Jump to content

ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΥ ΧΙΛΣ


aquarius
 Share

Recommended Posts

η επιστροφη μερικων πρωταγωνιστων σε ηλικια ανω των 35 ετων στην δημοφιλεστατη σειρα της δεκαετιας 90, θα προβληθει λενε στις 2 σεπτεμβριου..... οσοι βλεπουν τα παλια επεισοδια σιγουρα θυμουνται τα εφηβικα τους χρονια ... που σιγουρα ηταν πιο ανεμελα απο οτι ζουν τωρα οι εφηβοι του 2008..

πολλα λοιπον εχουν αλλαξει μεσα σε 16 χρονια ισως και παραπανω..

 

να ειστε ολοι καλα....

 

 

ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Link to comment
Share on other sites

η επιστροφη μερικων πρωταγωνιστων σε ηλικια ανω των 35 ετων στην δημοφιλεστατη σειρα της δεκαετιας 90, θα προβληθει λενε στις 2 σεπτεμβριου..... οσοι βλεπουν τα παλια επεισοδια σιγουρα θυμουνται τα εφηβικα τους χρονια ... που σιγουρα ηταν πιο ανεμελα απο οτι ζουν τωρα οι εφηβοι του 2008..

πολλα λοιπον εχουν αλλαξει μεσα σε 16 χρονια ισως και παραπανω..

 

να ειστε ολοι καλα....

 

 

ΥΔΡΟΧΟΟΣ

:015annoyed:

Ρε παιδιά...

Το παρακάνουμε δεν νομίζεται με όλη αυτη τη βαβουρα γύρω απο αυτες τις αχαρακτηριστες σειρες;

Είπαμε στο πόστ με τις μάγισες (την σειρα) να μην μιλησω μιας και (ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ) έχει μια κάποια σχέση με αυτα που συζητάμε χαμένη μεσα στο μπάχαλο της..

 

Όμως τώρα γνώμη μου ειναι ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΜΕ με τέτοια πράγματα, που όχι μόνο βρίσκονται ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ αλλα ειναι και καραμπινάτα προσβλητικά προς την νοημοσύνη και την χρονική επένδυση (σκότωμα ώρας) που κάλιστα μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κάνοντας κάτι επικοδομιτικό για εμάς..

 

ΕΚΤΟΣ των παραπάνω, το συγκεκριμένο ποστ σου aquarius μου φέρνει σε διαφήμηση .. :S ...

 

Σοβαρά τωρα, γνωμη μου ειναι πως το κακό με τα άκυρα και άσχετα θέματα έχει παραγίνει!!!

Θέλω να παρακαλέσω τα μέλη να θυμούνται το στοιχείο του τόπου (ιστολογίου) αυτού κάθε φορά που προκειτε να ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΟΥΝ κατι...είτε να ανοιξουν θέμα, ή ακομα και να απαντήσουν στο μικρότερο θέμα.

 

Θα ήθελα επίσης να πω οτι σαν μέλη, πολλοί απο εμάς πραγματικα πασχιζουν ωστε να έχει η σελιδα αυτή κάτι το διαφορετικο απο τους λοιπούς ιστότοπους, κάτι το οποίο θα την καθιστά ΠΡΩΤΗ επιλογή σε άτομα τα οποία ΔΙΨΟΥΝ για ΓΝΩΣΗ.

Αυτά ειναι τα άτομα που πραγματικα αφιερώνουν ΩΡΕΣ ή και ΜΕΡΕΣ (και παραπάνω ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ) σε έρευνες και συγγραφες, ώστε να ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ τα δημοσιεύματα τους, που πολλάκις μπορούν να θεωρηθούν μεχρι και ΑΡΘΡΑ!!

 

Παρακαλώ να δείχνουμε κάποιον σεβασμό σε αυτούς και την προσπάθεια τους, γιατί στην τελική για εμάς το κάνουν..

 

Όσων αφορα δημοσιευσεις του παραπάνω τύπου τις θεωρω αχρηστες μιας και ουδεμια σχεση εχουν με τα θέματα εδω, αλλα επίσης ειναι και πασίγνωστες!

Για όποιον ενδιαφέρεται δεν ειναι κάτι δυσευρετο...

