Jump to content

πως θα περάστετε αυριο την ημέρα σος??


panselinos
 Share

Recommended Posts

Λοιπόν τι θα κάνετε αύριο που έχει πανσέληνο??

 

Α. Θα κάτσω σπίτι για πιτζάμα πάτρυ

Β. Θα παω για μπύρες

Γ. Θα πάω στα μπουζούκια

Δ. Θα δουλεύω σαν σκλάβος

Ε. Θα πάω ρομαντική βόλτα

ΣΤ. Θα προσευχηθώ

Ζ. Θα δω φόρμουλα.

Η. Τίποτε από τα παραπάνω (απαιτεί δικαιολόγηση...)

Θ. Όλα τα παραπάνω.

 

(Δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτε άλλο...)

Λοιπόν ακούω σχέδια για αυριο..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αναρωτιόμουν τι παίζει και όλα είναι τόσο παράξενα...φυσικά πανσέληνος

έπρεπε να το φαντάστώ..θα βγάλω τους κρυστάλλους να φορτίσουν..μια χαρά :015annoyed:

Link to comment
Share on other sites

αυριο εχω 9:00 με 21:00 μαθηματα... εξι 2ωρα...αρα στα σιγουρα Δ κ ΣΤ!!! :P

Η αληθεια ειναι πως κ εγω εχω περιεργεια να δω τι θα κανω... Κ κυριως πως θα ειμαι!

 

μεθαυριο παντως θα παω ταξιδακι μαλλον :)

Link to comment
Share on other sites

Με σεξ! Πως να την περάσουμε βρε panselinos, κάτσε να τελειώσουμε από τις δουλειές μας αύριο το μεσημέρι και βλέπουμε...!! Προς το παρόν δε ξέρω τι θα κάνω απόψε το βράδυ..:P

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δε ξέρω τι θα κάνω απόψε το βράδυ..:P

 

... μα, sex φυσικά! το'πες και μόνη σου από την αρχή της φράσης! :angel: Μόνο μη βάλεις μουσική υπόκρουση το ...""SEX" της Κοκκινου! :yuk:

 

Όσο για το πως θα τη βρώ με πανσέληνο αύριο...ε,σαν γατόψαρο (καλό,ε!!!) που είμαι (και του τρέχουν τα σάλια!)θα κάνω την σεβαστή εξαίρεση στον εαυτό μου ,ακολουθώντας την Αριστερή Εσωτερική Ατραπό κάνοντας παντώς είδους σεξουαλικές ανωμαλίες αν έχει καλό καιρό έξω στην ύπαιθρο -αρκούντως διονυσιακά- παρέα με την γλυκιά μου Μαινάδα (δεν είναι τέτοια ακριβώς,αλλά...ξέρουμε και οι δυο τι θέλουμε! :smilewink: )κοντολογίς τα τα περάσουμε απολύτως "βακχικά" (με τίμημα την μπατσαρία και μια κατηγορία περί "δημόσιας αιδους")!!!!!

:018bleh: :first:

 

...Κι απ 'μεθαύριο θα ξαναγίνω καλό και νορμάλ παιδάκι και σαν καλοαναθρεμένο θα επιστρέψω στην Δεξιά Εσωτερική Ατραπό... :whistling:

 

 

Σωστόοοοοοος?????

Link to comment
Share on other sites

όχι μόνο πανσέληνος αλλά νομίζω και εαρινή ισημερία. στρώθειτε. μια απο τις καταλη

λότερες μέρες για τελετές και γητείες ιδιαίτερα ερωτικού τύπου. (ποιός τη χάρη μας)

Edited by sevando
Link to comment
Share on other sites

...'ετσι ακριβώς!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε ingmar τα βακχικά όργια δεν είναι ωραία αν δεν έχουν παρ :censored: ζες. να φέρω το κορίτσι μου 5-6 φίλες και 5-6 φίλους να τιμήσουμε τον βάκχο;;;; όσοι πιστοί προσέλθετε. και μετά κάνουμε και την τελετούλα μας

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ :P:P:P ΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΟ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΖΩΔΙΟ ΕΝΟΨΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΥ( Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΔΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ) :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Αααα! Δε φταίω!! Αν αρπάζουν κάθε μικρήηηη λέξη που λέω..

 

Aααα γκρινιάξατε τώρα;?

Τι σας φταίμε που εσείς μπαίνετε εδώ μέσα και μιλάτε; Δεν γνωρίζετε σε τι φόρουμ είσαστε;

Νεοπαγανιστές Wiccans είμαστε και το λέει η καρδούλα μας: δεν είμαστε τίποτες ξενερουά τύποι...Όλο φλόγα είμαστε, του Ήλιου και της Σελήνης...! Ερωτύλοι σαν τον Πάνα και του φτερωτούς Έρωτες...!!!Αμ τι νομίζατε; Χριστοπαναγίες περιστέρες και τα τοιαυτά θα'μαστε εδώ πέρα;;; ΑΑαααα λάθος πόρτα χτυπήσατε!?

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ :P:P:P ΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΟ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΖΩΔΙΟ ΕΝΟΨΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΥ( Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΔΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ) :063laugh:

 

 

Χμ.. το λες ως ψάρι ή ως ζώο?? :P :P

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ. ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΖΩΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΠΟΣΟ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΤΗΝΩΔΗΣ ΓΟΗΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΣΚΩ :partytime:

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ :P:P:P ΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΟ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΖΩΔΙΟ ΕΝΟΨΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΥ( Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΔΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ) :063laugh:

 

Ακριβώς! Πέστα ρε sevando!!!!

 

Για τούτο,όταν είμαστε στις κάψες μας και στα "διαόλια" μας,να προσέχετε τι λέτε: λίγο θέλουμε να γίνουμε της λάγνας φωτιάς και του έρωτα παρανάλωμα!

Λίγο θέλουμε να ν'ανάψουμε και να αποζητούμε μια φλογερή καρδιά -να δώσουμε τους χυμούς μας...

Λίγο θέλουμε να αγριέψουμε και να ξεσκίσουμε τα κορμιά μας...

Λίγο θέλουμε από ηδονή να βογγήξουμε και η Θεά Σελήνη λάγνα να ρουφήξει τους αναστεναγμούς μας...

Λίγο θέλουμε να ενώσουμε τα κορμιά μας και σύμπασα η Φύση μαζί μας...

Λίγο θέλουμε, να γίνουμε σαν του Έρωτα και της Αφροδίτης, σαν μικροί θεοί!!!

 

Να, ιδέστε την ωραία κυρά κάτω στη φώτο: σας μοιάζει με καμιά σεμνότυφη, που καταπιέζει τα ερωτικά σκιρτήματα;

Ε,λοιπόν: ΤΕΤΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ -ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΨΑΡΙΑ!!!

 

 

wiccan7.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...