Jump to content

Triquetra


oneirevomai
 Share

Recommended Posts

Συμφωνώ απόλυτα :clapping:

 

E? Λοιπόν με τα γλυκά μου τα χεράκια σχεδίασα τα ταττοο -άλλος τα χτύπησε απλώς. Τα σχέδια που κοσμούν το αρρενωπότατο κορμί μου,είναι...δικής μου δημιουργίας!!! :whistling::018bleh::018bleh:

 

Όποιος δεν το μπορεί...κρίμα! Αλλά δε χάλασε ο κόσμος. Με συζήτηση με κάποιον σχεδιαστή,όλο και κάτι πρωτότυπο θα προκύψει... :laugh2:

 

Είπα να χτυπήσω άλλο ένα -"μαγικό σύμβολο"-πάνω μου, αλλά μάλλον...είναι πλέον too much! Δεν θέλω να μοιάσω με κινητό μουσείο Ταττοο και Μοντέρνας Τέχνης!!! :crying:

Link to comment
Share on other sites

E? Λοιπόν με τα γλυκά μου τα χεράκια σχεδίασα τα ταττοο -άλλος τα χτύπησε απλώς. Τα σχέδια που κοσμούν το αρρενωπότατο κορμί μου,είναι...δικής μου δημιουργίας!!! :whistling::018bleh::018bleh:

 

Όποιος δεν το μπορεί...κρίμα! Αλλά δε χάλασε ο κόσμος. Με συζήτηση με κάποιον σχεδιαστή,όλο και κάτι πρωτότυπο θα προκύψει... :laugh2:

 

Είπα να χτυπήσω άλλο ένα -"μαγικό σύμβολο"-πάνω μου, αλλά μάλλον...είναι πλέον too much! Δεν θέλω να μοιάσω με κινητό μουσείο Ταττοο και Μοντέρνας Τέχνης!!! :crying:

Xμμμμ

Δεν εννουσα κατι τέτοιο...

Δικης σου εμπνευσης, οχι πχ την λιλιθ σε αλλη ποζα.!!>. ...

 

Κατι τελειως δικο σου εννοω!!Τελειως νέο σχεδιο που να μην υπαρχει καπου αλλου...

Βέβαια ειναι πιο ευκολο να σχεδιαστει κατι τετοιο συνδιαζοντας πολλα μικρα γνωστα, αλλα οχι με εναν προφανη τροπο...αλλα κατι νεο και καινοτομο..

Ιδεες δεν δινω διοτι ειναι ®

Link to comment
Share on other sites

καλά κάνεις: το κλόπυράϊτ οργιάζει τελευταία... :P:P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...