 

Aquarius ελπιζω να μην παρεξήγησες αυτα που είπα, και προς θεου(!!)δεν εχω τίποτα μαζι σου..

Όμως πραγματικα τα εννοω αυτα, και πιστεύω πως κάποιος έπρεπε να πει κάτι, μιας και το επίπεδο του Φόρουμ έχει πέσει αρκετά από τον καιρό που έγινα μέλλος.

Link to comment
Share on other sites

Sucore νομίζω γίνεσαι λιγάκι αυστηρός.

Δεν μπορεί ο κόσμος πάντοτε να συζητάει σοβαρά θέματα και δε νομίζω να υπάρχει προβληματισμός για το επίπεδο του φόρουμ.

 

Εξάλλου ουκ ολίγες φορές σε σοβαρές συζητήσεις έχει συμβεί να εκτροχιαστεί το θέμα.

 

Ενδεχομένως να ήταν λάθος η τοποθέτηση. Από εκεί και πέρα ο καθένας μπορεί να μιλήσει για ό,τι τον αφορά.

 

Αν όμως πιστεύεις ότι υπάρχει πρόβλημα, γιατί δεν ανοίγεις σχετική συζήτηση, αντί να επιτίθεσαι σε μέλος; Μπορεί να του ζήτησες να μη σε παρεξηγήσει, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι νιώθει όμορφα μετά από τη δική σου απάντηση.

 

Και ναι, μερικές φορές φυτρώνω όπου με σπέρνουν!

Link to comment
Share on other sites

Sucore νομίζω γίνεσαι λιγάκι αυστηρός.

Δεν μπορεί ο κόσμος πάντοτε να συζητάει σοβαρά θέματα και δε νομίζω να υπάρχει προβληματισμός για το επίπεδο του φόρουμ.

 

Εξάλλου ουκ ολίγες φορές σε σοβαρές συζητήσεις έχει συμβεί να εκτροχιαστεί το θέμα.

 

Ενδεχομένως να ήταν λάθος η τοποθέτηση. Από εκεί και πέρα ο καθένας μπορεί να μιλήσει για ό,τι τον αφορά.

 

Αν όμως πιστεύεις ότι υπάρχει πρόβλημα, γιατί δεν ανοίγεις σχετική συζήτηση, αντί να επιτίθεσαι σε μέλος; Μπορεί να του ζήτησες να μη σε παρεξηγήσει, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι νιώθει όμορφα μετά από τη δική σου απάντηση.

 

Και ναι, μερικές φορές φυτρώνω όπου με σπέρνουν!

θα απαντησω αργοτερα γιατι είχα γραψει μια σαφεστατη απαντηση, ΟΜΩΣ κρασαρε ο BROSWER μου και χαθηκε...

Για την ωρα περιμενα καποια αντιδραση και ημουν σιγουρος πως δεν θα ληφθει υπ'οψιν η παρακληση μου.

Επισης τα παραπάνω απεχουν παρα πολυ απο την επιθετικη στάση που θα μπορουσα να κρατησω εναντι κάποιου.

Προσθετω το οτι το να νιωσει καποιος ομορφα επειτα απο παρατηρηση είναι αρκετα σπανιο, μιας και είτε θα επρεπε να ειναι αναίσθητος, ή απλουστερα η παρατηρηση πετυχημένη και αυτός πρόθυμος να αλλάξει υπο την επιρροή της.

 

Τονίζω πως ειμαι 100% υπερ του ελευθερου λόγου, ομως πιστευω ακραδαντα πως αν δεν ενυπαρχει σοβαρότητα σε αυτόν, καλύτερα να μην υφισταται, μιας και η απολυτη παραφροσύνη ειναι κάτι εξαιρετικά εύκολο να εκδηλωθεί!

 

 

Σίγουρα φαίνομαι απότομος, όμως μόλις εκλεισε, το άνοιξα αμέσως για να προλάβω τον ειρμό μου..

Ευχαριστώ!!

 

 

Ά, επισης κ εγω ΠΡΟΦΑΝΩΣ φυτρωνω εκει π δεν με σπέρνουν!

