Jump to content

Τηλε-2,


Recommended Posts

1) Τηλεπαθεια!!τοσο διαδεδομενη κι ομως τοσο καλα κρυμενη...

Δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει(η αν θελετε να το αναφερετε) παντως προσωπικα εχω βιωσει πανπολλες φορες τετοια φαινομενα...σε καθημερινη βαση μου συνβαινουν ομως σπανιως ειναι ευπροσδεκτα!

Ελαχιστες φορες ειμαι δεκτικος σε αυτην, μονο και μονο γιατι...

 

~~Η συνειδηση(In-R-Voice) μου, θελει να με πεισει να γινω ασυνειδητος(να μη νοιαζομαι για τιποτα)

Ομως δεν την ακουω-Δεν της δινω σημασια-Σαν να μην υπαρχει...

(οποτε ΕΙΜΑΙ ασυνειδητος!!!)

Για να μπορεσω να εχω συνειδηση!!!!(να νοιαζομαι για πολλα+να σκεφτομαι πολλα(οσο κι αν απαγορευεται))....~~

ΧΑ!!!

Τηλεπαθεια>κατα την γνωμη μου(ημιμαθης ειμαι) σχεδον ολοι ειμαστε...ο καθενας το βιωνει διαφορετικα!(αλλοι υποσυνειδητα αλλοι συνειδητα!!αλλοι κοιμουνται αλλοι καβλαντιζουν!! ΕΓΩ ΥπΝοΒατω!!!βρισκομαι σε ενα ενδιαμεσο επιπεδο...λες και εχω κολλησει ΟΜΩΣ with a closer look, κρατιεμαι μονος μου εκει, για προσωπικους λογους..)

Τηλεπαθεια>κατι τους τραβαει εκει...σαν μυγες στο σαπιο κρεας!!και μετα τιποτα>μια αγκαλια φυλακη οπως λενε και οι ΤΡΥΠΕΣ!!!

Ενας βουρκος γεματος με χαμενες ψυχες που κραβγαζουν για βοηθεια(βλ εικονες με τον χανοντα στη βαρκα του) ή

Μια παιδικη χαρα με συρματοπλεγματα και φρουρους γυρω της για να μη φυγει κανεις ή

Ενα νηπιαγωγιο με ολα τα στοιχεια για να "περασεις" ταξη, ΟΜΩΣ τοση βαβουρα και ελα να δεις που καθισταται ΑΔΥΝΑΤΟ να συγκεντρωθεις στον στοχο σου...

 

Αυτα...Θα επιστρεψω δρυμιτερος εν καιρο για αυτο το θεμα...

 

2)Τηλεκινηση!!!

Το επομενο επιπεδο>το απαγορευμενο!

αυτο εξω απο την επιτρεπομενη πνευματικη συχνοτητα λειτουργιας...

Τηλεκινηση(απο μεγαλυτερη εμφανιση συνπτωσεων ως την καθαρη και αδιαμφισβιτητη μορφη της...)

ειτε με τη δικη σου πνευματικη δυναμη,

ειτε καλωντας ενα πνευμα να σε βοηθησει!!

και με τους δυο(αν ειναι παραπανω PLZ LET ME KNOW) τροπους ειναι ονειρεμενη!!!

(αν και προτειμω να βασιζομαι στον εαυτο μου, οσο χρονο κι αν μου παρει να ανεβω, δε θα φοβηθω ποτε αν μου κοψει το σκοινι κανενας)

 

ξερει κανεις τιποτα Hints να με προμηθευσει με αυτα??

(οση αρνητικοτητα και να υπαρξει...θα παει χαμενη!!)

 

Keep it UP!!!

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Με το που τελειωσα το συγκεκριμενο ποστ και το δημοσιευσα το pC μου restartαρε!!!

