Jump to content

Αχ ρε άνθρωποι...


Recommended Posts

Δεν μπορώ άλλο... Θα αρχίσω τα παράπονα. Δεν μου φταίτε εσείς αλλά είτε θα με ανεχτείτε, εκτός βέβαια άμα δεν γουστάρετε. Τότε πατήστε εδώ.

 

Όχι άλλη απαισιοδοξία... Σίγουρα υπάρχουν μέρες καλλίτερες από άλλες αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν πρέπει να απολαμβάνει τις μικρές απολαύσεις τις ζωής. Μην κάνεις σχέδια για το μέλλον άμα πρώτα δεν μάθεις να ζεις το παρών. Όσο ο ήλιος θα φωτίζει στις καρδιές των παιδιών και το φεγγάρι θα δέχεται τους μετανιωμένους σημαίνει πως η ζωή σου μπορεί να βελτιωθεί. Καλές οι προσευχές(και ο διαλογισμός για άλλους) αλλά μην τα περιμένεις εξ ουρανού(ή μην μένεις στην θεωρία).

 

Θέλω να ακουστώ.

Το forum αυτό είναι ένα πού θέλει να λέει ότι έχει ελευθερία λόγου.

 

Αξιόποιήστε το...

 

 

Εάν δεν έχεις την θέληση να ζήσεις την ζωή πώς θέλεις να εξασκήσεις την Μαγεία;

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα θελω να ζησω την ζωη και την ζω!Καθε στιγμη της!Οσο για τα προβληματα,πιστευω οτι μας κανουν πιο δυνατους ετσι ωστε να απολαμβανουμε πολυ περισσοτερο τις καλες στιγμες.Το μονο παραπονο που εχω ειναι οτι θα ηθελα να βρισκομουν κοντα στην Φυση.Αλλα θα το κανονισω :angel: Εσενα πως σου ηρθε αυτη η 'εκρηξη' Dakkon?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Σούπερ Ντούπερ Μύστη tigerrrr,

Λίγη εκρηκτικότητα δεν κάνει κακό άμα την αξιοποιήσεις δημιουργικά. Άλλωστε, δίνοντας το παράδειγμα, θα ήθελα να προβούνε και άλλοι σε τέτοιες ενέργειες. Θεωρώ ότι όταν νιώθεις ότι πρέπει να ακουστείς δεν πρέπει να καταπιέζεσαι. Από αυτά που θα πεις πολλά θα είναι λάθος και αρκετά ακραία. Άλλα δεν θα τα καταλάβει κανείς. Πάντως υπάρχει η πιθανότητα να υπάρχουνε πράγματα που θα βοηθήσουνε κάποιους να συνειδητοποιήσουνε κάποια πράγματα που θα τους βοηθήσουν μετέπειτα.

 

Αλώστε και αλλά να θέλει να σου πει ο άλλος και εσύ να καταλάβεις κάτι το διαφορετικό, δεν είναι κακό, άμα μπορεί να σε βοηθήσει να ξεκαθαρίσεις κάποιες ιδέες.

Link to comment
Share on other sites

:clapping: Ε με τρομαξες ντε!Νομιζα οτι συνεβη κατι και εκανες μπαμ! :063laugh: ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ναι!ειμαι σουπερ ντουπερ :yeah: !πολυ δεν μου παει?μ? :first: :clapping:
Link to comment
Share on other sites

:clapping: Ε με τρομαξες ντε!Νομιζα οτι συνεβη κατι και εκανες μπαμ!  :063laugh: ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ναι!ειμαι σουπερ ντουπερ :yeah: !πολυ δεν μου παει?μ?  :first:  :clapping:

 

lol

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μας σουπερ ντουπερ μύστης είναι γεγονός!!

Και μάλιστα στον χρόνο-ρεκόρ του λιγότερο από 1 μήνα!! :clapping::clapping: :clapping:

 

Σύντομα θα προστεθούν ο Τράγου Κέρατο και ο Michael (έχουν ακόμα περίπου 30 ποστ για να τα καταφέρουν) ενώ η Νεράιδα τους ακολουθεί σε απόσταση αναπνοής... Ο αγώνας αναμένεται συνταρακτικός!! :wow:

 

...και τώρα αφού απαύτωσα καλά-καλά το θέμα, αποσύρομαι ικανοποιημένη... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν έχεις την θέληση να ζήσεις την ζωή πώς θέλεις να εξασκήσεις την Μαγεία;

 

 

Γράφτα Χρυσοδάκτυλε...

(κατά το "πες τα χρυσόστομε..." :angel: )

 

Ξέρω πολλούς μες την καλή μιζέρια και το κλάμα... για το τίποτα. Εμ, που να δουν καλό...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...