Κ αν κ πολλάκις ειμαι εκτος θέματος (a.k.a. παρασιτο) δεν με εμποδίζει στο να εκφράζομαι όπως επιθυμώ..

Link to comment
Share on other sites

μονο που τωρα δε θα δουμε οτι ειχαμε δει πριν 16 χρονια θα δουμε τους ιδιους ηθοποιους με την αντιμετωπιση των σημερινων προβληματων των νεων του 2008. τοτε ηταν τα ναρκωτικα, μουσικη , τα παιδια χωρισμενων γονιων και δεν ξεω τι αλλο.... τωρα δεν ξερω τι προκειται να δειξει η σειρα.... περιμενετε οι μερες πλησιαζουν....

 

 

ως τοτε γεια χαρα.....

 

ΥΔΡΟΧΟΟΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Προ ημερών, ανοίγω την τηλεόραση και πέφτω πάνω σε αυτό:

 

 

Με έκανε να χαρώ που ήμουν αντιρρησίας αισθητικής την εποχή εκείνη, και να πω με ανακούφιση: ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ 90s ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ κυριοι, για μια εποχή που πέρασε, για τα χρόνια που περάσαμε μαζί με τους ήρωες του Beverly Hills...

Όσο "άσχημη" αισθητικά και αν ήταν η δεκαετία του 90 σε αυτήν μεγαλώσαμε και όλα μας τα βιώματα είναι από τότε.

Πάντως θα περιμένω να το δώ με συγκίνιση, ειδικά αφού ο χρόνος θα έχει "αφήσει το σημάδι του" στους πρωταγωνιστές...

 

Είναι σαν να παίζονται τα νέα επεισόδια λόλεκ και μπόλεκ,φρουτοπίας, χοντρού λιγνού.Με αυτά μεγάλωσα..

Στην αναμονή λοιπόν...

 

Edit: :wub: Και ξέχασα να σας εκμυστηριευτώ οτι πιο μικρός ήμουν ερωτευμένος με την Kelly. :019blush: :019blush:

 

:bye: :bye:

Edited by panselinos
Link to comment
Share on other sites

Είστε σίγουροι πως πρόκειντε για νέα επισόδεια;

 

Η σειρά σταμάτησε στον 11ο κύκλο το 2003..

 

Τα νεανικά προβλήματα είναι πάντα τα ίδια, το backround αλλάζει μόνο.

Link to comment
Share on other sites

ολα αλλαζουν ακομα και τα προβληματα τω νεων δεν ειναι τα ιδια και ουτε προκειται να ειναι ιδια ποτε. σε οποιον αρεσει λοιπον ας κατσει να τα δει ... τουλαχιστον οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι γεννημενοι στην δεκαετια του 80 παραπανω παρακατω δεν εχει σημασια οποτε καταλαβενετε....

και θα συμφωνησω με τον πανσεληνο...

 

 

 

γεια χαρα,

 

 

τα ξαναλεμε ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Edited by aquarius
Link to comment
Share on other sites

ολα αλλαζουν ακομα και τα προβληματα τω νεων δεν ειναι τα ιδια και ουτε προκειται να ειναι ιδια ποτε. σε οποιον αρεσει λοιπον ας κατσει να τα δει ... τουλαχιστον οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι γεννημενοι στην δεκαετια του 80 παραπανω παρακατω δεν εχει σημασια οποτε καταλαβενετε....

και θα συμφωνησω με τον πανσεληνο...

 

 

 

γεια χαρα,

 

 

τα ξαναλεμε ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Υπάρχουν πολύ καλύτερα προγράμματα στην τηλεόραση απο αυτό, τα οποία καταπιάνονται με τα προβλήματα, όμως δεν γίνεται να ποστάρουμε για ψύλου πήδημα άσχετα με το περβάλλον θέματα.

Επίσης δεν βλέπω το τι έχει να κάνει η ηλικία με αυτό το θέμα.

 

Όσων αφορά την νοσταλγία για κάποια θέματα προσωπικά την καταπολεμώ βρίσκοντας αυτά που ψάχνω μόνος μου, και πραγματικά το πετυχαίνω, όμως τα κρατάω για τον εαυτό μου, μιας και μόνο σε αυτόν απευθύνονται.

