Jump to content

Και λιγο σκοταδι δεν βλαπτει!!


Recommended Posts

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΓΓΓΚΚ!!!!!!!!!!!

 

 

ΣΑΝ ιλλουμινατι ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΣ ΦΟΡΕΣΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΩΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΟΝΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

SS και στην υπογραφη μου το εχω SS,SS,SS,SS,SS,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

Sucore εισαι τρελός;;; :console:

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΓΓΓΚΚ!!!!!!!!!!!

 

 

ΣΑΝ ιλλουμινατι ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΣ ΦΟΡΕΣΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΩΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΟΝΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

SS και στην υπογραφη μου το εχω SS,SS,SS,SS,SS,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:063laugh::063laugh::063laugh::063laugh:

Sucore εισαι τρελός;;; :console:

καλε μην του λες τετοια και του γυρισει το ματι αναποδα!! :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

My eyes r blind but i can see...

 

;)

 

Που λες το μονο που έχω δει σχεδόν μπροστά μου(το είδα μεσω του καθρέφτη του σπιτιού μου).

Το είδα να περνάει απο πίσω μου....

Και μπορώ να πώ πως ήταν η πρώτη φορά που δεν "φοβήθηκα"(έχω φοβία με το σκοτάδι απο μικρός με μία αρκετά αρνητική εποιροή απο τα ξαδέλφια μου οπου συνέχεια με τρομάζανε με αρκετα ασχημες καταστάσεις)

 

Το ένιωσα και το είδα να περνά απο πίσω μου.

Γύρισα να δώ και τίποτα.

 

Κάθε φορά που το πάθαινα οι ατμόσφαιρα ήταν σκοτεινή κάτι που αποκλειει να ήταν lucid dream(lucid dream εχω βιώσει 2 φορές και στις δύο το έλεγχα)

 

Έχω την εντύπωση πως αυτό που μου κάνει την "επίθεση" την νύχτα που κοιμάμαι ειναι αυτό (κατι σαν προσωπικός σκιερός)

Δεν μπορώ να πώ πως βρήκα τρόπο να το ελέγξω αλλα σιγουρα σταμάτησα να το φοβάμε και μάλλον αυτο το έκανε να σταματήσει να με ενοχλεί....

Ενώ κάθε φορά που το έβλεπα και άκουγα τους ψαλμούς ένιωθα τρομοκρατημένος(κάτι που αυτο στοχεύει γιατι θεωρητικα τρέφεται απο τον φόβο σου) αν και έχω την εντύπωση οτι τρέφεται γενικά απο έντονο συναίσθημα.

Κάποια στιγμή αρχισα να το θεωρώ "φίλο" και αρχισα να μην το φοβάμε και να προσπαθώ να μιλίσω μαζί του (μεσω σκέψης μιας και οταν το πάθαινα παγωνα ολόκληρος, το μόνο που κούναγα ήταν τα μάτια μου και μάλιστα σε σημεία που κανονικά δεν θα μπορουσα να δώ)

αλλά ποτέ δεν μου απάντησε.

Αρχισα να του ζητάω να μου δείξει πραγματα σε εικόνες αντι να μου μιλήσει αλλα πάλι τιποτα.

Ηταν σαν να ήθελε να κανει αυτο που ήθελε χωρίς να δώσει κατι πίσω σαν αντάλαγμα.

Στο τέλος αρχισα να το εκβιάζω οσο κουφο και αν φαίνεται....

Του έλεγα πως αν δεν μου μιλήσει ή δεν μου δείκσει κατι απο αυτά που του ζητάω (ποτε μα ποτε δεν ζητησα δυναμεις ή κατι περίεργο, για να μην ρωτάτε :018bleh: )

απλά πραγματα όπως να δω σε εικόνα τον δρόμο μπροστά ή κατι που ειναι στις δυνάμεις του...

που λες του έλεγα πως θα το αναγκάσω να φύγει και να μην τρέφεται απο μένα.

Εεεε τελικά σταματησε να έρχεται.

 

Δεν ξαναείδα την σκιά ποτε ξανα ουτε την αισθάνθικα ποτέ σπιτι πάλι ή να πάθω κατι στον ύπνο μου.

