Jump to content

Παράκληση για συμβουλές


Guest Anwen
 Share

Recommended Posts

Guest Anwen

Ομολογώ οτι δεν είμαι ενεργώ μέλος....

 

και αυτό γιατί αυτή την στιγμή δε νιώθω έτοιμη...

 

και οι συνθήκες δεν είναι οι κατάλληλες...

 

Αυτή τη στιγμή όμως χριάζομαι συμβουλές και θα χαρώ

αν υπάρχει κάποιος να με βοηθήσει...

 

Υπάρχει μια κοπέλα που απειλεί εμένα και τον πρώην της (επειδή κάτι πάει να γίνει)

με μαύρη μαγεία...

ξέρω ότι ξέρει κάποια πράγματα, αλλά δεν πιστεύω ότι ξέρει και τόσα πολλά και ότι

ασχολείται ιδιαίτερα...

Παρ'όλα αυτά μου έβαλε σκέψεις...

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για προστασία σε περίπτωση

που δε μείνει στις απειλές;

Ίσως να είναι και χαζό αυτό που ρωτάω...

δεν ξέρω...

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας κια για τις όποιες απαντήσεις υπάρξουν :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω στην θεση σου θα προσπαθουσα να μην το σκεφτομαι και θα διασκεδαζα συνεχεια!Τοσο ωστε να ειμαι ετσι----> :lol: Και να μην μπορει να με αγγιζει τιποτα κακο!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για προστασία σε περίπτωση

που δε μείνει στις απειλές;

 

Κατ?αρχην προειδοποιησε την ότι ταχα εισαι επιρρεπης και αλλεργικη στη μαυρη μαγεια.

Την επομενη φορα που θα τη συναντησεις, αρχισε να της φωναζεις ότι τελικα σε επιασε η μαυρη μαγεια (όλα σου πηγαινουν σκατα, ο δικος σου δε σου καθοταν , η γατα σου επαθε γαστρεντεριτιδα κ.λ.π) και μ'αυτη την αφορμη πλακωσε την στα χαστουκια.

 

Στη τελικη, ακομα κι αν τα καταφερει να σου κανει μαυρη μαγεια τουλαχιστο θα της εχεις κανει κι'εσυ μαυρη τη μουρη ..χο χο..!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια κοπέλα που απειλεί εμένα και τον πρώην της (επειδή κάτι πάει να γίνει)

με μαύρη μαγεία...

 

ΜΠΟΥΡΔΕΣ!

 

Όποιος πραγματικά γνωρίζει τις σκοτεινές τέχνες, πρώτον δεν την αποκαλεί «μαύρη μαγεία» και δεύτερον δεν κάνει βαρύγδουπες απειλητικές δηλώσεις, αλλά απλά πράττει!

 

Δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι Anwen. Αν ήταν να σου κάνει κάτι (και μπορούσε), θα το είχε ήδη κάνει.

 

Ιδέα: όταν πριν πολύ καιρό ένας... μάπας (επιεικής χαρακτηρισμός) με απείλησε ότι θα μου στείλει δαίμονα να με καταδιώκει, απάντησα με περίσσιο ενθουσιασμό: «ω, τι καλά!!!! Κι έχω καιρό να εξορκίσω δαίμονα! Στείλ΄ τον να χαρείς για να ξεσκουριάσω! :D ».

Φυσικά δεν έστειλε ποτέ τίποτα, διότι πολύ απλά δεν μπορούσε! Αν μπορούσε, θα το έκανε, χωρίς δηλώσεις εντυπωσιασμού και κούφιες απειλές.

Αλλά ακόμα κι αν μπορούσε και ήθελε να το δηλώσει πρώτα, η απάντηση που έλαβε ήταν άκρως αποθαρρυντική όπως καταλαβαίνεις.

...Έτσι πάει κι έτσι θα πρέπει να την αντιμετωπίσεις κι εσύ. Η αμφιβολία που θα της δημιουργήσει η δική σου σιγουριά, θα την βάλει σε θέση ανικανότητας να κάνει το οτιδήποτε (άν είναι σε θέση να κάνει κάτι)

 

Επίσης, η Aislinn σου έδωσε μια άριστη συμβουλή: γέλα και διασκέδαζε! ...κάνει τους άλλους ν΄ ανησυχούν! :gleam:

 

 

 

 

 

Υ.Γ. ~ Rasputin, νά ΄σαι καλά που μ΄ έκανες και γέλασα! :063laugh:

Link to comment
Share on other sites

... άς μήν ξεχνάμε ότι ο εκφοβισμός, είναι τό όπλο τών αδύναμων. Γιατί ο φόβος, είναι η παγίδα τών συνηθισμένων, καθημερινών ανθρώπων!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ξέρω ότι είναι παλιό μήνυμα αλλά δεν πειράζει, εγώ διαβάζω τα πάντα!

 

ΜΠΟΥΡΔΕΣ!(...)

Ιδέα: όταν πριν πολύ καιρό ένας... μάπας (επιεικής χαρακτηρισμός) με απείλησε ότι θα μου στείλει δαίμονα να με καταδιώκει (...)

Δεν μπορείς να φανταστείς τι μου θύμησες τώρα.. για τον συγκεκριμένο δλδ.. πωωωωω Νεφέλη δεν παιζεσαι!

Ρε συ πωωωω.... έρχονται αναμνήσεις από σκηνικά πωωωω!!!! Απίστευτο!!!

 

Σε ένα meeting πρέπει να τα πούμε λίγο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...