Jump to content

κακο προαισθημα


gko
 Share

Recommended Posts

Για να μην παρεξηγηθώ, ας διευκρινίσω πως αυτό το θεωρώ μια υγειή, υγειέστατη αντίδραση. Δε γίνεται γύρω σου να γίνεται αυτός ο πανικός και εσύ να είσαι μες στην καλή χαρά, αυτό είναι παχυδερμία και χρειάζεται... περαιτέρω εξέταση.

 

gko, επειδή στ' αλήθεια δε θέλω να υποτιμήσω το προαίσθημά σου, σκέψου πως, ό,τι και να συμβαίνει, η δική σου στάση ως προς αυτό που ετοιμάζεται να συμβεί, επηρεάζει την τελική έκβαση. :)

 

Και, τώρα, τελείως μεταξύ μας, αν ήταν να πιστέψω την νεο-μυθολογία, από τον David Icke μέχρι τον Λιακό - αλλά και τον Μπαλάνο - θα ήμουν περισσότερο της άποψης πως ο πλανήτης μας ήδη κατέχεται από κάποια κακή δύναμη. Τώρα αν αυτό συνέβη πρόσφατα (το -2,000 δηλ.) η πιο παλιά (τότε που ήμασταν στο... δοκιμαστικό σωλήνα) δεν ξέρω να σου το πω.

 

Αν, από την άλλη, όπως μας λένε οι ανωτέρω "προφήτες" ο πλανήτης προετοιμάζεται για την τελική σύγκρουση, ε, επιτέλους!

Link to comment
Share on other sites

Xα χα πλακα εχεται!!!!Οκ μου αρεσει που εισταστε απολυτοι

οκ κανω πισω και δεν συνεχιζω....δεν προκειται να τα βαλω

μαζι σας και ας εχουμε διαφωνια αποψεων

Ωραία.

Γϊνε πιο συγκεκριμένος. Δεν μπορεί απλά να περιφέρεται αυτό το κλίμα γύρω σου και να μην γνωρίζεις τίποτε για αυτό.

Πες λεπτομέρειες και ίσως μπορέσουμε να βοηθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

"ΟΛΑ, θέμα εσωτερικής ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ"?

Η "εσωτερική ενέργεια" δεν αλληλεπιδρά με το περιβάλλον?

Όταν υπάρχει μια κατευθυνόμενη ροή πληροφοριών με σκοπό την καλλιέργεια του φόβου και της ανασφάλειας, με σαφέστατες ψυχολογικές (σε 1ο επίπεδο) και κοινωνικές (σε 2ο επίπεδο) επιπτώσεις, πώς είναι όλα θέμα εσωτερικής ενέργειας?

Αν ήταν τόσο "απλά" τα πράγματα, όλοι θα αισθάνονταν καλά με τον εαυτό τους, γιατί κανείς δεν θα έκανε τα πάντα για το αντίθετο (πρόκληση ανασφάλειας => δημιουργία εξαρτήσεων / πλαστές ανάγκες κτλ).

χα επιτελους να και καποιος!!!!! :clapping::D:23_30_109[1]:

Link to comment
Share on other sites

johny... μα σε αυτό το "παιχνίδι" η υποβολή παίζει τον πρωταρχικό ρόλο, ένθεν και ένθεν.

 

Είτε το πείς υποβολή είτε αυθυποβολή, ο επηρρεασμός της μορφής που θα πάρει η εσωτερική σου ενέργεια είναι άμεσα σχετιζόμενη στον βαθμό που αφήνεις τον εαυτό σου , να μπεί στην διαδικασία (υποβολής/αυθυποβολής).

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως λυπαμαι :(

ειναι αυτο που νιωθω εδω και ενα χρονο!!!

και δεν εχω καταλαβει ακομη το τι ειναι!!!

οποιος ξερει ας απαντισει....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...