Jump to content

ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!


aquarius
 Share

Recommended Posts

γεια σε ολους... σημερα πολλοι ειδατε το αγωνα της εθνικης μας. ανετα στους 8 απο τον ηδη κερδισμενο αγωνα επι της ανγκολα. τι πιστευετε οτι αξιζουμε να παρουμε το χρυσο?η να παρουμε παση θυσια ενα μεταλλιο?... εγω ειμαι της αποψης ενα μεταλλιο... και ας ειναι και το χρυσο.. κακα τα ψεμματα οι ομαδες ειναι καλες και καποιες καλυτερες..

εφιστω προσοχη στο θεμα του σοφοκλη σχορτσιανιτη: χωρις παρεξηγηση ο εν λογω αθλητης κατι την γνωμη μου δεν θα επρεπε να ειναι καν στην εθνικη.. δεν γνωριζω του λογους για το οποιο συμμετεχει.... επισης γνωμη μου ειναι οτι δεν μπορει για τα κιλα του να παιξει στην θεση που του προσαπτουν επιπλεον καθε φορα που μπαινει στο παρκε ειναι αν μη τι αλλο σιγουρο οτι καθε προσπαθεια του ειναι στο κενο και αθελα του σπρωχνει και συμπαικτες τους στο λαθος...δειτε συγκεκριμενα οσοι ετυχε να γραψουν στο video αγωνα ηπα ελλαδα.{ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.} δειτε στο πρωτο 10 λεπτο την αμεσως κοιλια που κανει η ομαδα με 3 απανωτα λαθη του συγκεκριμενου παιχτη... δεν θα μακρυγορησω αλλο απλα για μενα η εισοδος του στο παρκε μοιαζει με αυτοκτονια καθε φορα που παιρνει την μπαλα. σε ολα οσα παιχνιδια το εχω δει ακομα και στο ελληνικο πρωταθλημα το ιδιο ακριβως. η γνωμη σας δικη σας..

 

ευχομαι στην εθνικη μας να παρει ενα οποιοδηποτε μεταλλιο....

 

 

 

γεια χαρα,

 

ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Edited by aquarius
Link to comment
Share on other sites

...Σε λίγο θα αρχίσουμε να συζητάμε και για προβλέψεις στο στοίχημα! :wacko:

aquarius, είμαι σίγουρος πως υπάρχουν άπειρα fora στην Ελλάδα που κάνουν αθλητικές αναλύσεις από το πρωί μέχρι το βράδυ (όπως και ένα μεγάλο ποσοστό των ελλήνων γενικότερα - μα όλοι οι έλληνες να είναι γενημένοι προπονητές ένα πράμα?!...). Ψάξε να βρεις κάποιο, διότι εδώ είσαι εντελώς εκτός κλίματος. -_-

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερος κανόνας του φόρουμ:

Το Forum είναι ανοιχτό για όλους όσους επιθυμούν να συζητήσουν και να ανταλλάξουν γνώσεις και απόψεις πάνω στα θέματα με τα οποία πραγματεύεται η παρούσα ιστοσελίδα

...αθλητικά θέματα η σελίδα δεν πραγματεύεται.. Οπότε θα συμφωνήσω με τον johnny...

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους... σημερα πολλοι ειδατε το αγωνα της εθνικης μας. ανετα στους 8 απο τον ηδη κερδισμενο αγωνα επι της ανγκολα. τι πιστευετε οτι αξιζουμε να παρουμε το χρυσο?η να παρουμε παση θυσια ενα μεταλλιο?... εγω ειμαι της αποψης ενα μεταλλιο... και ας ειναι και το χρυσο.. κακα τα ψεμματα οι ομαδες ειναι καλες και καποιες καλυτερες..