λετε να θυμωσε κανεις με τα λογια μου??? :063laugh:

:whistling::whistling::whistling::worthy: wHo eVer u R oh powerfull SpiRiT!!!!!! :worthy::worthy::worthy:

 

<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0"

WIDTH="50" HEIGHT="70">

<PARAM NAME=movie VALUE="Suco's1.swf">

<PARAM NAME=quality VALUE="Best">

<PARAM NAME=wmode VALUE="opaque">

<PARAM NAME=bgcolor VALUE="#115b77">

<EMBED src="Suco's1.swf" quality="Best" wmode="opaque" bgcolor="#115b77"

WIDTH="50"

HEIGHT="70"

TYPE="application/x-shockwave-flash"

PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash">

</EMBED>

</OBJECT>

Link to comment
Share on other sites

2)Τηλεκινηση!!!

Το επομενο επιπεδο>το απαγορευμενο!

αυτο εξω απο την επιτρεπομενη πνευματικη συχνοτητα λειτουργιας...

Τηλεκινηση(απο μεγαλυτερη εμφανιση συνπτωσεων ως την καθαρη και αδιαμφισβιτητη μορφη της...)

ειτε με τη δικη σου πνευματικη δυναμη,

ειτε καλωντας ενα πνευμα να σε βοηθησει!!

και με τους δυο(αν ειναι παραπανω PLZ LET ME KNOW) τροπους ειναι ονειρεμενη!!!

(αν και προτειμω να βασιζομαι στον εαυτο μου, οσο χρονο κι αν μου παρει να ανεβω, δε θα φοβηθω ποτε αν μου κοψει το σκοινι κανενας)

 

ξερει κανεις τιποτα Hints να με προμηθευσει με αυτα??

(οση αρνητικοτητα και να υπαρξει...θα παει χαμενη!!)

 

Keep it UP!!!

Μου θύμισες τώρα... ήθελα να συζητήσω το θέμα της τηλεκίνησης σε συνδιασμό με το "βάλτο αγόρι μου" του αγώνα Ελλάδας-Γαλλίας... άραγε μπορεί συλλογικά το "φίλαθλο" κοινό να "σπρώξει" το αποτέλεσμα, όχι με ψυχολογική υποστήριξη αλλά τηλεκινητικά;
Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες τώρα... ήθελα να συζητήσω το θέμα της τηλεκίνησης σε συνδιασμό με το "βάλτο αγόρι μου" του αγώνα Ελλάδας-Γαλλίας... άραγε μπορεί συλλογικά το "φίλαθλο" κοινό να "σπρώξει" το αποτέλεσμα, όχι με ψυχολογική υποστήριξη αλλά τηλεκινητικά;

ΑΝΕΤΑ

Ανοιξε θεμα και θα τα πουμε :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

άραγε μπορεί συλλογικά το "φίλαθλο" κοινό να "σπρώξει" το αποτέλεσμα, όχι με ψυχολογική υποστήριξη αλλά τηλεκινητικά;

Σαφώς!!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Με το που τελειωσα το συγκεκριμενο ποστ και το δημοσιευσα το pC μου restartαρε!!!

λετε να θυμωσε κανεις με τα λογια μου??? :063laugh:

:whistling::whistling::whistling::worthy: wHo eVer u R oh powerfull SpiRiT!!!!!! :worthy::worthy::worthy:

Λες;;; να το προσεξεις αυτο :)

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες τώρα... ήθελα να συζητήσω το θέμα της τηλεκίνησης σε συνδιασμό με το "βάλτο αγόρι μου" του αγώνα Ελλάδας-Γαλλίας... άραγε μπορεί συλλογικά το "φίλαθλο" κοινό να "σπρώξει" το αποτέλεσμα, όχι με ψυχολογική υποστήριξη αλλά τηλεκινητικά;

 

Εννοείς πως δεν πρόσεξες όλα τα αυθόρμητα μαγικά τελετουργικά που λαμβάναν χώρα στις εξέδρες και στους καναπέδες; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες τώρα... ήθελα να συζητήσω το θέμα της τηλεκίνησης σε συνδιασμό με το "βάλτο αγόρι μου" του αγώνα Ελλάδας-Γαλλίας... άραγε μπορεί συλλογικά το "φίλαθλο" κοινό να "σπρώξει" το αποτέλεσμα, όχι με ψυχολογική υποστήριξη αλλά τηλεκινητικά;

