Jump to content

ουτε στον χειρότερο εχθρό σου...


Nemethon
 Share

Recommended Posts

αχ ναι μου το στειλανε σι μαιλ...είναι άθλιο...καημένη κοπέλα..

Link to comment
Share on other sites

Nemethon, το 'χουμε δει και συζητήσει ήδη αυτό, εδώ. -_-

Και συνεχίζω να λέω πως δεν υπάρχει λόγος να σοκαρόμαστε για να είμαστε λίγο υπεύθυνοι. :angry:

Edited by johnny
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να είχε γίνει αυτό και χωρίς να έχει πιεί ο οδηγός.

 

Είναι τραγικό πάντως .......σε τέτοιες καταστάσεις λέω "καλύτερα να μην ζούσε".

Link to comment
Share on other sites

Πωπω.. προσωπικά δεν άντεξα να το δω, όσο το είδα στα πεταχτά, ζήτησα να μου το περιγράψουν. Aλλά θα συμφωνήσω με την Isida. Τί δύναμη θα έχει αυτή η κοπέλα να συνεχίσει τώρα τη ζωή της..

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτοκτονουσα. Ειναι σοβαρο αλλα καλυτερα ο θανατος. Κατι τετοιες στιγμες θεωρω πως εχει μεγαλυτερη δυναμη και αξιοπρεπεια. Δεν θα ηθελα να ειμαι βαρος να με βλεπουν στους εφιαλτες τους. Καλυτερα νεκρος για να εχουν να θυμουνται τις ομορφες στιγμες.

Link to comment
Share on other sites

Τί δύναμη θα έχει αυτή η κοπέλα να συνεχίσει τώρα τη ζωή της..[/color][/size][/font]

 

Δύναμη; Ναι,μα μη λέμε πολλά λόγια...

Άπαξ και το δεις αυτό,η "εικόνα" θα σε ακολουθεί: "γμτ αν ήμουν στη ********;"

 

ΧΤΥΠΑΑΑΑΑΑ ΞΥΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

 

ε,ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΝΕ: Όχι ποτό άμα είναι να οδηγήσεις...Πάρε καλύτερα ταξί...(και μετά λέμε τους αγγλογάλλους ξενέρωτους επειδή προτιμούν να ειδοποιήσουν ραδιοταξί για να παν για κλαμπινγκ ενώ εμείς οι έξυπνοι και μάγκες έλληνες θέλουμε να το παίζουμε και κυριλέ και άρχοντες και να οδηγάμε στούπι στο μεθύσι...) :015annoyed:

 

Γι αυτό η ξαδέλφη μου δεν άντεξε να κάνει την πρακτική της στα νοσοκομεία: τι θα είδαν τα μάτια της...μαύρισε η ψυχή της και τώρα δυσκολεύεται να ξεμπερδέψει για το πτυχίο της...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα θυμήθηκα!

 

Ξέρετε τι έκαναν οι ξύπνοι γερμανοί πρίν 5 χρόνια; Δηλ.φορείς των Δήμων στη Γερμανία;

 

Όσα τρακαρισμένα αυτοκίνητα (όχι απλώς...τρακαρισμένα -σμπαραλιασμένα!!!) είχαν στις μάντρες των Δήμων-Αστυνομίας, αντί να τα πάνε για "λιώσιμο"-κονσερβοποίηση,είπαν...να τα αξιοποιήσουν ορισμένα από αυτά, αλλιώς: τα τοποθέτησαν σε κομβικά σημεία των μεγάλων λεωφόρων-οδικών δικτύων εντός και εκτός πόλεων, πάνω σε ψηλά βάθρα, για να...τα αντικρύζουν οι οδηγοί διερχόμενων αυτοκινήτων. Και ΒΕΒΑΙΑ είναι φρικουλέ το θέαμα!! Ίσως όχι σαν της Τζάκι στις φώτο,αλλά πάντως..."ανησυχείς".Το αποτέλεσμα; Επέτυχαν μείωση κατά 85% της υπερβολικής ταχύτητας (έπαψαν να το παίζουν "Σουμάχερ"!)και ανάλογη μείωση στα ατυχήματα...

 

Εδώ; Ααααα...Ακόμα περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...