Jump to content

ΠΡΙΝ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕΣ


Orion
 Share

Recommended Posts

Το μόνο ενδιαφέρον στην ταινία ήταν οι αντιδράσεις των θεατών. Κάποιοι έφευγαν, κάποιοι ξεφυσούσαν από την λάθος τους επιλογή, κάποιοι κοιμόντουσαν, κάποιοι έξιναν τα μαλλιά τους, κάποιοι φιλιόντουσαν για να περάσει η ώρα και προς το τέλος της ταινίας (παρά τους σκοτωμούς και τις δραματικές εξελίξεις) το κοινό άρχιζε να γελάει (νευρικό γέλιο από την πολύωρη ανία).

Η ταινία εκνευριστικά στατική, με υπερβολικές αναποδιές- γκαντεμιές, με ανούσιες λεπτομέρειες και «κοιλιά» μεγαλύτερη από του Φίλιπ Σέιμουρ Χόφμαν .

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο ενδιαφέρον στην ταινία ήταν οι αντιδράσεις των θεατών. Κάποιοι έφευγαν, κάποιοι ξεφυσούσαν από την λάθος τους επιλογή, κάποιοι κοιμόντουσαν, κάποιοι έξιναν τα μαλλιά τους, κάποιοι φιλιόντουσαν για να περάσει η ώρα και προς το τέλος της ταινίας (παρά τους σκοτωμούς και τις δραματικές εξελίξεις) το κοινό άρχιζε να γελάει (νευρικό γέλιο από την πολύωρη ανία).

Η ταινία εκνευριστικά στατική, με υπερβολικές αναποδιές- γκαντεμιές, με ανούσιες λεπτομέρειες και «κοιλιά» μεγαλύτερη από του Φίλιπ Σέιμουρ Χόφμαν .

 

Ας πρόσεχες :whistling::018bleh:

Πάνε τα 7 ευρουδάκια σου,λοιπόν...!

 

Εγώ θα τα σκάσω χοντρά για να δω 2 ΤΑΙΝΊΕΣ: Το ΙΡΟΝ ΜΑΝ και τον νέο ΧΑΛΚ!!! :worthy::worthy::worthy::worthy:

(ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΡΙΤΙΚΟ: ειδικά το πρασινοτόμαρο τέρας ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ!!!!!) :worthy::worthy:

 

http://incrediblehulk.marvel.com/

http://www.hulkmovie.com/blog/

 

282video_thumbnail5428488.jpg

 

283video_thumbnail5509328.jpg

ΟΚ τι να κάνω-φανατίλας σκέτος, με τα κόμικς... :worthy::019blush:

Link to comment
Share on other sites

Άστα και τα ευρώ και τα νεύρα μου πάνε. :063laugh:

Εγώ πάντως το χρέος μου το έκανα. Σας προειδοποίησα, αν και ο καθένας το βλέπει από τη δική του οπτική γωνία.

Ναι και έμενα μου αρέσουν τα κόμικς. Ειδικά ο Hulk.

Link to comment
Share on other sites

Ιδιου επιπεδου ειναι και το meet the spartans!!

 

Επισης για κομικ φαση (πολυ πολυ ωραιο!!) ειναι και το Paprika , και δευτερο ερχεται το Re-cycle (δεν τα λεει καλα στο λινκ, βασικα ουτε φωτο δεν εχει..)

Link to comment
Share on other sites

Paprika

Πολύ μπερδεψιάρικο ρε αυτό! Εγώ είχα αρχίσει να το βλέπω με αγγλικούς υπότιτλους και είχα χάσει το μπούσουλα! Άντε να το βρεις μετά..

(Αν είναι να προταθούν ταινίες ας ανοιχτεί καινούργιο τόπικ όμως :) )

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μπερδεψιάρικο ρε αυτό! Εγώ είχα αρχίσει να το βλέπω με αγγλικούς υπότιτλους και είχα χάσει το μπούσουλα! Άντε να το βρεις μετά..

(Αν είναι να προταθούν ταινίες ας ανοιχτεί καινούργιο τόπικ όμως :) )

Μπερδεψαρικο;;;;;;

οχι ρε, καμια σχεση...εξηγει απιστευτα ΤΕΛΕΙΑ και απλοϊκα (οσο γινεται) την ανθρωπινη ψυχοσυνθεση!

Link to comment
Share on other sites

Η ταινία ηταν πολύ πατάτα αλλά πεθάναμε στα γέλια με το φιλαράκι που πήγαμε.

Όταν πάει ο Hofman σπίτι και τον χωρίζει η Δεν Ξερω Πως Την Λενε, του ζητάει λεφτά για το ταξί και ο χοφμαν την κοιτάει σοβαρά και τότε πετάγετε ένας Ελληνάρας απο πίσω και λέει με στυλ Πάρε τα @@ μου...

 

Πέθανε όλη η αίθουσα στα γέλια.(Πρέπει να δεις την ταινία για να καταλάβεις...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...