Jump to content

κατάρριψη του νόμου των 3


sevando
 Share

Recommended Posts

γίνετε με κάποιον τρόπο να εξαιρέσεις τον εαυτό σου απο τον νόμο των 3;;; (απλή πρακτική ερώτηση τπτ το κακό)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γίνετε με κάποιον τρόπο να εξαιρέσεις τον εαυτό σου απο τον νόμο των 3;;; (απλή πρακτική ερώτηση τπτ το κακό)

Γίνεται αλλά... (τι περίμενες :whistling: )

Για να χρησιμοποιήσω ορολογία C.S. Lewis:

Μέχρι τη βαθειά μαγεία η υπόθεση έχει να κάνει με το νόμο των 3, η "βαθύτερη" όχι....

Link to comment
Share on other sites

γινεται;;;;; αι στο διάτανο. περίμενα να μου απαντήσετε πως είναι αδύνατο. το έχει επιχειρήσει κανείς;;; αν ναί με τι μέθοδο και με τι αποτελέσματα;;;

Link to comment
Share on other sites

γίνετε με κάποιον τρόπο να εξαιρέσεις τον εαυτό σου απο τον νόμο των 3;;; (απλή πρακτική ερώτηση τπτ το κακό)

Καλύτερα θα ήταν να ρωτήσεις τον εαυτό σου εάν θα ήθελες να γίνεται αυτό το πράγμα. Επειδή εκτός του ότι βάζεις "όρια" στις πράξεις σου, προστατεύεις έτσι και τον εαυτό σου..

Edited by sabrina
Link to comment
Share on other sites

ναί δεν λέω είναι δίκοπο μαχαίρι διότι αν μπορούν όλοι να το κάνουν τότε θα μας σκότωναν σαν τα ποντίκια. το θέμα είναι όμως πως όποιος ξέρει δεν πρέπει να στερήσει τη γνώση απο τους άλλους. ξέρω πως είναι επικίνδυνο αλλά θέλω να μάθω τον τρόπο. δεν θα το χρησιμοποιήσω φοβάμαι να αλλάξω πάνω μου ένα κομμάτι της ίδιας μου της φύσης γιατί με την αλόγιστη δύναμη έρχεται και η διαφθορά.... αλλά πρέπει να ξέρω... δεν αποτελεί έναν εγωιστικό στόχο αλλά ένα κυνήγι της γνώσης

Link to comment
Share on other sites

ναί δεν λέω είναι δίκοπο μαχαίρι διότι αν μπορούν όλοι να το κάνουν τότε θα μας σκότωναν σαν τα ποντίκια.

 

:lol: εντάξει όχι και σκότωμα..! Δεν είμαστε Battle Royal... Tώρα όσον αφορά τις ερωτήσεις σου, σκέψου πρώτα τυχόν επιπτώσεις...

Link to comment
Share on other sites

σαμπρίνα αν έχω κακά στον χαρακτήρα μου είναι η ασυμάζευτη περιέργεια, οι εμμονές μου και το οτι αν μου κολλήσει κάτι που θέλω να μάθω, πρέπει να το μάθω. δεν γίνεται αλλιώς.... είναι βιολογική μου ανάγκη. σε παρακαλώ μοιράσου αυτή την γνώση σου μαζί μου..

 

 

Υ.Γ (και όταν καταστρέψω τον κόσμο θα σας αφήσω να ζήσετε :063laugh::063laugh: )

Link to comment
Share on other sites

όποιος έχει τη μύγα.... να τη φέρει πίσω. σαμπρίνα θα σκάσω απο την αγωνία.. pleaseeeeeeeeeeeeeeeee. θα πάθω νευρικό κλονισμό... σε παρακαλώ πες το μου έστω και με pm αν δεν θες να το δημοσιεύσεις

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται αλλά... (τι περίμενες :whistling: )

Για να χρησιμοποιήσω ορολογία C.S. Lewis:

Μέχρι τη βαθειά μαγεία η υπόθεση έχει να κάνει με το νόμο των 3, η "βαθύτερη" όχι....

Μπορεί να είναι και χειρότερα τα πράγματα δηλαδή. Όχι απλά νόμος των 3 αλλά των 50! :P

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά με έχει φάει η περιέργια (σας είπα δεν είμαι υπομονετικός και έχω και την εμμονή). τεσπα πείτε το κατευθείαν ρε παιδιά

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά με έχει φάει η περιέργια (σας είπα δεν είμαι υπομονετικός και έχω και την εμμονή). τεσπα πείτε το κατευθείαν ρε παιδιά

 

"H περιέργεια σκότωσε τη γάτα"....

ή "Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή"

Άκου λίγο και τον σοφό λαό.. :smilewink:

Link to comment
Share on other sites

ρε σαμπρίνα τι άλλο να κάνω;;; τι σαδιστικές τάσεις σε έπιασαν;;; σε ικετεύω... με βρήκες μικρό αθώο και άμαθο που ούτε απο που έρχονται τα παιδιά ξέρω και με εκμεταλλέυτηκες. με αποπλάνησες και τώρα με πετάς σαν στυμένη λεμονόκουπα :063laugh::063laugh::063laugh::063laugh: .

 

 

σε ικετεύω δεν αντέχω άλλο

Link to comment
Share on other sites

Είδες με την υπομονή και την μεθοδικότητά της η Sabrina και χωρίς να το καταλάβεις σε ανάγκασε να κάνεις το 150ο post σου και να γίνεις Παλαιό Μέλος (Μωβ)! Τι άλλο θες;

Link to comment
Share on other sites

έγινα μωβ μέλοςςςς.... :first: :first: :first: :crying::crying::crying: θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτού που συνέβαλαν στην επιτυχία μου αυτή. όλους αυτού που δώθηκαν ψυχή τε και σώματι (κανένας) και με βοήθησαν και προπάντων θέλω όλοι να δ΄ψσουμε ένα θερμό χειροκρότημα για την μία και μοναδική..... σαμπρίνα... #151

 

 

σαμπρίνα πες μου κουκλα μου με έσκασες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...