Jump to content

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΣΑΣ


sevando
 Share

Recommended Posts

ΕΡΩΤΗΣΗ:ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ;;; Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΠΡΟΣ ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΖΑΜΠΟΝΟΚΟΠΤΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΚΩΛΟΠΕΤΙΝΙΤΣΑ

Link to comment
Share on other sites

Οταν εννοεις χρηστης τι εννοεις??

χρηστης απαγορευμενων ουσιων? Μπατσος εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, αυτό θα ήταν καλύτερα να μην απαντηθεί. Οι συμπάθειες καλό είναι να εκφράζονται μεταξύ μας και να μην γίνει στίβος εδώ μέσα..

 

Εκτός αν το παρουμε χιουμοριστικά οπότε οκ! :P

Edited by sabrina
Link to comment
Share on other sites

ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ. ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ Η ΦΑΙΑ ΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΘΕΜΑ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ: ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ. ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ Η ΦΑΙΑ ΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΘΕΜΑ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ: ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ.

Ok! Κόψε τα κεφαλαία! :lol:

Link to comment
Share on other sites

είδατε τι εννοώ;;;

Link to comment
Share on other sites

Εγω φυσικα!

θελει κ ρωτημα;

Αν ομως συνεχισεις να βαζεις τετοια θεματα σιγουρα θα γινεις εσυ!:P:P:P:P:P:P:P

 

 

ΥΓ. Ζαμπον-ο-κοπτικη ξερω, τι αλλο μπορω να διαλλεξω;;;

Edited by Sucore
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ακόμα σεμινάριο δοκιμαστή καναπέδων στο τσιμπουντί αλλά επειδή είσαι εσύ sucore προσθέτω και σεμινάριο ζαρζαβατοπαραψυχολογίας στην κορακούπολη

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινω εγω λοιπον!!!! Ειναι ο λατρεμενος SUCORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :harp: :063baby: :first: :063biker: :rock: :23_30_103[1]: :5_1_119v[1]: :7_5_134[1]: :23_30_109[1]:

Link to comment
Share on other sites

o speedy φυσικά γιατί δεν λέει να συμμορφωθεί με το forum, ξέρει πάντα να πετάγεται σαν την πορδή και να κάνει τα πιο ηλίθια comments. :whistling:

 

Πλάκα κάνω, ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες speedy.

 

Πάντως ο speedy εδω μέσα είναι ο πιο αγαπημένος μου χρήστης γιατί είναι πάντα ενεργός στο forum και δίνει βοήθεια όπου χρειάζεται (όχι πως οι άλλοι συντονιστές ή τα μέλη δεν δίνουν), αλλά όπως και να το κάνεις ο speedy είναι πραγματικά speedy.... :worthy:

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ΔΥΝΑΤΟΝ!!! Sucore -Speedy 2-1 !! (SS Power!)

 

ΣΕ ΦΙΛΩ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Quot Quot QuoT!!!!

Edited by Sucore
Link to comment
Share on other sites

SPEEDY ΔΑΓΚΩΤΟ!!!

 

ο Λόγος; Γιατί έχω εδώ και καιρό πλέον γράψει του κόσμου τις μ :censored: ες και μέχρι στιγμής δεν μου έριξε καραμπινάτο %WARNING!

 

Ρίχνω του κόσμου τα πιο αηδιαστικά σεξιστικά σχόλια -αυτός...εκεί! Τα στραβά τα μάτια μου τα ωραία...

Ρίχνω του κόσμου τις κακοηθείς σποντίτσες -αυτός εκεί! Καραερωτευμένος μαζί μου και αδυνατεί να με πετάξει κλωτσηδόν από το σεπτό τούτο Φόρουμ!

 

SPEEDY μας! Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΟΙ!!!!

 

:clapping::clapping::clapping::groupwave::groupwave::groupwave:

Edited by Ingmar
Link to comment
Share on other sites

Χμ χμ... καλά όλα αυτά.. O Speedy όμως δεν είναι χρήστης, αλλά συντονιστής! :P

 

είσαι πολύ "διπλωμάτισσα" στα λεγομενά σου -το ξέρεις;

Δεν βγαίνεις "φόρα πατρίδα":προσέχεις τι λες.

 

Ο.Κ. Να σου δώσω λοιπόν την ταπεινή ψήφο μου -μια και δεν είσαι συντονίστρια -αλλά 100% χρήστης... :whistling: :cheerful:

Edited by Ingmar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...