Jump to content

Επανενωση LED ZEPPELIN!!!!!!!


Aiolos
 Share

Recommended Posts

Συμφωνα με το rocking.gr (http://www.rocking.gr/article3779.php) θα κανουν μια εμφανιση στην αρενα του λονδινου στις 26 Νοεμβριου.Τα εισιτηρια δινονται με κληρωση online στο Ahmettribute.com και κοστιζουν 125λιρες.

Εκτος απο αυτο ειπαν οτι αν δουν οτι παει καλα(λες και δεν θα παει) μπορει να κανουν tour...λοιπον εγω επειδη εχουν πεσει αφραγκιες ξεκιναω απο τωρα με τα ποδια να παω στο λονδινο και εαν δε μου δωσουν τελικα εισιτηρια θα κανω απεργεια πεινας.. :clapping:

Τελος ειναι η original συνθεση εκτος απο τον μποναμ που τον αντικαθιστα το μποναμακι.

ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΑΑΑΑΑ

:rock: :lololol: :5_1_119v[1]:

Το ελεγαν και οι εφημεριδες το καλοκαιρι αλλα νομιζα οτι ηταν ραδιο αρβυλα......

:getreal:

παλι βλακεια εκανα παρακαλω καποιον συντονιστη να το βαλει αν μπορει στο θεμα μουσικη(τα χω χαμεναααααα

ΠΡΟΣΟΧΗ:Οι αιτησεις στο site ειναι μεχρι την δευτερα 17 Σεπτεμβριου

Edited by Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Τί λες τώρα;;;; Ελπίζω το αποτέλεσμα να είναι καλό γιατί έχουν περάσει τα χρόνια.

Έσύ με τα πόδια και εγώ λέω με το ποδήλατο, γιατί στην ίδια φάση είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Αφού επανενώνονται που επανενώνονται, γιατί δεν κάνουν και ένα ευρωπαϊκό tour?! ...Να περάσουν και από την Ελλάδα μια βόλτα... :001almostcry:

 

αααααχχχχ zeppelin... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στην κλήρωση. Αν κερδίσω, θα πουλήσω τα εισιτήρια στο e-bay και θα βγάλω τεν μίλιον ντόλα!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ σοβαρά; ΓΜΤ! Θα το πουλήσω φθηνότερα τότε σε κοντινό περιβάλλον :P

Link to comment
Share on other sites

(Αν καποιος αλλος παρει τα εισιτηρια και εγω δεν παρω)Παρακαλειστε να αφησετε ονοματα διευθυνσεις τηλεφωνα, τα παντα...θα το κανω να φανει σαν ατυχημα... :angel:

Edited by Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Μερικα συγκροτηματα ακομα και 100++ χρονων να ειναι τα μελη τους(εστω lich ρε παιδι μου) ακομα και εαν χρειαζονται μπαστουνι για να ανεβουν στη σκηνη,ακομα και χρειαζεται ειδικη μασελα ο τραγουδιστης ειδικη αλοιφη για τα αρθριτικα ο κιθαριστας..πι για να στεκεται ο μπασιστας και πλαστικη προσωπου για να μην τρομαξει ο κοσμος απο τον drummer θα τα εβλεπα...(βλ led zeppelin,deep purple,pink floyd,black sabbath,jethro tull,Ακα Ντακα.....)

Το rockwave με τους Sabbath (με ozzy) ηταν οτι καλυτερο εχω δει στην ζωη μου απο live.Και σαν μπετοβλακας εχασα τον waters :015annoyed:

Παντως να δω live τον δημητρακη σελιδα να παιζει το stairway και τι στον κοσμο

Edited by Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Μερικα συγκροτηματα ακομα και 100++ χρονων να ειναι τα μελη τους(εστω lich ρε παιδι μου) ακομα και εαν χρειαζονται μπαστουνι για να ανεβουν στη σκηνη,ακομα και χρειαζεται ειδικη μασελα ο τραγουδιστης ειδικη αλοιφη για τα αρθριτικα ο κιθαριστας..πι για να στεκεται ο μπασιστας και πλαστικη προσωπου για να μην τρομαξει ο κοσμος απο τον drummer θα τα εβλεπα...(βλ led zeppelin,deep purple,pink floyd,black sabbath,jethro tull,Ακα Ντακα.....)

Το rockwave με τους Sabbath (με ozzy) ηταν οτι καλυτερο εχω δει στην ζωη μου απο live.Και σαν μπετοβλακας εχασα τον waters :015annoyed:

Παντως να δω live τον δημητρακη σελιδα να παιζει το stairway και τι στον κοσμο

 

εμένα με χαλάει που είχαν ορκιστεί να μη συνεχίσουν όλοι μαζί....αλλά όχι ότι δεν θέλω να τους δω

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια και εμενα με χαλαει λιγο αλλα το κανουν για τον αχμετ :yeahright: (ειναι πολλα τα λεφτα αρη)Κοιτα παντως αντεξαν αρκετα δε μπορεις να πεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...