 

Εννοείς πως δεν πρόσεξες όλα τα αυθόρμητα μαγικά τελετουργικά που λαμβάναν χώρα στις εξέδρες και στους καναπέδες; :blink:

Εσυ τα προσεξες;;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς πως δεν πρόσεξες όλα τα αυθόρμητα μαγικά τελετουργικά που λαμβάναν χώρα στις εξέδρες και στους καναπέδες; :blink:

Εσυ τα προσεξες;;

Τσου, αυτός τα έκανε! :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες τώρα... ήθελα να συζητήσω το θέμα της τηλεκίνησης σε συνδιασμό με το "βάλτο αγόρι μου" του αγώνα Ελλάδας-Γαλλίας... άραγε μπορεί συλλογικά το "φίλαθλο" κοινό να "σπρώξει" το αποτέλεσμα, όχι με ψυχολογική υποστήριξη αλλά τηλεκινητικά;

 

Εννοείς πως δεν πρόσεξες όλα τα αυθόρμητα μαγικά τελετουργικά που λαμβάναν χώρα στις εξέδρες και στους καναπέδες; :blink:

Εσυ τα προσεξες;;

Και με το μουντιαλ γιατί δεν έπιασε...???!!! ε? :018bleh:

Link to comment
Share on other sites

Και με το μουντιαλ γιατί δεν έπιασε...???!!! ε? :018bleh:

 

Δεν βλέπαμε μουντιαλ οπως το Euro... αλλιως θα ειχαμε τωρα και το μουντιαλ..

Επισης οι βραζιλιάνοι το κανουν χρόνια τωρα και ειναι μαστερ σε αυτα οπότε αντε πιαστους.

Link to comment
Share on other sites

Και με το μουντιαλ γιατί δεν έπιασε...???!!! ε? :018bleh:

 

Έλλειψη συγκέντρωσης.

Οπότε αν φτιάξουμε σύστημα που να "συγκεντρώνει" θα πήξουμε στο μετάλλιο!
Link to comment
Share on other sites

Και με το μουντιαλ γιατί δεν έπιασε...???!!! ε? :018bleh:

 

Έλλειψη συγκέντρωσης.

Οπότε αν φτιάξουμε σύστημα που να "συγκεντρώνει" θα πήξουμε στο μετάλλιο!

 

Εδώ ο πως τον λένε είπε πρότεινε στη βρεττανική κυβέρνηση να δημιουργηθεί τάγμα άγγλων μάγων για να κάνουν αντίπραξη στους γερμανούς μάγους και να κερδίσουν το Β' παγκ. πόλεμο....

Link to comment
Share on other sites

Είχα ακούσει κι εγώ κάποτε ότι κατα την σύγκρουση Ελληνων και Ιταλών στο Β' Παγκόσμιο πόλεμο, οι Ελληνες στρατιώτες είχαν βοηθηθεί από από καποιους αντίστοιχους, σαν Ομαδα Ε που πίστευε στους Ολύμπιους, και γιαυτό σπρώξαμε τους Ιταλούς στη θάλασσα!

 

Βέβαια και οι εκκλησία λεει οτι κάνανε οι στρατιώτες προσευχή στη παναγία και εμφανίζονταν γαιδουράκια με τρόφιμα και πολεμοφόδια! +Ευλόγισον+

 

Φυσικά η πραγματικότητα ειναι τελειως διαφορετική διότι οι Ιταλοι δεν ειχανε το κουράγιο να πολεμήσουν σε τέτοιες συνθήκες και ηταν καθόλα αντίθετοι σε αυτον τον πόλεμο και γιαυτό τα παρατούσαν συνέχεια στο πεδίο της μάχης παρόλο που είχανε υπεροπλία. Σε αντίθεση με τους Γερμανους που είχανε τον φανατισμό να κυριεύσουν το κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...