Jump to content

39 χρυσα μεταλλια οι κινεζοι μεχρι τωρα συ


aquarius
 Share

Recommended Posts

Σε κάποια αθλήματα ήταν καλά τα Κινεζάκια σε άλλα....δωράκι για τους οικοδεσπότες :smilewink: :whistling: !!!!

Εντάξει αυτό το είπαμε.

Το ότι όλο ¨Ελληνες είναι τα κακά παιδάκια με το ντοπάρισμα δεν σας φαίνεται κάπως;

Δεν λέω ότι είμαστε αγγελούδια,αλλά όλο έμας ψάχνουν και ανακαλύπτουν; οι υπόλοιποι είναι τιμιοι; :015annoyed:

:censored:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αν και δεν βαζω το χερι μου στην φωτια οτι ο λογος που μας κυρητουν τοσο πολεμο σχετικαμε το ντοπαρισμα εχει να κανει με την κοσμογονια που εχουμε δωσει σε ολο τον κοσμο πιο απλα τα παντα ειναι ελληνικα ... αν με καταλαβαινεις η ιστορια του κοσμου αρχιζει στην ελλαδα... παρτε το οπως θελετε αν κοιταξει κανεις θα δει οτι τα περισσοτερα θεματα αρχιζουν απο την ελλαδα ... αν καποιος πει ελληνας η ελληνιδα η απο ελλαδα αμεσως ουαου ... αναρωτηθηκε ποτε κανεις...

 

τωρα για τα αγγελουδια δεν ξερω παντως σιγουρα δεν ειμαστε ... αλλα και να ειμαστε μας εχουν κανει κ εκπωτους... αλλα και εκπωτοι να ειμαστε καποτε ειμασταν αγγελοι... οι αγγελοι ομως δεν υπαρχουν πια...

 

μπορειτε να καταλαβετε.. ιστορικα πνευματικα ιατρικα επιστημονικα αθλητικα οτι ολα ξεκινησαν απο εμας... επειδη αρχη ειμαστε εμεις κανεις νομιζω δεν μας το συγχωρει αυτο

 

 

να ειστε ολοι καλα

 

γεια χαρα υδροχοος

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αν και δεν βαζω το χερι μου στην φωτια οτι ο λογος που μας κυρητουν τοσο πολεμο σχετικαμε το ντοπαρισμα εχει να κανει με την κοσμογονια που εχουμε δωσει σε ολο τον κοσμο πιο απλα τα παντα ειναι ελληνικα ... αν με καταλαβαινεις η ιστορια του κοσμου αρχιζει στην ελλαδα... παρτε το οπως θελετε αν κοιταξει κανεις θα δει οτι τα περισσοτερα θεματα αρχιζουν απο την ελλαδα ... αν καποιος πει ελληνας η ελληνιδα η απο ελλαδα αμεσως ουαου ... αναρωτηθηκε ποτε κανεις...

 

τωρα για τα αγγελουδια δεν ξερω παντως σιγουρα δεν ειμαστε ... αλλα και να ειμαστε μας εχουν κανει κ εκπωτους... αλλα και εκπωτοι να ειμαστε καποτε ειμασταν αγγελοι... οι αγγελοι ομως δεν υπαρχουν πια...

 

μπορειτε να καταλαβετε.. ιστορικα πνευματικα ιατρικα επιστημονικα αθλητικα οτι ολα ξεκινησαν απο εμας... επειδη αρχη ειμαστε εμεις κανεις νομιζω δεν μας το συγχωρει αυτο

 

 

να ειστε ολοι καλα

 

γεια χαρα υδροχοος

:isaycool: :6_14_1[1]:

ΜΠΡΆΒΟ!!!!

Mε κάλυψες απόλυτα!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αν και δεν βαζω το χερι μου στην φωτια οτι ο λογος που μας κυρητουν τοσο πολεμο σχετικαμε το ντοπαρισμα εχει να κανει με την κοσμογονια που εχουμε δωσει σε ολο τον κοσμο πιο απλα τα παντα ειναι ελληνικα ... αν με καταλαβαινεις η ιστορια του κοσμου αρχιζει στην ελλαδα...

