Jump to content

Wiccan Stamp


kailor
 Share

Wiccan Stamp  

9 members have voted

  1. 1. ?? ???????? ??? ?? ???????? ?? ??? ????? ????????

    • ??????????? Background
      2
    • ?? ???? e-motion
      5
    • ???? ???? (????????? ?? ????????)
      3


Recommended Posts

Wiccan_stamp_by_kailor.png

 

Επίσης την ανέβασα εδώ ώστε ο καθένας να μπορεί να την χρησιμοποιήσει σε οποιαδήποτε ιστοσελίδα, forum ή ακόμα και για προσωπική χρήση. :wizard:

 

:5_1_119v[1]: :5_1_119v[1]: :5_1_119v[1]: :5_1_119v[1]: :5_1_119v[1]: :5_1_119v[1]:

Edited by kailor
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα μου αρέσει πολύ έτσι και θα την χρησιμοποιώ όποτε την χρειάζομαι καλή δουλεία kailor :cheerful: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα μου αρέσει πολύ έτσι και θα την χρησιμοποιώ όποτε την χρειάζομαι καλή δουλεία kailor :cheerful: :clapping:

 

Χαίρομαι που σου άρεσε.
Link to comment
Share on other sites

καλή είναι...

 

(θα πρότεινα να δημιουργήσεις παραλλαγγές-εναλλακτικές εκδοχές αυτής. Ίσως βγάλεις κάτι πρωτότυπο και εντυπωσιακότερο. Όχι πως αυτή δεν είναι καλή,οκ; Καλή δουλειά...) ^_^

Link to comment
Share on other sites

καλή είναι...

 

(θα πρότεινα να δημιουργήσεις παραλλαγγές-εναλλακτικές εκδοχές αυτής. Ίσως βγάλεις κάτι πρωτότυπο και εντυπωσιακότερο. Όχι πως αυτή δεν είναι καλή,οκ; Καλή δουλειά...) ^_^

Σε ευχαριστώ θα προσπαθήσω να το κάνω αλλά αργότερα. Προς το παρόν δεν έχω χρόνο.
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ ωραιο μπορεις βεβαια να το τονωσεις καπως με την παρουσια συμβολων!!!! :)

 

θα το κάνω, αυτή είναι για αρχή. Ετοιμάζω ένα πακέτο *.zip με σύμβολα, λογότυπα και στάμπες μόνο για wiccan.

Link to comment
Share on other sites

Απλή. Περιεκτική. Χωρίς περιττές εξηγήσεις και φρου-φρου. Άσε που το μπλε χρώμα διώχνει τα κακά πνεύματα.. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Απλή. Περιεκτική. Χωρίς περιττές εξηγήσεις και φρου-φρου. Άσε που το μπλε χρώμα διώχνει τα κακά πνεύματα.. ^_^

 

Το ίδιο πράγμα σκέφτηκα και εγώ. Απλή, τα λέει όλα και το χρώμα ήταν κατά την γνώμη μου το καταλληλότερο.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πράγμα σκέφτηκα και εγώ. Απλή, τα λέει όλα και το χρώμα ήταν κατά την γνώμη μου το καταλληλότερο.

 

Ορθόν τα περί μαγικής επίδρασης του μπλέ.

Πλήν όμως,ο Γουϊκανός δεν είναι απλά μάγος:είναι ΚΑΙ παγανιστής.

 

Και επομένως,τυπικό χρώμα των παγανιστών:το πράσινο.

 

Αλλά βέβαια,δεν αγνοώ το γεγονός πως για το πράσινο χρώμα,διίστανται οι απόψεις

περί θετικής ή όχι ενέργειας που εκείνο ενέχει. Ακόμα και σε ό,τι αφορά το Φενγκ-Σούϊ:άλλοι λέν

πως το πράσινο δεν εκπέμπει καλή ενέργεια στο χώρο-άλλοι λεν το...αντίθετο (ανάλογα πάντα

με τη προσέγγιση-φιλοσοφία περί του ζητήματος). Ναι, πονοκέφαλος το όλο πράγμα,αλλά καλά

θα κάνουμε να μη παίρνουμε τέτοια θέματα αβασάνιστα /ελαφρά τη καρδιά...Έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πονοκέφαλος το όλο πράγμα,αλλά καλά

θα κάνουμε να μη παίρνουμε τέτοια θέματα αβασάνιστα /ελαφρά τη καρδιά...Έτσι;

Ή να το βάλει σε πράσινο-μπλε ριγέ φόντο!

Αμάν βρε Ιngmar!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ή να το βάλει σε πράσινο-μπλε ριγέ φόντο!

Αμάν βρε Ιngmar!! ^_^

 

όχι τόσο...εύκολα αγαπητή Νυκτώ!

 

Βλέπεις,σε αυτόν τον ...συνδυασμό χρώματος,κάποιοι γνωστοί μου θα είχαν σοβαρές (ΟΚ υποκειμενικό αυτό,αλλά αφού υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι;)αντιρρήσεις: Θα σου'λεγαν τότε πως μεταξύ των 2 χρωμάτων θα'πρεπε να παρεμβάλεις μια Λευκή λωρίδα-γραμμή(ή μαύρο αντίστοιχα)ή να ΜΗΝ πράξεις καθόλου έναν τέτοιο συνδυασμό!. Σωστά όσοι από σας, αναρωτηθήκατε περί ενεργειακής δύναμης των συγκεκριμένων χρωμάτων. Βέβαια, εγώ ειδικός σε επιστήμες της..."Χρωματοσοφίας", "Χρωματοθεραπείας" ή "φενγκ-σούϊ χρωμάτων" ΔΕΝ είμαι. Άρα δεν μπορώ να'χω τον τελευταίο λόγο ασφαλώς... :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...