Jump to content

Η ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΣΚΟΥΠΑ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ Κ Ο ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ


aquarius
 Share

Recommended Posts

25 χρονια πριν ο ξαδερφος εκανε εγκαινια της παμπ που ανοιξε στα εξαρχεια .... πηγαμε οικογενιακως .... αφου καθησαμε σαν παιδι που ημουν τοτε αρχισα να εξερευνω το χωρο.... πηγαινα στην τριτη η τεταρτη δημοτικου τοτε..... καποια στιγμη θελησα τουαλετα. ετσι αναβηκα στο επανω οροφο .... οπου διαπιστωσα οτι ενας ακομα μεγαλος αδειος χωρος , στο ημιφως διεκρινα την wc . μπηκα μεσα εκανα την αναγκη μου . απεναντι απο την λεκανη υπηρχε ενας μεγαλος καθρεφτης διπλα του μια ντουλαπα χωρις κλειδαρια... την ανοιξα ..... εκεινη την στιγμη ακουσα φωνες και τριξιμο στα σκαλια... κ επειδη φοβηθηκα μπηκα στην ντουλαπα..... ηταν ενα ζευγαρι π τσκανονταν. εκεινη εκλεισε την πορτα αποτομα κ κλειδωσε

εγω παρακολουθουσα την ολη κατασταση μεσα απο τις χαραμαδες τις ντουλαπας.... η κοπελα αφοτου σκουπισε τα ματια της καθησε στην λεκανη κοιταζοντας το εαυτο της στο καθρεπτη.... εκατσε πολυ ωρα κ εγω την εβλεπα να κανεις μορφασμους σφιξιματος, αγανακτησης κ καπου καπου ανασταναζε..... τοτε εγινε το μοιραιο επεσε η ξυλινη σκουπα κ γω στην προσπαθεια μου να την πιασω ανοιξα τη πορτα της ντουλαπας καταλαθος ......παναγια μου , βοηθεια μανα!! εκανε η κοπελα με μισοκατεβασμενα εσωρουχα πηγε προς την πορτα...... περιτο να σας πω οτι η αναγκη της ειχε ολοκληρωθει με επιτυχιαα... αλλα η κοπελα πανω στο φοβο της κ την τρομαρα της συνεχισε να τα κανει στο διαδρομο αφοτου ξεκλιδωσε την πορτα.... αργοτερα μιση ωρα αφου συνηλθε ... με ευχαριστησε εμενα κ την οικογενεια μ γιατι της ελυσα το προβλημα δυσκοιλιοτητας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χασα λιγάκι..δεν το πάμε άλλη μια;;;;;;;;;;;είναι λίιιιιιγο...εχμ...περιεργο το θέμα σου

Link to comment
Share on other sites

οι ντουλάπες οι καθρέπτες οι σκούπες και τα 10χρονα ειναι η καλύτερη λύση για τη δυσκοιλιότητα :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Narnia μου θυμίζει ο τίτλος που έβαλες :P

 

Όσον αφορά την ιστοριούλα..πού θες να καταλήξεις...; :unsure:

 

 

στο φοβο του 10 χρονου κ στην τρομαρα της κοπελας ..... που ειχε καλο τελος

Link to comment
Share on other sites

οι ντουλάπες οι καθρέπτες οι σκούπες και τα 10χρονα ειναι η καλύτερη λύση για τη δυσκοιλιότητα :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

 

 

 

 

σε ευχαριστω παρα πολυ :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χασα λιγάκι..δεν το πάμε άλλη μια;;;;;;;;;;;είναι λίιιιιιγο...εχμ...περιεργο το θέμα σου

 

 

 

για το φοβο του δεκαχρονου παιδιου και η τρομαρα της κοπελας

Link to comment
Share on other sites

ο γιαννης φοβαται το θεριο και το θεριο τον γιαννη;;;

Link to comment
Share on other sites

ο γιαννης φοβαται το θεριο και το θεριο τον γιαννη;;;

 

 

 

ο οποιος ειναι μεσα στο φως κ βλεπει εξω σκοταδι , κ ειναι κατω απο δεκα ετων κ βρεθει στην κατασταση θα φοβοταν γιατι εξω απο την τουαλετα ο χωρος ηταν σκοτεινος ...... οποιος πει οτι δεν φοβηθηκε το σκοταδι μικρος η μικρη λεει ψεμματα

Link to comment
Share on other sites

Ωραία και...???

 

 

 

μικρη φοβηθηκες ποτε σου το σκοταδι? τα μισοσκοτεινα, τις αγριες φωνες, και να εισαι καπου κ να μην μπορεις να βγεις επειδη απλα τρομαξες κ δεν ηξερες τι να κανεις?

Link to comment
Share on other sites

μικρη φοβηθηκες ποτε σου το σκοταδι? τα μισοσκοτεινα, τις αγριες φωνες, και να εισαι καπου κ να μην μπορεις να βγεις επειδη απλα τρομαξες κ δεν ηξερες τι να κανεις?

Εννοείται ότι το φοβόμουν, δε μπορούσα μέχρι τα 8 μου να κοιμηθώ χωρίς λαμπάκι στο δωμάτιο. Ο καθένας μας πιστεύω είχε μικρός φόβο με το σκοτάδι. Απλά, εφόσον πρόκειται για μια προσωπική σου ιστορία χωρίς κάτι παράξενο γιατί δε το βάζεις στα μέλη γράφουν; Εκτός και αν θέλεις να καταλήξεις κάπου και δε μας το έχεις πει ακόμη..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...