Jump to content

Παράξενα περιστατικά


 Share

Recommended Posts

Λοιπόν θα ηθελα την άποψη σας για κατι...

Μιλούσα στο irc με ενα παιδι το οποίο ηθελε να μάθει για το πως μπορει να λύσει μαγει ή να μάθει αν του εχουν κάνει μάγεια....

Κατα την συζητηση που καναμε τον ρωτησα ποτε γεννηθηκε και μου απαντησε "27/2/72" δεν σας κάνει εντυπωση η συμμετρια της ημερομηνιας?

Επίσης με ρωτησε εξ αρχης γιατι του εχουν συμβει διαφορα πραγματα....

Μου ειπε πως ενω καθόταν μια μερα σε μια καφετερια επεσε απο το δεντρο ενα κλαδι πάνω στο τραπεζι όπου επινε τον καφε του....

Επίσης μου είπε πως σε 2 μεγαζια που μπηκε μεσα αυτα μετα απο καμια εβδοαμδα ειχαν καει...

Ολα αυτα εμενα μου φαινονται κ σαν απλή τυχη...

Μετα μου λεει όμως πως όσα άτομα τον πειραξαν, εστω κ να τον βρίσουν εχουν πάθει όλοι ατυχηματα με αυτοκινητο....

Όλα μου ειπε πως αρχισαν αποτο 98, δλδ να βλέπει σκιές, λάμψεις, και οραματα(το πρωι που ξυπνουσε εβλεπε αιγυπτιακα συμβολα και αλλα τετοια παραξενα-ακαταλαβιστηκα συμβολα.

Επίσης μου ειπε πως εχει δει κ την αυρα του....

 

Ποια ειναι η γνώμη σας για όλα αυτα?

Που μπορει να οφειλονται σε απλή τυχη(ατυχια μαλλον)?

Link to comment
Share on other sites

paranoia la la lalaalalalaalaaaa

 

Πες του να προσπαθησει να ελενξει αυτο το δωρο...

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν το διατυμπάνησε γι'αυτο κ δεν ηθελε να γραφτει να ρωτησει ο ιδιος....

Ετσι πηρα την πρωτοβουλια εγω να το κανω....

Ποια ειναι η γνώμη σας?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ένα κομμάτι μπορώ να καταλάβω, σχετικά με τα άτομα που τον πείραξαν.

Εμένα αν κάποιος μου κάνει ηθελημένα κακό, χωρίς να του έχω κάνει κάτι, είναι σίγουρο ότι μέσα σε ένα μήνα θα σπάσει ένα πόδι, ένα χέρι, στην καλύτερη θα βγάλει καντίλες σε όλο το σώμα. Αλλά δεν νιώθω ότι το κάνω εγώ, απλά πιστεύω ότι τους γυρνάει μπούμερανκγ διπλή-τριπλή η κακία που στέλνουν.

Ότι δίνεις παίρνεις.

Πολλές φορές μου λένε μα πως είσαι τόσο ήρεμος ή θα τα αφήσεις να περάσει έτσι;

Αλλά δε νιώθω την ανάγκη να εκδικηθώ, γιατί ξέρω ότι οι ίδιοι εκδικούνται τον ευατό τους, με τη κακία που γεμίζουν τη ψυχή και το σώμα τους, από το πρωί μέχρι το βράδυ. Είναι δυνατόν μετά να μη τους χτυπήσει τη πόρτα, αυτό με το οποίο τρέφονται;

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φλογερη

προσωπικα δεν βλέπω κάτι το πολυ περιεργο σε ολα αυτα...και εμενα κατα καιρους μου συμβαινουν διάφορα(π.χ. τωρα τελευταια επεσε κεραυνος λιγα μετρα μακρια μου) αλλα πλέον δεν δινω σημασια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...