Jump to content

Οι Χαμένοι Κοσμοναύτες Και Μια Έκκληση Για Βοήθεια


 Share

Recommended Posts

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

 

Φίλη Minerva πουθενά δεν αναφέρω ότι δεν πρέπει κάποιος να ασχολείται με κάτι που με τα μέχρι στιγμής στοιχεία

δείχνουν πως είναι τουλάχιστον αναλυθεί...

Αλλά το "πρέπει" απευθύνεται σε Αίολες καταστάσεις το να πιστεύουμε πως κάτι γίνεται ή συμβαίνει χωρίς να υπάρχει

και χωρίς να συμβαίνει...

Κάτι τέτοιο όμως το να πιστεύουμε σε συνομωσιολογικά σενάρια σε απόκρυφα μυστικά ο κάθε ένας δύναται να το κάνει

και δικαίωμά του άσχετα εάν δεν έχουν ψήγμα αλήθειας....

 

Τώρα τι συνδέει τον αγώνα που γίνεται από επιστήμονες και αστροναύτες για την κατάκτηση του Διαστήματος με τα

διάφορα σενάρια ?????????????

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

 

Τώρα τι συνδέει τον αγώνα που γίνεται από επιστήμονες και αστροναύτες για την κατάκτηση του Διαστήματος με τα

διάφορα σενάρια ?????????????

 

 

 

Δεν ξέρω τι συνδέει την επιστήμη με τα "σενάρια". Γνωρίζω όμως τι συνδέει τις θεωρίες, τα επιστημονικά επιτεύγματα και την κατάκτηση του Διαστήμαυος: η έρευνα και η αναζήτηση για τόπους και καταστάσεις που για πολύ κόσμο ηταν μέχρι πριν από 50 χρόνια ανεδαφικά σενάρια...

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλημέρα σας.

 

Φίλη Minerva μου αναφέρεις για θεωρίες και επιστημονικά επιτεύγματα και την κατάκτηση του Διαστήματος

με τις διάφορες σεναριακές και αποπροσανατολιστικές φαντασιώσεις περί χαμένων αστροναυτών ??????

 

Δεν αρνήθηκα ποτέ την κατάκτηση του Διαστήματος.....

 

Όπως σωστά αναφέρει ο φίλος outis....

"αφού δεν ανταποκρίνονται στα γεγονότα, αξίξουν να ασχολούματε μαζί τους όσο το αξίζουν ο σούπερμαν

κι ο θείος σκρούτζ."

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...