 

 

 

 

Θέλω πίσω τον σκιεροοοοο μου .......... :crying:

Link to comment
Share on other sites

ελα μην κανεις ετσι, θα τον βρουμε :clapping: !!Μεχρι τοτε μπορω να σου δανεισω εναν απο τους δικους μου!!ειναι ΠΑΝΤΑ διπλα μου!! :angel:

Ακομα και σε φως τον νιωθω(δεν τον βλεπω ομως B) )!ενα περιεργο πραγμα, τη μερα τιποτα!!οπου και να ειμαι, τη νυχτα παλι οσο φως και να εχει τον νιωθω εκει :cat: :insane::insane: :8_1_209[1]:

Link to comment
Share on other sites

gojetassj4 ανφερες πως ειναι πακετο να επικοινωνησεις με τους "αλλους"

Γιατι αυτο??πολλα ειναι δηλωμενα αδυνατα, ομως υπαρχουν πολλες εξαιρεσεις.

πραγματικα η προσπαθεια δεν βλαπτει..Στην περιπτωση σου με ποσους τροπους προσπαθησες να "μιλησεις"

(μεσω τηλεπαθειας ναι, ομως η ψυχικη σου κατασταση ηταν η ιδια, θελω να πω η "συχνοτητα" η κατι τετοιο των σκεψεων ειχε ευρος η ηταν "στημενη"~"συντονισμενη" σε ενα μηκος/πλατος??, αν "σκαναρες" την ωρα αυτη και δεν εγινε τιποτα μαλλον θα πρεπει να κοιταξεις τη "κεραια" σου :lol::lol: πλακιτσα , απο την αλλη μαλλον δεν ειμαστε ικανοι να μιλησουμε μαζι τους!!φαντασου αφου μονο με τη παρουσια τους φοβομαστε αν ακουσουμε και τη χθονια&ανατριχιαστικη φωνη τους τι θα παθουμε!!θα θελει καιρο να τη συνηθισουμε)

 

Δυστυχως πιανω πολλα μηνυματα μεσα στη σκεψη μου και δεν εχω βρει ακομα τροπο να τα στελνω απο εκει που ηρθαν, καποια βοηθεια???(δε μιλαω για πνευματα...μιλαω για "παρασιτα"@παρασιτικα οντα..., οχι απαραιτητα μη ανθρωπινα>μαλλον ανθρωποφερνουν+αυτοαποκαλουνται ανθρωποι...)

 

 

ΥΓ.Speedy αφου εισαι γνωστης και μαλιστα μεγαλος(σοβαρα τωρα) γιατι δεν βοηθας καποιους (πχ εμε) απο εδωμεσα αλλα το ριχνεις στην ειρωνια και οτι δεν καταλαβαινεις? αν ομως η τακτικη σου ειναι αλλη μαλλον θα πρεπει να την εξελιξεις καπως γιατι δε ταυτιζεται με την εικονα που μου εχεις δωσει...

Φιλικα Suco

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ.Speedy αφου εισαι γνωστης και μαλιστα μεγαλος(σοβαρα τωρα) γιατι δεν βοηθας καποιους (πχ εμε) απο εδωμεσα αλλα το ριχνεις στην ειρωνια και οτι δεν καταλαβαινεις? αν ομως η τακτικη σου ειναι αλλη μαλλον θα πρεπει να την εξελιξεις καπως γιατι δε ταυτιζεται με την εικονα που μου εχεις δωσει...

Φιλικα Suco

 

Ένα λεπτό ρε Sucore! Δε καταλαβαίνω τι εννοείς;

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΓΓΓΚΚ!!!!!!!!!!!

 

 

ΣΑΝ ιλλουμινατι ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΣ ΦΟΡΕΣΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΩΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΟΝΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

SS και στην υπογραφη μου το εχω SS,SS,SS,SS,SS,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αυτά δε τα έγραψα εγώ? Μετά από κάποια συζήτηση είχαμε το άνω αποτέλεσμα. Δε καταλαβαίνω για τι ειρωνείες μιλάς και για πια τακτική!!!??? Ειλικρινά απορώ. Μήπως τα άνωθεν τα έγραψες λόγο του προχωρημένου της ώρας;;;

Ίσως θα ήταν καλύτερο να μου στείλεις ένα pm και να μου εξηγήσεις. Θα ήμουν ευτυχής να το συζητήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...