Jump to content

Msn messengers


Phevos
 Share

Recommended Posts

Μια και με το chat δεν είδαμε χαϊρι πιστεύω ότι θα ήταν ωραίο όσο θέλουν να γράψουν σ' αυτό το τόπικ το νικ νέιμ που χρησιμοποιούν στο msn για κουβεντούλα μεταξύ των μελών.

Ελπίζω να μη φάω πάλι βρίσιμο από φιλύποπτα μέλη για προσωπικά δεδομένα και σκοτεινές ιστορίες, όσοι θέλουν ας απαντήσουν.

όσο για μένα:

annikeris@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εγώ καινούργιος ειμαι εδω. Λιγάκι αγχωμένος. Πρωτάρης (μα πάρα πολυ ομως) στο θέμα

μαγεία. Διαβάζω γενικά για περίεργα πραγματα και με ενδιαφέρει παρα πολυ το θέμα μαγεια γενικα (σαν γνώση) και ειδικά (να μάθω οτι περισσοτερο μπορώ :blblbl: )

Το e-mail μου και Msn messenger contact είναι gojetassj4@vivodinet.gr

Link to comment
Share on other sites

WASPfreak@hotmail.com

 

:cheerful:

 

Αν και δεν το χρησιμοποιώ πολύ, γιατί όποτε μπαίνω, κάτι παθαίνει πάντα το pc μου και κολλάει.. :(

Link to comment
Share on other sites

Βρε χαζούλια, γιατί δεν το γράφετε στο προφίλ σας; (Από την αρχική σελίδα "Πίνακας Ελέγχου" και μετά "Επεξεργασία πληροφοριών προφίλ" ) Μετά θα φαίνεται στην κάρτα σας.

Link to comment
Share on other sites

Βρε χαζούλια, γιατί δεν το γράφετε στο προφίλ σας; (Από την αρχική σελίδα "Πίνακας Ελέγχου" και μετά "Επεξεργασία πληροφοριών προφίλ" ) Μετά θα φαίνεται στην κάρτα σας.

11558[/snapback]

 

:clapping::gleam::witch:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω ήδη! :gleam:

 

Ε, απλά, μαζευόμαστε όλοι εδώ και τα βρίσκουμε κατευθείαν... που να ανοίγεις όλες τις κάρτες τώρα!

 

:cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το σκέφτομαι αλλιώς!!! Λοιπόν, όποιος ενδιαφερθεί για μένα, θα το βρεί... :witch:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω ήδη!  :gleam:

 

Ε, απλά, μαζευόμαστε όλοι εδώ και τα βρίσκουμε κατευθείαν... που να ανοίγεις όλες τις κάρτες τώρα!

 

:cheerful:

11566[/snapback]

 

Α, δηλαδή το να ψάχνεις ανάμεσα σε έναν πανικό από θέματα αυτό εδώ το συγκεκριμένο, μετά μέσα σ' αυτόν τον πανικό να ψάχνεις το πρόσωπο που σε ενδιαφέρει, είναι πιο απλό από το να πατήσεις το "card" που φαίνεται κάτω από το όνομά του!

 

:018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Άτιμε τραγοκέρατε μου ξεπάστρεψες με επιχειρήματα το θέμα!

 

 

:crying::crying::crying::crying:

 

πάντως εγώ εξακολουθώ να το βρίσκω χρήσιμο. Αντί να ψάχνεις από εδώ κι από κει χωρίς να ξέρεις ποιος το έχει γραμμένο και ποιος όχι και χωρίς να ξέρεις ποιος έχει όρεξη για κουβέντα...

:018bleh::018bleh::018bleh::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα προτιμήσω την κάρτα σου!!!!

:063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...