώς προχωράς κάποια στιγμή θα παραπατήσει και θα πέσεις. Στο χέρι σου είναι να ξανασηκωθείς και να συνεχίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από εμένα :):)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Out beyond ideas of right and wrong, there is a field. I?ll meet you there. When the souls lie down in that grass,the world is too full to talk about. Ideas, language, even the phrase?each other? doesn?t make any sense.

Rumi

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα jimjim!!!!!!! :gleam:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...