εφιστω προσοχη στο θεμα του σοφοκλη σχορτσιανιτη: χωρις παρεξηγηση ο εν λογω αθλητης κατι την γνωμη μου δεν θα επρεπε να ειναι καν στην εθνικη.. δεν γνωριζω του λογους για το οποιο συμμετεχει.... επισης γνωμη μου ειναι οτι δεν μπορει για τα κιλα του να παιξει στην θεση που του προσαπτουν επιπλεον καθε φορα που μπαινει στο παρκε ειναι αν μη τι αλλο σιγουρο οτι καθε προσπαθεια του ειναι στο κενο και αθελα του σπρωχνει και συμπαικτες τους στο λαθος...δειτε συγκεκριμενα οσοι ετυχε να γραψουν στο video αγωνα ηπα ελλαδα.{ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.} δειτε στο πρωτο 10 λεπτο την αμεσως κοιλια που κανει η ομαδα με 3 απανωτα λαθη του συγκεκριμενου παιχτη... δεν θα μακρυγορησω αλλο απλα για μενα η εισοδος του στο παρκε μοιαζει με αυτοκτονια καθε φορα που παιρνει την μπαλα. σε ολα οσα παιχνιδια το εχω δει ακομα και στο ελληνικο πρωταθλημα το ιδιο ακριβως. η γνωμη σας δικη σας..

 

ευχομαι στην εθνικη μας να παρει ενα οποιοδηποτε μεταλλιο....

 

 

 

γεια χαρα,

 

ΥΔΡΟΧΟΟΣ

 

Τη ...θυσία ποιος/ποια θα την εξυμνήσει; Η Αντζελα Δημητρίου ή τπτ νέοι υποψήφιοι από ριάλιτυ σόου;

 

 

Για να είναι στην ομάδα ο Σόφο πάει να πει πως ο προπονητής του κάτι θα έχει δει. Δε νομίζω να πληρώνεται για να κρεμάσει την ομάδα. Βέβαια ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις...

Edited by Minerva
Link to comment
Share on other sites

Η ΘΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ , ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΑ...

 

γεια χαρα,

 

 

ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Η ΘΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ , ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΑ...

 

γεια χαρα,

 

 

ΥΔΡΟΧΟΟΣ

 

 

 

Όπως το βλέπεις κανείς.

 

Δεν είναι ανάγκη να φωνάζεις, διαβάζουμε όσα γράφεις και χωρίς κεφαλαία, παρ' όλο που εγώ προσωπικά είμαι σε εντελώς διαφορετικό μήκος κύματος από την σκέψη σου.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι,πολύ θα'θελα να μάθω αν...υπάρχει ΜΑΓΕΙΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ!!! :)

 

Υπάρχει; ο Αθλητισμός αφορά το σώμα, τη πίστη και την δυνατή θέληση- συνεπώς ένας αθλητής θα...μπορούσε να καταφύγει στη Μαγεία για τη..νίκη (αν και ηθικώς απαράδεκτο!). Μήπως η μαγεία στη περίπτωση αυτή -ΟΚ ρητορικά μιλώντας- συνιστά μορφή "έμμεσου" ντοπινγκ...???? <_<

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που το έχασε το τρίποντο..όμως ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΗ ρε παιδί μου...

Αν ήμουν σε καταλληλότερο περιβάλλον μάλλον θα το είχε πετύχει

 

το σταματάω εδω για να έχει σασπέσν και μπόλικες απορείες!! :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που το έχασε το τρίποντο..όμως ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΗ ρε παιδί μου...

Αν ήμουν σε καταλληλότερο περιβάλλον μάλλον θα το είχε πετύχει

 

το σταματάω εδω για να έχει σασπέσν και μπόλικες απορείες!!

 

Να σου πω ρε σουκ πλησιαζει η εξεταστικη παλι... τι πλησιαζει δηλαδη που εφτασε!! Δεν κανεις τιποτα κ για μενα να περασω κανα μαθημα???? :P

Θα σου χρωσταω μεγαλη χαρη φιλτατε..!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω ρε σουκ πλησιαζει η εξεταστικη παλι... τι πλησιαζει δηλαδη που εφτασε!! Δεν κανεις τιποτα κ για μενα να περασω κανα μαθημα???? :P

Θα σου χρωσταω μεγαλη χαρη φιλτατε..!

 

βρε αφου σου εδωσα λυση για να παρεις πτυχιο οχι να περασεις μαθημα. δεν και λιγο τα comments σου πια. :smilewink: :smilewink: :smilewink: :smilewink: :015annoyed: :015annoyed: :015annoyed: :015annoyed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...