Jump to content

Αγαπημένη σας ηθοποιός -ως κινηματογραφική "Μάγισσα"?


Ingmar
 Share


Recommended Posts

...και μου κάνει ΕΝΤΥΠΩΣΗ που οι..."αδελφές" της Μιλάνο, Κομπς και ΜακΓκόουν ΔΕΝ πήραν (ακόμα) ψήφο!!!

Τόσο ξενέρωτες και σπαστικές εεε;(ειδικά η Κομπς που απέκτησε παιδί με κείνον τον...υδραυλικό!) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...και μου κάνει ΕΝΤΥΠΩΣΗ που οι..."αδελφές" της Μιλάνο, Κομπς και ΜακΓκόουν ΔΕΝ πήραν (ακόμα) ψήφο!!!

Τόσο ξενέρωτες και σπαστικές εεε;(ειδικά η Κομπς που απέκτησε παιδί με κείνον τον...υδραυλικό!) :) :) :)

 

Αααααααααα!!!!! Αλλη φορα να βάζεις στην παρένθεση!!! Δεν τις ξέρουμε όλοι με το κανονικό!!! :whistling::018bleh::063laugh:

Link to comment
Share on other sites

!!!Δεν τις ξέρεις με το κανονικό???

Μα τότε...να υποθέσω πως δεν το πολυ-έβλεπες το εν λόγω σήριαλ,ε; :(

Link to comment
Share on other sites

!!!Δεν τις ξέρεις με το κανονικό???

Μα τότε...να υποθέσω πως δεν το πολυ-έβλεπες το εν λόγω σήριαλ,ε; :(

 

Κι όμως το έβλεπα πολύ!! Ντρέπομαι τώρα!! :019blush::018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως το έβλεπα πολύ!! Ντρέπομαι τώρα!! :019blush::018bleh:

Α μην ντρέπεσαι! Και εγώ το έβλεπα, αλλά ούτε που τις ήξερα με το κανονικό. Την Πρου την έλεγα Mπρέντα.. :P :P

Edited by sabrina
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε πολυ η Cher στις " Μαγισσες του Eastwick".Της πηγαινε για μαγισσα : μακρια μαυρα μαλλια, ωραιο σωμα, σαγηνευτικη, ειχε ολα οσα πρεπει να εχει μια μαγισσα εξωτερικα!

Κατι σαν κι εμενα!!!(ψωναρα,ε?γιατι να το κρυψω αλλωστε?) :P

Link to comment
Share on other sites

Α μην ντρέπεσαι! Και εγώ το έβλεπα, αλλά ούτε που τις ήξερα με το κανονικό. Την Πρου την έλεγα Mπρέντα.. :P :P

 

:smilewink: :cheerful: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εμενα μου αρεσε πολυ η Cher στις " Μαγισσες του Eastwick".Της πηγαινε για μαγισσα : μακρια μαυρα μαλλια, ωραιο σωμα, σαγηνευτικη, ειχε ολα οσα πρεπει να εχει μια μαγισσα εξωτερικα!

Κατι σαν κι εμενα!!!(ψωναρα,ε?γιατι να το κρυψω αλλωστε?) :P

 

:cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως το έβλεπα πολύ!! Ντρέπομαι τώρα!! :019blush::018bleh:

 

κι εγώ της έβλεπα, και τα αληθινά ονόματα τους τα έμαθα στο τελευταίο γύρο επεισοδίων.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
...και μου κάνει ΕΝΤΥΠΩΣΗ που οι..."αδελφές" της Μιλάνο, Κομπς και ΜακΓκόουν ΔΕΝ πήραν (ακόμα) ψήφο!!!

Τόσο ξενέρωτες και σπαστικές εεε;(ειδικά η Κομπς που απέκτησε παιδί με κείνον τον...υδραυλικό!) :) :) :)

 

Α! Όλα κι όλα... Η Holly Marie Combs είναι η καλύτερη απ' όλες! Και προπαντός δεν απέκτισε ένα αλλά δυο παιδιά και ο Λίο δεν ήταν υδραυλικός αλλά φύλακας άγγελος της... Είναι αξιολάτρευτη, και επειδή δεν είναι προκλητική όπως οι τηλεοπτικές αδερφές της δεν σημαίνει ότι δεν είναι το ίδιο καλή!

post-2469-1219158926.jpg

Link to comment
Share on other sites

Charmed Forever ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά Φάιφερ και η τύπισα από το Μέρλιν, (Η μαμά του πρωταγωνιστή ) πολύ υποχθόνια αλλά θεά...

 

7793charmed10.jpg

 

 

Nα μάθετε αντιchαrmedικά πλασματίδια !

Θα σας εκδιώξω από τη μαγική κοινότητα!!!!!!!!!!!!

:blblbl: :blblbl: :blblbl: :witch: :witch: :shedevil: :shedevil: :shedevil:

Link to comment
Share on other sites

Α! Όλα κι όλα... Η Holly Marie Combs είναι η καλύτερη απ' όλες! Και προπαντός δεν απέκτισε ένα αλλά δυο παιδιά και ο Λίο δεν ήταν υδραυλικός αλλά φύλακας άγγελος της... Είναι αξιολάτρευτη, και επειδή δεν είναι προκλητική όπως οι τηλεοπτικές αδερφές της δεν σημαίνει ότι δεν είναι το ίδιο καλή!

 

'συμφωνώ!

Προκλητική; Μα ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ: με το τρόπο της είναι...

Άλλωστε, εγώ δεν κοιτάζω ποτέ τι ρούχα φορούν -δεν κοιτάζω "χαμηλά" όπως κάτι άλλοι άντρες... :whistling::018bleh: :blblbl: :laugh2:

Link to comment
Share on other sites

'συμφωνώ!

Προκλητική; Μα ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ: με το τρόπο της είναι...

Άλλωστε, εγώ δεν κοιτάζω ποτέ τι ρούχα φορούν -δεν κοιτάζω "χαμηλά" όπως κάτι άλλοι άντρες... :whistling::018bleh: :blblbl: :laugh2:

 

Εντάξει, ο καθένας όπως το βλέπει. Αυτό που ήθελα να πω βασικά είναι ότι η πιο αποκαλυπτηκή εμφάνιση της Piper ήταν ένα μακρύ μαύρο παντελόνι και μία κόκκινη δερμάτινη μπλούζα στο ένατο επεισόδειο της τρίτης σεζόν, δηλαδή κάτι που είναι το συνηθες ντύσιμο για την Phoebe ή την Paige. Η παρακάτω φωτογραφία δεν είναι και η καλύτερη για να συγκρίνει κάποιος αλλά φαίνεται ότι η Piper είναι λιγότερο ''προκλητικη'', και για αυτό μ' αρέσει, οι άλλες ίσως δείχνουν περισσότερα από όσα πεέπει.

post-2469-1219315261_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witches in tights. 5η σεζόν... Και γ :censored: ω τα κολλητά υπερηρωικά δερμάτινα...Αν και σεναριακά δεν ήταν ότι καλύτερο μας έχουν επιδείξει τα κουστούμια ήταν.,,,....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...