μπορειτε να καταλαβετε.. ιστορικα πνευματικα ιατρικα επιστημονικα αθλητικα οτι ολα ξεκινησαν απο εμας... επειδη αρχη ειμαστε εμεις κανεις νομιζω δεν μας το συγχωρει αυτο

γεια χαρα υδροχοος

Yδροχόε, το γεγονός ότι όλοι είχαν πάρει Μ3 δε σου προκαλεί εντύπωση??? Απλώς, για να μην έχεις ψευδαισθήσεις, στις εθνικές ομάδες είχαν πει ότι το Μ3 δεν είναι ανιχνεύσιμο και το πήραν ΟΛΟΙ! Είναι απλά τα πράγματα! Και επειδή ΠΑΝΤΟΥ παίζουν τα χρήματα, φαντάζομαι τι πλήρωσε η puma για να μην περιμένουν τον Μπολντ οι Κινέζοι με τα ουροδοχεία στη γραμμή, με τέτοιο ρεκόρ που έκανε? Ή μήπως νομίζεις ότι η Χαλκιά στους Ολυμπιακούς της Αθήνας κέρδισε με το Αρχαίο Ελληνικό Πνεύμα που τη διακατείχε? Να υπενθυμίσω ότι η Χαλκιά το 2004 κατέβηκε στην Ολυμπιάδα με 1 χρόνο προπόνηση (!!!! έχω κάνει πρωταθλητισμό και πίστεψέ με, ΑΥΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!), και μετά από ΓΕΝΝΑ!

Δηλαδή, έχω κι εγώ ελπίδες για το Λονδίνο????

Link to comment
Share on other sites

ξερω πολυ καλα τι εχουν παρει ολοι χρυσηιδα, οχι μονο εντυπωση δεν μου κανει πια αλλα εχει καταντησει ξερασμα... γιατι οι αντρες που τα παιρνουν αυτα κανουν ενα προστατη αδενα νααααα και μετα χρειαζονται χειρουργειο σε ηλικια κατω το 50. οι δε γυναικες περα απο πολυκυστικες που ειναι το πιο απλο, εως κυστες στο στηθος και μετα πανε για μαστεκτομη και μετα πλαστικη λοιπον ... εως καρκινο οωθηκων και ολα τα παλαβα... λοιπον... εγω ανεφερα αλλο πιο πανω στην συζητηση μ με την ματζικα οτι τα φωτα στην ανθρωποτητα τα εδωσε η ελλαδα και εννοω την αρχη και οχι την καταντια... αυτο λεω... τωρα αν διαφωνεις γνωμη σ.. οχι μονο ψευδαισθησεις εχω, χαιρω ακρας υγειας....

 

 

 

γεια χαρα..

 

 

υδροχοος

Edited by aquarius
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Genika, τα μονα ιδανικα των ολημπιακων αγωνων ειναι η ντοπα και οι χορηγοι, αντε και η πιο φαντασμαγορικη εναρξη.

 

Σχετικα με τα μεταλλια τωρα, για τους αθλητες και μονο , φυσικα και τα αξιζουν , τοσο κοπο και προετημασια γιατι να μην επιβραβευτει( ειτε θελει την πρωτια για το χρημα ειτε για την δοξα ) ? το ολο προβλημα το εχουν οσοι κρυβονται πισω απο τους αθλητες, χορηγοι,διαφημιστες , ακομα και εθνικοι παραγοντες. Αν ο καθε αθλητης εκπροσωπουσε τον εαυτο του και οχι καποια χωρα πιστευεται οτι θα ηταν ιδια τα πραματα ?

 

δεν εμφανιστηκε ξαφνικα σημερα η αθλητικη δυναμη της Κινας, αλλα υπηρχε.Το γεγονος οτι κινα και ρωσσια ειναι απο τις πρωτες αθλητικες δυναμεις οφειλεται στο γεγονος των κομμουνιστικων καθεστωτων που ειχαν οι 2 χωρες. Οι εξουσιαστες εσπρωχναν τον κοσμο στον αθλητισμο για να μην ασχολειται κανεις με την πολιτικη, ε και ετσι εγιναν παραδοση να ειναι απο τις πρωτες στα μεταλλια.

 

Τωρα σχετικα με την καταπατηση των ανθρωπινων δικαιωματων, ολοι εξεφρασαν την αντιθεση τους στα λογια αλλα στην πραξει τιποτα. Και δεν λεω για τον κοσμο, μα για αυτους που κανουν τους ολυμπιακους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...