Jump to content

Αγαπημένες ταινείες


Phevos
 Share

Recommended Posts

Παιδιά εγώ θα γράψω 10,ελπίζω να μην πειράζει,λοιπόν:

1 Χάρη Πότερ

2 ¨Αρχοντας

3 Πειράτες Καραιβικής

4 ¨Αρθουρ και Μίνι Μόι

5 Νεκρή νύφη

6 Το εργοστάσιο σοκολάτας

7 Ο μικρός βρίκολακας

8 Ρατατούη

9 Σκούμπι Ντου

10 Ιστορία δίχως τέλος

 

 

ΑΥΤΑΑΑ!!! Θα εγράφα κανα 2 ακόμα αλλά εντάξει!!!!

 

Επίσης μου αρέσουν και οι ταινιες της Μπάρμπη,είμαι :063baby: ; :harp::sorry::whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Στάνταρ είσαι κάτω από 18!

:huh: Γιατί τόοση σιγουριά; Το να έχει κάποιος παιδικότητα μέσα του σημαίνει ότι είναι ανήλικός και τέλος; Τότε και εγώ είμαι 10 ετών, δε σας το έχω πει.. Αφού κάθε πρωί ξυπνάω να δω Bob Σφουγγαράκη ό,τι ώρα και να έχω κοιμηθεί τη χθεσινή μέρα και μ'αρέσει και ο Παπαγάλος το τραγούδι..

Link to comment
Share on other sites

:huh: Γιατί τόοση σιγουριά; Το να έχει κάποιος παιδικότητα μέσα του σημαίνει ότι είναι ανήλικός και τέλος; Τότε και εγώ είμαι 10 ετών, δε σας το έχω πει.. Αφού κάθε πρωί ξυπνάω να δω Bob Σφουγγαράκη ό,τι ώρα και να έχω κοιμηθεί τη χθεσινή μέρα και μ'αρέσει και ο Παπαγάλος το τραγούδι..

Τα σπαει ο παπαγαλος και ο μποπ και ο KABAMARU!!!!ομως το θεμα ειναι αλλο, αλλο αγαπημενες ταινιες και αλλο ...μποπ..

Link to comment
Share on other sites

Τα σπαει ο παπαγαλος και ο μποπ και ο KABAMARU!!!!ομως το θεμα ειναι αλλο, αλλο αγαπημενες ταινιες και αλλο ...μποπ..

 

Μαζί σου!! Και να μην ξεχναμε και τα στρουμφάκια και την φάρμα του μπαρμπα-μπρίλιου...

Link to comment
Share on other sites

εγώ μπορώ να δω -ας πούμε- μέσα τ'απόγευμα και τον Ρατατούη και μετά το...all time goth classic το "Κοράκι" με τον Μπ.Λι...! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Qeen of the Damned, τι μου θυμίσατε... Jacket, τι κλάμα έριξα (όταν ξαναβρήκα τη φωνή μου...)

Το Code 46 το έχετε δει?

Αν πω ότι στις αγαπημένες μου συγκαταλέγονται παλιές ελληνικές θα με κράξετε πολύ?! Μ'αρέσουν, τι να κάνω... :019blush:

Ψάχνω εδώ και χρόνια να ξαναβρώ το "Δυο ήλιοι στον Ουρανό"... Αν ξέρει κανείς να κυκλοφορεί κάπου, ας μου το πει κι εμένα...

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή τώρα τα ξανακοίταξα.. Άφηασ απ' έξω τον Dracula με τον τελειότερο βρυκόλακα... Bella Lugosi (1931) αν είχαν και την κοπέλλα από την ισπανική version... :8_1_208[1]: :15_8_200v[1]::15_8_200v[1]::15_8_200v[1]: :4_1_210[1]:

 

Μακράν η καλύτερη του είδους (βασικά λόγω του Bella...)

Το Lost Boys ήταν πολύ καλό όπως και το Έρωτας δίχως παρών... ο Keanu στα πολύ καλά του...

 

Και φυσικά, Νεκρή νύφη... Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάτας... Don Juan De Marco, Pride and Prejudice...

Link to comment
Share on other sites

:huh: Γιατί τόοση σιγουριά; Το να έχει κάποιος παιδικότητα μέσα του σημαίνει ότι είναι ανήλικός και τέλος; Τότε και εγώ είμαι 10 ετών, δε σας το έχω πει.. Αφού κάθε πρωί ξυπνάω να δω Bob Σφουγγαράκη ό,τι ώρα και να έχω κοιμηθεί τη χθεσινή μέρα και μ'αρέσει και ο Παπαγάλος το τραγούδι..

 

Eυχαριστώ Σαμπρίνα!! Τα γούστα μου βέβαια είναι πράγματι λίγο παιδίκα, όσο για το αν είμαι 18 είμαι, απλά λίγο πρόσφατη!!!! :lol:

Σε όλους αρέσουν τα παιδικά, και όποιος πει ότι δεν έχει παρεσυρθεί να δει κάποιο έστω και για λίγο μάλλον λέει ψέμματα!!! :whistling:

Δεν το λέω με κακή έννοια,μην παρεξηθεί κανείς,ενταάξει; :angel:

¨Αλλωστε η ενιλικίωση παλιά γινόταν στα 21-22,μήπως δεν είχαν άδικο και είμαστε ακόμη παιδιά στα 18;

Α!!! Ευχάριστω και τους υπόλοιπους για την υποστήριξη! :smilewink:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

χαρι ποτερ

το αστερι του βορρα

εραγκον

εμμονη

η αφιξη του δαιμονα

το τελος του κοσμου

στιγματα

χινταλγκο

κοσταντιν

συνεντευξη με ενα βρυκολακα

μανορετι ρεπορτ

το νησι

βαν χελσινγκ

το μυστικο του μπρομπακ μαουντεν

αρθουρος

αδελφοι γκριμ

η ταυτοτητα μπορν, στην σκια των κατασκοπων , το τελεσιγραφο του μπορν

ο εξορκιστης

λαρα κροφτ

τζια

επικυνδινη αποστολη (μονο το 2)

 

 

 

και παρα πολλες αλλες.

 

 

γεια χαρα

Edited by aquarius
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

into the wild

Πλάκα-πλάκα αυτή είναι η πρώτη αναφορά για αυτή την ταινία στο φόρουμ και μου κάνει εντύπωση, κανονικά αυτή η ταινία είναι ένα τόπικ από μόνη της!

 

Καταπληκτική! :)

Link to comment
Share on other sites

 

tideland

 

Καλά πρέπει να είσαι η μόνη που λέει πως έχει δει και του αρέσει αυτό το κάψιμο στο κεφάλι που το ονόμασαν ταινία. Είχα πάθει μεγάλη πλάκα όταν το είχα δει. Ακόμα μυρίζω τα καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα. Προσοχή σε όσους το δουν να έχουν και ένα κουβά γεμάτο νερό δίπλα τους. :lol:

into the wild

Πλάκα-πλάκα αυτή είναι η πρώτη αναφορά για αυτή την ταινία στο φόρουμ και μου κάνει εντύπωση, κανονικά αυτή η ταινία είναι ένα τόπικ από μόνη της!

 

Καταπληκτική! :)

+100

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...