Jump to content

Γράμμα γραμμένο το έτος 2070.....


kiko
 Share

Recommended Posts

Τα εχουμε ξαναπει αυτα....

Να ψαχνεις πριν ποσταρεις κατι...μην σου ερχεται αυτοματα η ιδεα...

οπως κ εσυ ΟΛΟΙ μας εδω με αυτα ασχολουμεθα...

οποτε ειναι ΠΑΡΑ πολυ πιθανο μεσα στα τοσα χρονια λειτουργειας του Forum και τους τοσους χρηστες (Να μας Ψιλιασουν...ομως ΜΟΝΟ οι καλοι!!!!!και αυτοι που εχουν κατι να πουνε...οχι αναγκαστηκα...απλα θα ηταν καλυτερα για ολους να ακουγονται πολλες γνωμες)να υπαρχουν θεματα, ναι μεν καινουργια για εσε (ή για αλλους) που ομως εχουν ξανασυζητηθει πολλακις εδω!!!

Φιλικα SuCoRe.

Link to comment
Share on other sites

Τα εχουμε ξαναπει αυτα....

Να ψαχνεις πριν ποσταρεις κατι...μην σου ερχεται αυτοματα η ιδεα...

οπως κ εσυ ΟΛΟΙ μας εδω με αυτα ασχολουμεθα...

οποτε ειναι ΠΑΡΑ πολυ πιθανο μεσα στα τοσα χρονια λειτουργειας του Forum και τους τοσους χρηστες (Να μας Ψιλιασουν...ομως ΜΟΝΟ οι καλοι!!!!!και αυτοι που εχουν κατι να πουνε...οχι αναγκαστηκα...απλα θα ηταν καλυτερα για ολους να ακουγονται πολλες γνωμες)να υπαρχουν θεματα, ναι μεν καινουργια για εσε (ή για αλλους) που ομως εχουν ξανασυζητηθει πολλακις εδω!!!

Φιλικα SuCoRe.

Καλα ωρε παλικαρι,χαλαρωσε λιγο,μην χτυπας ετσι!Εδω λεει καποιος ας πουμε μια μα :censored: α και ολα ειναι καλα! :blink: Τι να πω πλεον,εχουμε χασει την μπαλα!Οταν γινεις συντονιστης οπως και μερικοι αλλοι,τοτε κανε οσες παρατηρησεις γουσταρεις,αντε γιατι μου την εχει δωσει!Επειδη περασα κι εγω απο αυτο το κυμα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν έχεις σκεφτεί όμως SuCoRe είναι ότι πολλά νέα μέλη δεν έχουν την δυνατότητα να ψάξουν όλα τα θέματα που έχουν συζητηθεί και πολλά από αυτά δεν ξέρουν καν πως να ψάξουν για παλιότερα θέματα. "Λάθη" όπως αυτό του Kiko ωθούν στην αναζήτηση των παλαιών θεμάτων του forum. Αντί λοιπόν να μιλήσεις με τον τρόπο που μίλησες θα μπορούσες ευγενικά να γράψεις "Το θέμα έχει ξανασυζητηθεί εδώ".

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, αυτό λέει ουσιαστικά ο sucore, δεν έκανε καμία παρατήρηση.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον sucore

 

πρωτα απο ολα εχεις δικιο αλλα καποιεσ στιγμες οταν σου στελνουν κατι και θες να το βαλεις σε ενα φορουμ να το δουν και αλλοι ισως να μην εχεις την δυνατοτητα να ψαξεις να βρεις αν εχει μπει ξανα το ιδιο

 

ειναι παρα πολλα ολο το μεγεθος των θεματων αλλα και των απαντησεων

ακομα και με αναζητηση ειναι πολλεσ φορες που λογω διαφορετικης ονομασιας δεν το βρισκει

 

αλλα δεν πειραζει για οσα ειπες σε καταλαβαινω οταν γινετε αυτο απο νεους σε μερικα φορουμ ειναι κουραστικο για τους παλιους αλλα επειδη και εγω εχω κανει παλιος σε αλλο φορουμ χωρισ να ειμαι διαχειριστης και ξερω οτι ωρες ωρεσ ειναι σπαστικο αυτο θα σου πω το εξης

 

αφου εσυ ο ιδιος το εχεις δει δεν χρειαζετε καν να μπεις αστο ετσι

που ξερεις ακομα και να ξαναγινει μια τετοια συζητηση κυριως λογω των αποψεων των νεων που δεν εχουν δει το παλιο θεμα να παρει αλλο δρομο η ολη συζητηση

 

επισης αν αυτο το θεμα ειναι τοσο βαρυ για την database λογω του Attachment αρχειου μπορεις να ενημερωσεις καποιον διαχειριστη να το σβησει

ή ακομα και αν απλα κουραζει η επαναληψη

Link to comment
Share on other sites

Σπεύδω να δικαιολογήσω, όχι για να δικαιολογήσω αλλά γιατί έχω πιάσει τον τρόπο γραφής του sucore εδώ και καιρό, και για να πω την αλήθεια είναι λίγο ιδιόμορφος και πολλές φορές μη αντιληπτός απ'τους περισσότερους.

 

Έχουμε και λέμε:

 

Φίλε κικο, δεν σε έκρινε, ούτε σε παρατήρησε ο sucore. Απλά είπε το αυτονόητο (ότι έχει ξανασυζητηθεί) και πρόσθεσε ότι μπορούμε να βρούμε το παλιό θέμα και να συνεχίσουμε εκεί, ώστε να δουν οι νέοι και τι γράφτηκε παλιότερα αλλά και να συνεχιστεί με νέες εκβάσεις.

 

Με λίγα λόγια συμφωνείτε όλοι μαζί του. :lololol:

Link to comment
Share on other sites

'Αυγερινός'

 

δεκτο ρε συ δεν διαφωνω

ακομα και να εκρινε δικιο ειχε

ουτε ενιωσα οτι με παρατηρησε η πειραχτηκα με οσα ειπωθηκαν (αν ειχα πειραχθει θα ειχα απαντησει πολισ ειδα την απαντηση του οχι οταν απαντησαν και τα υπολοιπα παιδια)

 

ενταξει ειναι για γελια να τρωγομαστε οταν σχεδον ολοι λεμε τα ιδια αλλα με αλλα λογια :P

 

απλα αυτο που μπορουσε να κανει ηταν να βαλει ενα λινκ του παλιου θεματος αφου εγω δεν εψαξα για παλιοτερο θεμα

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ειναι για γελια να τρωγομαστε οταν σχεδον ολοι λεμε τα ιδια αλλα με αλλα λογια :P

Στη φύση μας και αυτό.

Δες τις θρησκείες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...