Jump to content

ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΑΠΟ ΜΑΓΕΙΑ


 Share

Recommended Posts

Το ξέρω ότι στριφογυρνούν περίεργα αυτά τα πράγματα και γι' αυτό απευθύνθηκα στη φίλη μου (η οποία είναι επαγγελματίας), που δεν πρόκειται να κάνει κάποιο λάθος (ούτε λόγω συναισθηματισμού, ούτε θα γυρίσει παραπανήσια πράγματα στην υπαίτιο). Αυτό που θα κάνω σίγουρα στην ίδια είναι να της στέλνω δωράκια με το ταχυδρομείο που θα την κάνουν να χ...! (Βέβαια, θα είναι ψεύτικα, όχι φτιαγμένα, γιατί βλακείες δεν κάνω, έχω παιδί). Για να νιώσει πως είναι να σου κάνουν! Άσε που θα χάσει ένα σωρό λεφτά, προσπαθώντας να τα λύσει!!! Θα την κάνω να πάθει εγκεφαλικό χωρίς μάγια τη σκ#@$!

 

Φίλη χρυσηίδα θα σε συμβούλευα να μην δώσεις προεκτάσεις στο θέμα.

 

Από αυτά που λες αναγνωρίζω ότι έχεις μεγάλη πίκρα και θυμό αλλά μην μπλεχτείς παραπάνω.

 

Αν μπλεχτείς παραπάνω και κάνεις "πράξη" την οργή σου είναι ένα είδος κατάρας και δημιουργεί δεσμούς με αυτό το άτομο που δεν χωνεύεις και έχει περίεργα αποτελέσματα...

 

άσε να ξεθυμάνει αλλιώς .... τουλάχιστον προσπάθησε το... μην κάνεις κακό άλλο στο κακό που ήδη υπάρχει...

 

άσε τον χρόνο να σε ανακουφίσει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...