Jump to content

The Lord of the String


Ένα string, Δύο ημισφαίρια  

29 members have voted

  1. 1. ????? ??????? ??????????? ??????? ???? ??? forum;

    • ?????????!
      3
    • ??? ??????, ??? ????? ??? ??? ??? ????? ??? ?????
      19
    • ??? ?????
      7


Recommended Posts

Να υποθέσω η αρχέγονη ανάγκη του ανθρώπου για κουτσομπολιό;

Όχι, αυτή προϋπήρξε της ιδέας σου.

 

Ε, μετά απ'την πρώτη απόκλιση πολλά μπορώ να υποθέσω. Περιμένω με popcorn και cocacola να δω αντιδράσεις. :lololol:

Άντε, θα ανάψω κι ένα τσιγάρο μετά, γιατί είμαι περίεργος να δω πως θα ψαρώσεις αυτούς που θέλεις.

 

Υ.Γ. Και μην ξεχνάτε κυρίες και κύριοι, όταν όλα τα άλλα αποτυγχάνουν δοκιμάστε το βιακάλ πλας με τους σβόλους που περιέχουν H7Co3 και το οποίο δεν ξέρετε τι σημαίνει αλλά σας αρέσει και θα το πάρετε.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω η αρχέγονη ανάγκη του ανθρώπου για κουτσομπολιό;

Όχι, αυτή προϋπήρξε της ιδέας σου.

 

 

Ε, μετά απ'την πρώτη απόκλιση πολλά μπορώ να υποθέσω.

Είσαι ελεύθερος να υποθέτεις οτι θέλεις Αυγερινέ. Απλά σου υπενθυμίζω οτι οι δικές σου υποθέσεις δεν είναι απαραίτητα οι δική μου πραγματικότητα.

 

Άντε, θα ανάψω κι ένα τσιγάρο μετά, γιατί είμαι περίεργος να δω πως θα ψαρώσεις αυτούς που θέλεις.

Αν ισχύει αυτό που λες οτι θέλω να ψαρώσω κάποιους, τότε μάλλον φίλε είσαι το πρώτο μου ψάρι :D

Δεν σε συμφέρει λοιπόν, κάνε το τσιγαράκι σου,χαλάρωσε και συνεχισε να φτιάχνεις σενάρια για τις προθέσεις και τα κινητρά μου.

Περιμένω με popcorn και cocacola να δω αντιδράσεις.

 

Εγώ ήδη βλέπω την πρώτη αντίδραση και επιπλέον σε όλα τα θέματα που διαβάζω χρησιμοποιώ τα συνοδευτικά που αναφέρεις.Έκανες πολύ καλή επιλογή

Edited by El Morya
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται φίλε μου. Η ειλικρίνεια σου είναι το ζητούμενο. Τα συγχαρητηριά μου.

 

Αφού έθιξες θέμα ειλικρίνειας πρέπει να σου πω ότι έκανα πλάκα. Εχω κάνει γνωριμίες μέσω ιντερνετ αλλά όχι σε αυτην την σελίδα.

 

Συγνώμη αν σε έκανα να με πιστέψεις αλλά και εσύ ψαρώνεις εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν σε έκανα να με πιστέψεις αλλά και εσύ ψαρώνεις εύκολα.

 

Σαφώς και γω έχω ουρά, είμαι το πρώτο σου ψάρι. Μου δήλωσες οτι μου είπες ψέματα. Εξακολουθεί να ισχύει το προυγούμενο ποστ.

Δεν είναι το ψαρωμα το θέμα μας βεβαιως βεβαιως. Αυτά είναι φανταστικα σενάρια που δεν τα έκανα εγω.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ελεύθερος να υποθέτεις οτι θέλεις Αυγερινέ. Απλά σου υπενθυμίζω οτι οι δικές σου υποθέσεις δεν είναι απαραίτητα οι δική μου πραγματικότητα.

Σ'ευχαριστώ. Το εκτιμώ.

 

Αν ισχύει αυτό που λες οτι θέλω να ψαρώσω κάποιους, τότε μάλλον φίλε είσαι το πρώτο μου ψάρι :D

Δεν σε συμφέρει λοιπόν, κάνε το τσιγαράκι σου,χαλάρωσε και συνεχισε να φτιάχνεις σενάρια για τις προθέσεις και τα κινητρά μου.

Ίσως και να είμαι. Ποιος να ξέρει;

Αλλά σε παρακαλώ, δεν θέλω να με θεωρείς συμφεροντολόγο. Στο τέλος του διαλόγου δεν θέλω να κερδίσει ο εγωισμός μου πόντους, αλλά εγώ πράγματα.

 

 

Παφ πουφ το τσιγάρο..

Πάμε να το λύσουμε γιατί είναι εύκολο... ^_^

 

Εγώ ήδη βλέπω την πρώτη αντίδραση και επιπλέον σε όλα τα θέματα που διαβάζω χρησιμοποιώ τα συνοδευτικά που αναφέρεις.Έκανες πολύ καλή επιλογή

 

Άρα θέλεις να δεις αντιδράσεις. Προφανώς θα μου πεις, ναι θα σου απαντήσω.

Εδώ ήμουν πριν γράψεις το θέμα, ακόμη εδώ είμαι αφού το έγραψες.

Τι θα κερδίσουμε El Morya σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

Αλλά σε παρακαλώ, δεν θέλω να με θεωρείς συμφεροντολόγο.
Οχι φίλε εγώ δεν υποθέτω τίποτα για σενα.
Άρα θέλεις να δεις αντιδράσεις.

 

Το οτι βλέπω αντιδράσεις δεν σημαίνει οτι αυτός είναι ο σκοπός μου. Συνεχισε να υποθετεις.

 

 

Εδώ ήμουν πριν γράψεις το θέμα, ακόμη εδώ είμαι αφού το έγραψες.

so what;

 

Τι θα κερδίσουμε El Morya σήμερα;

 

Μπαρμπούνια στα κάρβουνα. :lol:

 

Εμένα ρωτάς τι θα κερδίσεις; Tι με νοιάζει εμένα τι θα κερδίσεις ή τι θα χασεις;

Edited by El Morya
Link to comment
Share on other sites

Βασικά το ανάποδο. Βρέθηκα στο φόρουμ λόγω σεξουαλικής σχέσης. Έκτοτε τροφοδοτώ την περσόνα «Τράγου Κέρατο» με ενέργεια που λαμβάνω από τους χρήστες. Γι' αυτό το λόγο δεν μπορώ να απαντήσω στο ερώτημα: οποιαδήποτε απάντηση θα έκανε τον «Τράγου Κέρατο» να χάσει σε κύρος.

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση ''μόνο σε ερωτική τελετή'' πού μπαίνει; :unsure:

Στο ''εννοείται'' ή στο ''είμαι εδώ για την Τέχνη των Σοφών'';

Αφού ό,τι έγινε, για την Τέχνη έγινε.

 

:lololol: Κι εσύ ωραίος!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...