 

Απο την άλλη η αντίδραση μου ήταν απότομη γιατί η κίνηση του καναλιού να ξαναβάλει αυτή τη σειρά (όπως και την άλλη με την λεωφόρο) μου την έδωσε πραγματικά, μιας και προωθούν την υποκρισία, το ψέμα, την εκμετάλλευση, και γενικότερα όλα τα στοιχεία που αναγκάζουν την νεολαία στο να μπλέκει σε ότι χειρότερο υπάρχει..(κάτι σαν το τολμη & γοητεία και τα συναφή, για τα άτομα μεγαλύτερων ηλικιών).

Link to comment
Share on other sites

οτι χειροτερο υπαρχει , φαινεται κ στις ειδησεις οχι σε οποιαδηποτε σειρα... ακομα και οι ειδησεις αναγκαζουν την νεολαια οπως λες στο να μπλεκει σε οτι χειροτερο υπαρχει.... τι εγινε ξαφνικα μεγαλωσες υπαρχει σνομπισμος γιατι ? προσωπικα σεβαστο.... η απορια ομως ειναι γιατι τοσο αρνηση.... στο κατω κατω περναει η ωρα ... δεν γινεται ολη την ωρα να μιλαμε σοβαρα.. η να βλεπουμε ελεος....

 

 

γεια χαρα

 

ακουαριους

Link to comment
Share on other sites

οτι χειροτερο υπαρχει , φαινεται κ στις ειδησεις οχι σε οποιαδηποτε σειρα... ακομα και οι ειδησεις αναγκαζουν την νεολαια οπως λες στο να μπλεκει σε οτι χειροτερο υπαρχει.... τι εγινε ξαφνικα μεγαλωσες υπαρχει σνομπισμος γιατι ? προσωπικα σεβαστο.... η απορια ομως ειναι γιατι τοσο αρνηση.... στο κατω κατω περναει η ωρα ... δεν γινεται ολη την ωρα να μιλαμε σοβαρα.. η να βλεπουμε ελεος....

 

 

γεια χαρα

 

ακουαριους

Δεν μεγάλωσα ακόμα, αλλά για να μεγαλώσω σωστα λέω οτι λέω..

 

Δε βλεπω κανα ποστ για ειδήσεις ούτε για τα φιλαράκια, ούτε για το Λάζλο, ούτε για καμπαμαρού ή οτιδήποτε άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Όσο "άσχημη" αισθητικά και αν ήταν η δεκαετία του 90 σε αυτήν μεγαλώσαμε και όλα μας τα βιώματα είναι από τότε.

Πάντως θα περιμένω να το δώ με συγκίνιση, ειδικά αφού ο χρόνος θα έχει "αφήσει το σημάδι του" στους πρωταγωνιστές...

 

Πάω πάσο...

 

Αλλά θα δώσω πόντους σε όποιον θυμάται πώς λεγόταν το συγκρότημα και ποια ήταν η μεγάλη του επιτυχία... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Αλλά θα δώσω πόντους σε όποιον θυμάται πώς λεγόταν το συγκρότημα και ποια ήταν η μεγάλη του επιτυχία...

 

color me badd!!! :cheerful: (ναι ναι εκλεψα αλλα δεν εχει σημασια!!! :P )

τωρα θελεις κ το hit ε?

ΧΜ.. το i wanna sex you up ή μηπως το sexual capacity??? :019blush:

 

Ρεεεε τι ακουγατε???? :P ευτυχως που χα καλες επιρροες μεσα στην οικογενεια κ την γλιτωσα! :P

 

τραγε κ τωρα θα θελα του ποντους μου. 5 συγκεκριμενα να ξεπερασω το 1,70 :laugh2:

Link to comment
Share on other sites

ΧΜ.. το i wanna sex you up ή μηπως το sexual capacity??? :019blush:

 

Ρεεεε τι ακουγατε???? :P ευτυχως που χα καλες επιρροες μεσα στην οικογενεια κ την γλιτωσα! :P

 

Σωστά, «all I wanna do is sex you up». Και δεν το άκουγα, το μισούσα αυτό το τραγούδι!

 

Δεν έχει πόντους γιατί έκλεψες! :blblbl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...