Jump to content

MUSIC Ες αεί


 Share

Recommended Posts

Ρε παιδιά ντροπή....

Ξεχάσαμε τους Anathema...

 

Αυτό θα το είπες για μένα Nirnaeth...

Παιδιά, γνωριζόμαστε και κάνουμε αρκετή παρέα για να προσπαθήσει να με μυήσει στη μουσική της goth και metal που δεν είχα ούτε ένα άκουσμα...

Δεν είμαι και τόσο εύκολη στις προτιμήσεις μου, αλλά κατάφερα να ερωτευτώ τη μουσική των Anathema...αχχχχχχχ....... :worthy::groupwave:

Τώρα -πλέον- οι Anathema είναι κάτι σαν "εναλλακτική, μεταλλική ροκ"...... :blink:

Γι'αυτό το λέει έτσι ο κατεργάρης :shedevil: !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

συγνώμη αλλά τους Doors τους ανέφερε κανείς????? :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

 

μία μικρή ένσταση έχω (γιατί όπως είπε και ο ΧΧΧ σε άλλο σημείο δεν είμαι σχετική με το μεταλ) οι savage garden είναι rock? γιατι τους νόμιζα pop διορθώστε με please

για όλα τα άλλα (αν και δεν τα έχω ακούσει όλα :headb: :headb: :headb: :headb: ) συμφωνω :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

 

όσο για το πόσο νωρίτερα θα ήθελα να είχα γεννηθεί.....πολύ θα ήθελα μια μηχανή χρόνου και τόπου......

Link to comment
Share on other sites

white_unicorn, τους doors, ακόμα κι αν δε τους αναφέραμε, είναι επειδή.... εννοούνται! :worthy:

Τώρα, το κατά πόσο είναι rock ή pop οι savage garden, ανάλογα του τι σου αρέσει περισσότερο... Εμένα προσωπικά μου αρέσει να τους ακούω τους συγκεκριμένους, είτε είναι το ένα, είτε το άλλο.. :smilewink:

(αν επιμένεις όμως, θα τους έντασσα στη rock σκηνή)

Link to comment
Share on other sites

μάλλον πρέπει να μάθω να τα ξεχωρίζω...... :headb:  :headb:

13280[/snapback]

Δε χρειάζεται... Απλά να σου αρέσουν... να σε αγγίζουν! :smilewink:

 

Ρε παιδιά ντροπή....

Ξεχάσαμε τους Anathema...

11149[/snapback]

Κι όμως, αναφέρθηκαν από το πρώτο κιόλας post (σιγά μην ξεχνούσαμε τους anathema)!!! :D

Link to comment
Share on other sites

μάλλον πρέπει να μάθω να τα ξεχωρίζω...... :headb:  :headb:

13280[/snapback]

Δε χρειάζεται... Απλά να σου αρέσουν... να σε αγγίζουν! :smilewink:

 

Ρε παιδιά ντροπή....

Ξεχάσαμε τους Anathema...

11149[/snapback]

Κι όμως, αναφέρθηκαν από το πρώτο κιόλας post (σιγά μην ξεχνούσαμε τους anathema)!!! :D

13301[/snapback]

 

 

ποτέ δεν ακούω κάτι αν δεν αγγίζει την ψυχή......γι'αυτο ακούω από μητροπάνο και σφακιανάκη μέχρι aerosmith metallica kai poison (alicecooper) οι scorpions+ the doors ενοούνται.......people are strange.....

anathema check 1st post!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...