Jump to content

μικρες χαζες αποριες


nenya
 Share

Recommended Posts

Αχ αισθάνομαι άσχημα τώρα.. :( Αν είναι δυνατόν! Δεν μου ρχεται ούτε μισή από τις «ωραιότατες» απορίες που έχω κατά καιρούς! :headb: Χμ? θα μπορούσε κανείς να βοηθήσει?? Όχι τίποτε άλλο να δικαιολογηθεί κ ο λόγος ύπαρξης του θέματος! Anyway ελπίζω να φανεί χρήσιμο.

 

Τι θα λεγάτε μάλιστα αν στο τέλος κάθε έτους βραβεύαμε κ την πιο πετυχημένη? Χεχ! (αν κ κάτι μου λέει πως εγώ θα κέρδιζα) :getreal:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αχ αισθάνομαι άσχημα τώρα.. :( Αν είναι δυνατόν! Δεν μου ρχεται ούτε μισή από τις «ωραιότατες» απορίες που έχω κατά καιρούς! :headb: Χμ? θα μπορούσε κανείς να βοηθήσει?? Όχι τίποτε άλλο να δικαιολογηθεί κ ο λόγος ύπαρξης του θέματος! Anyway ελπίζω να φανεί χρήσιμο.

 

Τι θα λεγάτε μάλιστα αν στο τέλος κάθε έτους βραβεύαμε κ την πιο πετυχημένη? Χεχ! (αν κ κάτι μου λέει πως εγώ θα κέρδιζα) :getreal:

 

Ψάξε στον ευατό σου. Στην καθημερινότητά σου. Νιώθεις ότι είναι όλα καλά, δεν κάνεις κάτι σωστά; Οτι συμπεριφέρεσαι κάποιες φορές με λάθος τρόπο; Η ότι θέλεις να βελτιωθείς σε μία πτυχή της προσωπικότητάς σου; Τί κάνεις για αυτό;;

 

Είναι ενα καλό σημείο να ξεκινήσεις λοιπόν. Θα βγούν πολλά ερωτήματα.

΄

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να δω τα άλλα ποστ για να καταλάβω την έννοια του θέματος. Αμ και εσύ δεν το διατύπωσες σωστά.

 

Μικρές και χαζές απορίες λοιπόν.

 

Γιατί πολύ συχνά οι διαφημίσεις είναι περισσότερο απολαυστικές από το υπόλοιπο προγραμμα της τηλεόρόρασης;;;

Link to comment
Share on other sites

Όντως έχεις δίκιο! Να ξεκαθαρίσω λοιπόν ότι αυτό το topic δεν αφορά εμένα αλλά οποιοδήποτε μέλλος έχει να ρωτήσει κάτι «μικρό κ χαζό» όπως φανερώνει ο τίτλος κ δεν θέλει να ανοίξει νέο topic..

 

Χα σχετικά με την δική σου απορία πραγματικά δεν ξερώ να σου απαντήσω αλλά αν σου αρέσουν οι διαφημίσεις σου συνιστώ ανεπιφύλακτα μετά από βραδινό ξενύχτι τηλεμαρκετινινγκ στις 5 το πρωί μαζί με milko κ μπουγατσουλα! :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιιιαααα,να ρωτησω και εγω κατι...γιατι εαν ειναι να παει κατι στραβα θα παει σιγουρα;Ποιος ειναι αυτος ο murphy και τι θελει απο την ζωη μου; :P

Link to comment
Share on other sites

χιχι ..και εγώ θα απαντώ...

 

Γιατί πολύ συχνά οι διαφημίσεις είναι περισσότερο απολαυστικές από το υπόλοιπο προγραμμα της τηλεόρόρασης;;;

 

Γιατί όπως όλα τα απολαυστικά στην ζωή μας δεν διαρκούν πολύ...

 

 

Γιατί ο καπνός από τα τσιγάρα πηγαίνει πάντα προς το μη καπνιστή της παρέας;

 

Γιατί είναι ο μόνος μη καπνιστής της παρέας..

 

Ωραιιιαααα,να ρωτησω και εγω κατι...γιατι εαν ειναι να παει κατι στραβα θα παει σιγουρα;Ποιος ειναι αυτος ο murphy και τι θελει απο την ζωη μου; :P

 

Γιατί αυτό που πήγε στραβά ήταν για να πάει..

Link to comment
Share on other sites

Χα σχετικά με την δική σου απορία πραγματικά δεν ξερώ να σου απαντήσω αλλά αν σου αρέσουν οι διαφημίσεις σου συνιστώ ανεπιφύλακτα μετά από βραδινό ξενύχτι τηλεμαρκετινινγκ στις 5 το πρωί μαζί με milko κ μπουγατσουλα! :cheerful:

 

:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

Φοβερό αυτό το δίδυμο milko - μπουγάτσα!!!

ΖΗΤΩ Η ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!

:whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ο καπνός από τα τσιγάρα πηγαίνει πάντα προς το μη καπνιστή της παρέας;

 

Σε αυτήν την ερώτηση απαιτώ από όλους τους καπνιστές να πουν επιτέλους την αλήθεια! Το κάνετε επίτηδες!!!!! Παθούσα ουκ ολίγες φορές...

Link to comment
Share on other sites

Χα! μια πραγματικα χαζη ερωτηση κ σας προκαλω ολους να με ξεπερασατε! :018bleh:

 

Οταν θελει κανει να παραθεσει σχολιο αλλου μελλους κ το βαζει σε αυτο το το ορθογωνιακι με τις διακεκομμενες γραμμες..εχμ...πως το κανει?

Link to comment
Share on other sites

Α οκ. thenx speedy.Αντε να δω αν θα καταφερω... :angel:

 

Φοβερό αυτό το δίδυμο milko - μπουγάτσα!!!

ΖΗΤΩ Η ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!

 

yeah! θελει η "ζουσα" στην θεσσαλονικη να κρυφτει κ η μπουγατσα με milko δεν την αφηνει! :cheerful:

Link to comment
Share on other sites

ουπς τωρα το ειδα..εννοουσα εαν υπαρχει η πιθανοτητα :lol: για να επανορθωσω θα ρωτησω κατι ακομα πιο χαζο

γιατι επιμενουν ολοι πως αυτο που ειναι πρασινο και μου λεει καλημερα ειναι το πεζοδρομιο?και μετα δεν μου το εξηγουν? :clapping:

Edited by Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπατε για μπουγάτσα, αναρωτιέμαι στην ομορφη Θεσσαλονίνη το πυροσκι το λένε μπουγάτσα με λουκάνικο;;

και επίσης

Το αγνόν παρθένο μαλλί από ποιά πρόβατα βγαίνει;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...